Şimdi Ara

Yeni Mazda3 Fiyatları açıklanmış..! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
20.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şahsen fiyatı gayet güzel birde dizeli gelse süper olacak o zaman görün siz.
  • sedanı yine çok güzel olmuş gerçekten
  • 40000 e bunu alacağıma 60000 e rx-8 alırım, ama yiğidi öldür hakkını yeme, o saydığınız arabaların hepsinden daha üstün bir araba, sadece motor olarak yeni beklentileri karşılamıyor, ama götürüyor mu, çok ta güzel götürüyor, gayet yeterli motor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeKSandDoRT

40000 e bunu alacağıma 60000 e rx-8 alırım, ama yiğidi öldür hakkını yeme, o saydığınız arabaların hepsinden daha üstün bir araba, sadece motor olarak yeni beklentileri karşılamıyor, ama götürüyor mu, çok ta güzel götürüyor, gayet yeterli motor.

arada 2bin değil 20bin fark var

mazda parasını hakeder ne olursa olsun kaliteli ve sorunsuz arabadır.
  • bence hem fiyat, hem iç-dış tasarım, hem motor olarak fiyasko.

tabii bu arada autocar sürüş kalitesi olarak golf 6 dan üstün olduğunu söylemiş. (eşit de olabilir tam emin değilim)
  • 2005 yılında 40binliraya hb dynamici almıştık hala fiyatı aynı ama ikinci eli yerlerde :( bu araçla uzun bir yolculuğa çıkacaksanız alın 6-10 sene arası kullanımdan bahsediyorum aksi takirde...hem bakım masrafları hem 2.eli kullanıcısını üzüyor...ama azla sorun çıkarmaz ve en sağlam japondur....
  • yıllar geçtikçe kasalar büyüyor teknoloji de kasalar gibi bi üst segmenti kovalıyor
    malesef fiyat da onların peşinden hiç ayrılmıyor
  • Bu tasarımı Toyota yapsa yerden yere vurulurdu, bu ne çirkin bir görüntü ağzı açık şapşal ördek gibi, sanki A sınıfı araba tasarlamışlar
     Yeni Mazda3 Fiyatları açıklanmış..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 2 Mayıs 2009; 14:50:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker67

Bu tasarımı Toyota yapsa yerden yere vurulurdu, bu ne çirkin bir görüntü ağzı açık şapşal ördek gibi, sanki A sınıfı araba tasarlamışlar

toyotanın tasarım ile işi yok

auris ve niceleri gibi iğrenç bir yaratığı resmedip araç diye piyasaya sürebiliyorlar...sağlamlar orasına birşey demem ancak toyota asla dizayna önem vermedi vermezde...

mazda 3 ü ve şu dizaynı yolda göre öyle karar ver...

Mazda tasarımda japonların italyanıdır...bunu herkes bilir

ben ise yorumuna sadece

• quote:

Orjinalden alıntı: KubiPala

Fiyatlar pahalı ama tasarımıda süper yahu..Birde Dizeli gelse

bende böyle düşünüyorum tasarımı süper dizelide gelirse birde fiyatları biraz daha düşerse tadından yenmez
  • quote:

Bu tasarımı Toyota yapsa yerden yere vurulurdu, bu ne çirkin bir görüntü ağzı açık şapşal ördek gibi, sanki A sınıfı araba tasarlamışlar

hocam cidden sen tasarımı beğenmedin mi?Eğer avatarındaki arabaya sahipsen ve bu arabanın tasarımına böyle bir cevap yazıyorsan bu yaptığın biraz saçma olmuş

• Eski Mazda3 önden güzel ama ben bu aracın ön kısmını beğenene şaşarım gerçekten. Biraz objektif olun arkadaşlar, Mazda'ya kötü diyen yok ama bu tasarım şapşal ördek bana göre.
    Ayrıca ben,m aracın önü şapşal değil ki? Ne alakası var?
  • Hangisi şaşkın bakıyor? Ayrıca bırakın benim araçla karşılaştırmayı, ön tarafın tasarımı bence şimdiki tüm c sınıfının en kötüsü !

• quote:

Hangisi şaşkın bakıyor? Ayrıca bırakın benim araçla karşılaştırmayı, ön tarafın tasarımı bence şimdiki tüm c sınıfının en kötüsü !

bu iki aracıda karşılaştırdın yaa...yılın oscarı senin....

• ki karşılaştırılması gereken model burada....aşırı derecede sıradan...heyecan vermeyen...sorun çıkarmasın canımı yesin dedirten bir araç oldu toyotalar herzaman...

bir tane efsanesi var bu adamlar SUPRA...o da tekrar dirilmeyi bekliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: mibozay

Fiyatı yüksek bulan arkadaşların bunu neye dayandırdıklarını merak ediyorum. Başlangıç fiyatını pahalı bulunması ilginç aracın başlangıç modeli yüksek donanim seviyesine sahip şöyleki Honda Civic Premiumu 39.300 olan modelinden bile fazla donanima sahip araç. Yani Mazda türkiyeye donanim seviyesi yüksek modelle giriyor. Zaten Impressive olan modelde RVM (arka araç takip sistemi, aynada kırmızı ışık yakarak kör noktadaki aracı uyarıyor) sınıfında ilk herhalde ancak Mercedes S BMW 7 gibi araçlarda mevcut.. Donanım iyice incelenmeli...

İyi de baz donanım psiklojik sınırdır. Çoğu kişi de baz donanım veya orta donanım alır. Full alanlar hep azınlıktır. 3-5 aya düşük donanımlısını getirirler. MAzda2de de öyle olmuştu. Başta dolu olan geldi ucuk fiyatlardan sonra boş olanlar geldi de satmaya başladı.

Dizayn olarak bence ceok şık özellikle Sedan. Motorlarda iş yok ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 2 Mayıs 2009; 16:11:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kaya5789

quote:

Orjinalden alıntı: mibozay

Fiyatı yüksek bulan arkadaşların bunu neye dayandırdıklarını merak ediyorum. Başlangıç fiyatını pahalı bulunması ilginç aracın başlangıç modeli yüksek donanim seviyesine sahip şöyleki Honda Civic Premiumu 39.300 olan modelinden bile fazla donanima sahip araç. Yani Mazda türkiyeye donanim seviyesi yüksek modelle giriyor. Zaten Impressive olan modelde RVM (arka araç takip sistemi, aynada kırmızı ışık yakarak kör noktadaki aracı uyarıyor) sınıfında ilk herhalde ancak Mercedes S BMW 7 gibi araçlarda mevcut.. Donanım iyice incelenmeli...

İyi de baz donanım psiklojik sınırdır. Çoğu kişi de baz donanım veya orta donanım alır. Full alanlar hep azınlıktır. 3-5 aya düşük donanımlısını getirirler. MAzda2de de öyle olmuştu. Başta dolu olan geldi ucuk fiyatlardan sonra boş olanlar geldi de satmaya başladı.

kaya, donanım konusunda yanlışın var.

ilk başta 29900 den piyasaya soktukları mazda 2'lerle sonradan ucuza sattıkları arasında donanım-motor vs olarak hiç bir fark yok.

aralıkta 22 bin'e aldığımız arabada, 6 havayastığı (arkada da perdeler var 8 de denebilir), abs ebd eba, deri direksiyon-vites topuzu, 4 cam otomatik, elektrikli katlanan ısıtmalı aynalar, direksiyondan kumandalı mp3-cd-aux girişi, klima, sis farları vs hemen herşey var, jant haricinde sınıfı göz önüne alınırsa full+full desem abartmış olmam.

yani fiyatının düşmüş olmasıyla donanımının bir alaaksı yok, 29900 gibi öylesine saçma bir fiyatla piyasaya soktular ki...

muhtemelen bu da oldukça donanımlı gelir(esp standart bildiğim kadarıyla mesela) ama bu motor ve tipiyle işi çok zor, gerçi benim beğenilerim halkın beğenileriyle taban tabana zıt kalıyor genelde...

• Yanlış mı hatırlıyorum acaba ya. Aslında baya eminim. Eylül'de arabalara bakarken daha yeni gelmişti Mazda2. Sitesine girip baktıgımda da tek donanım ve 1.3 motor vardı sanki... Ya da düşük donanım da vardı ama pahalı mıydı, valla tam hatırlayamadım. Dogrudur dediğin
  • quote:

Orjinalden alıntı: infinite

quote:

Hangisi şaşkın bakıyor? Ayrıca bırakın benim araçla karşılaştırmayı, ön tarafın tasarımı bence şimdiki tüm c sınıfının en kötüsü !

bu iki aracıda karşılaştırdın yaa...yılın oscarı senin....

Neden karşılaştırılamazmış önce onu bi anlat bakalım

• bir numara bir araba.para verilecek on numara bir araba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.