Şimdi Ara

Yeni Mazda3 Fiyatları açıklanmış..! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
20.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: quiet_dead

quote:

Orjinalden alıntı: giyit

önceki hafta mazda 2 bakmaya showrooma gittik, adam ESP yok dedi. tek donanım var, hiçbir şey eklenmiyor dedi. Bu sınıftaki, A sınıfı, arabalarda ESP'ye ihtiyaç yok dedi. hiçbirinde de olmaz zaten dedi. HMMMMM OLDU CANIM dedim ben de. A sınıfı bir mazda 2 satıyorsunuz demek, ESP ihtiyaç olmuyor yani dedim. Evet dedi. Test sürüşüne çıkalım dedim, çıktık, maalesef Atatürk oto sanayi'nin kısa sokaklarına soktu bizi, yoksa ona o laflarını yedirmesini bilirdim. Forumda Mazdalarda ESP standart demişlerdi, ondan bakmaya gitmiştik zaten.

mazda 2 a sınıfı mı b degilmiydi ya

b sınıfı

• quote:

Orjinalden alıntı: playumb

walla bu mazdanın son zamanlardaki tasarımlarını çok beğeniyorum
    bide şu MPS çok sağlam gelcek heralde...
    Bu arada buraya yeni üye oldum
    güzele benziyoo burası...

Mps türkiyeye gelmeyecek ama mps kasa olarak gelecek her şeyi aynı olacak ama üzerinde 1.6 motor olucak satıcıdan aldığım bilgiye göre
  • peki arkadaşlar yeni 3 teki 105 beygir 4 ileri otomatik...taşıyabilecekmi kasayı...çok çok sınırlarda bence...fazla tüketebilir....tamam mazdanın designlarına lafımız yokda birazda motoruna odaklansalar iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: egunns

peki arkadaşlar yeni 3 teki 105 beygir 4 ileri otomatik...taşıyabilecekmi kasayı...çok çok sınırlarda bence...fazla tüketebilir....tamam mazdanın designlarına lafımız yokda birazda motoruna odaklansalar iyi olur

haklısın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: egunns

peki arkadaşlar yeni 3 teki 105 beygir 4 ileri otomatik...taşıyabilecekmi kasayı...çok çok sınırlarda bence...fazla tüketebilir....tamam mazdanın designlarına lafımız yokda birazda motoruna odaklansalar iyi olur

Aman mazdaya motor demeyin RX-8 deki gibi fantezi ararlar 1.3lt 231 bg

mazda 3 tede 0.8lt 120 bg falan yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canvarol -- 5 Mayıs 2009; 9:42:35 >
  • Çok güzel olmuş... Fiyatı da iyi bence..
  • hmm mazda da prömüyüm olmaya çalışıyor anlaşılan
  • ben hafta sonu yeni megane görmeye gittim. çok beğenmedim ama esp standart falan değil hatta alt donanımda hiç alınamıyordu. üst donanımda da standart değildi ve xenon far ile birlikte opsiyondu. ayrıca röno espli tüm arabalara sunroof da koymuş. yukarıda yazan arkadaş mazda 2 de esp arıyor ama ülkenin binek oto lideri röno megane da üst donanıma sadece en dolu halde koyuyor, başka türlü esp yok..

gel gör ki 1.6 110 bg en dolu yani esp, bi-xenon far ve sunroof içeren megane 38300 TL. Mazda 3 te impressive denen listedeki touring+ ise megane dan bi xenon eksiği oluyor. Bi xenon en az 1500 Tl dir ..Demek ki impressive en az liste olarak 4000 pahalı ki muhtmelen, bayiide pazarlıkla en az 2bin inilir...

Ben arabayı beğendim !!! ancak 1.6 105in segmenti için çok zayıf olduğunu (sonuçta 2 deki 1.5 bile 103 bg), avrupada küçük turboların moda olduğunu ve turbo olmayan 1.6 ların artık 115-125-132 bg olduğunu unutmamak gerek. Motor da kısa sürede revize olacaktır bence..

Bu nedenle tüm bu faktörler gözönüne alınırsa liste fiyatları çok pahalı

sedan, impresive bakır kırmızı için , - benim mazda 2 yi 22000e sayarlarsa- helalinden 11-12000 fark veririm ..

• kasanın evrimi

http://www.youtube.com/watch?v=KbGgjSBkZ3A
  • aracın ön kısmında şöyle bir ifade var;
    ''ben çok satıp markamı zengin etmek istemiyorum böyle keyfim güzel benden öncekininde başarısı belli neden kasayımki işinize gelirse isteyen alsın kasıntıya gelemem benden öyle dereceye girecek satış rakamları beklemeyin hiç işim olmaz''

Yeni Mazda3 Fiyatları açıklanmış..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vincent van Gogh -- 5 Mayıs 2009; 14:49:25 >

• _opeth paylaşım için sağol güzel video
  • GÜLEN ARABA YENİ MAZDA 3
  • o ne güzel tasarım öyle
    ve
    o ne rezil motor seçenekleri öyle
    ve
    nerde dizel
  • Ağzı açık ayran delisi Vol.2
  • eski mazda 3 dünyada 200 e yakın ödül aldı 2003 yılında çıktığında arabada olan donanımlar iç malzeme kalitesi d sınıfında yoktu iç ve dış dizaynına laf diyebilecek biri yoktu ama bu araç tutmadı şimdiki yeni mazdanın kasası eskisinden daha çirkin ama kalitesi kesinlikle artmıştır sonuçta yeni yenidir ama bu araçta tutmaz çünkü şimdiki honda -toyata-jetta-lancerlerde-focusda daha çeşitli motor ve donannım secenekleri var 2003 yılındaki coralla-civic-bora-lancer-megan mazdanın yanına yaklaşamazken mazda tutulmadı .artık dizel motorlar var turbo motorlar var .artık 40 milyar verdinmi 5 daha veririsin insignia alırsın kim ne yapsın mazdayı ...ama mazda en az toyata-honda kadar kalitelidir.onlara 40 milyar üstü para verip alanlar var.ikinci elini düşünmeyen farklı olmak isteyen insanlar mazdayı tercih edebilir .zaten mazdanın da çok satmak gibi bir amaçları yok türkiyede yüzde 2 ye girmek onlar için yeterli .ben 1 ay önce 29.5 milyara düz vites touring modelini aldım ortalama şehir içi 8.5 litre yakıyor 105 beygir ama performansı oldukça iyi .yeni kasalarda da aynı motor 1.6 normal benzinliler içersinde tercih edilebilir hondanın toyatının 125 beygiri çok da farklı değil...

• quote:

Orjinalden alıntı: EL_MARIACHI

aracın ön kısmında şöyle bir ifade var;
    ''ben çok satıp markamı zengin etmek istemiyorum böyle keyfim güzel benden öncekininde başarısı belli neden kasayımki işinize gelirse isteyen alsın kasıntıya gelemem benden öyle dereceye girecek satış rakamları beklemeyin hiç işim olmaz''

Yaratıcılığa bak, gülen araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 5 Mayıs 2009; 22:39:17 >

• bu kasanın yüzü bu kadar sempatik olmasa güncel kasanın başarısını alıp zirveye oynardı
  • bence çok güzel bir tasarım yapmışlar geniş ön ızgaralı araçları her zaman çok sevmişimdir ve bu araç gülüyor o çok hoş olmuş
  • Ben ilk fotoğrafını gördüğümde bayıldım bu araca. Bence gayet de spor duruyor özellikle yandan:
  • bi çok marka performans yol dinamikleri güvenlik ekipmanları açısından ve dayanıklılık sağlamlık açısından aynı işleri yapıyor
    markanın bundan sonra yapması gereken şey tasarım
    tasarım olarakta genelde arka kısımda güzel çalışmalar sergilenirken ön kısımları ya kıyım oluyor yada taklit
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.