Şimdi Ara

Yeni Mazda3 Showroom'da!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
11.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Showroom resminde ; fotoğraf açısından mı bilmem ama arka tasarım böğhh dedirtti bana.Güncel 3'ün arkası daha hoş bence eğer gerçekten de böyleyse.Çünkü eğilip bükülüp bastırıp sıkıştırılmış gibi duruyor böyle
  • Maniac_Turk evet ankaradaki bayide çekildi
  • Bu aşağıdaki fotoğraflar eski kasaya ait ve bana göre eski kasasının tasarımı çok daha iyi.
    Yeni kasada iç mekan da sıradan, çok etkileyici filan değil. Fiyatları ve motorları ile rekabetçi olabilirse satışlarını arttırır. Açıkçası Mazda 6' nın kendi sınıfında olduğu kadar başarılı, ciddi bir rakip değil diğer araçlara bu haliyle Mazda, 3.
     Yeni Mazda3 Showroom'da!!

Malzeme kalitesi belirgin şekilde yükselmemişse şayet, iç mekanın da eskisinden büyük bir üstünlüğü ilk bakışta göze çarpmıyor;

bu da yenisi;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 10 Mayıs 2009; 18:13:19 >

• yeni mazda3 resimleri

• jantlarını daha güzel yapabilirlermiş.
  • zoom zoom diyipte 105 beygir vasatın altında tork koyarak insanları kandırmak nası mantıktır
  • niye ya niye niye niye ??? bu araba da otomatik dizel niye yok anlayamıyorum mantığıma sığmıyor, mazda 3 alanların arabalarına bakın çok büyük bir çoğunluğu otomatik ve üst donanım, mazda bu arabayı tek donanım ve tek tip motor/şanzumanla getirse yani otomatik dizel getirse ve üst donanım getirse, emin olun şu an ki sattığından en az iki katı fazla satar... aynen arkadaşın dediği gibi herkesin beğendiği ve hiç kimsenin alamadığı (çünkü otomatik dizel yok) araba...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeKSandDoRT

niye ya niye niye niye ??? bu araba da otomatik dizel niye yok anlayamıyorum mantığıma sığmıyor, mazda 3 alanların arabalarına bakın çok büyük bir çoğunluğu otomatik ve üst donanım, mazda bu arabayı tek donanım ve tek tip motor/şanzumanla getirse yani otomatik dizel getirse ve üst donanım getirse, emin olun şu an ki sattığından en az iki katı fazla satar... aynen arkadaşın dediği gibi herkesin beğendiği ve hiç kimsenin alamadığı (çünkü otomatik dizel yok) araba...

1.6 diesel gelecek ama otomatik hakkında bilgim yok.
  • quote:

niye ya niye niye niye ??? bu araba da otomatik dizel niye yok anlayamıyorum mantığıma sığmıyor, mazda 3 alanların arabalarına bakın çok büyük bir çoğunluğu otomatik ve üst donanım, mazda bu arabayı tek donanım ve tek tip motor/şanzumanla getirse yani otomatik dizel getirse ve üst donanım getirse, emin olun şu an ki sattığından en az iki katı fazla satar... aynen arkadaşın dediği gibi herkesin beğendiği ve hiç kimsenin alamadığı (çünkü otomatik dizel yok) araba...

Otomatik dizel olmaması sadece mazdanın değil pek çok kompakt sınıf arabanın ortak sorunu. mmt, easytronic, auto6r gibi otomatikleştirilmiş manuel şanzımanları bu sınıfa dahil etmiyorum yalnız. adam gibi tork konvertörlü konforlu sarsıntısız gerçek otomatik vitesten bahsediyorum ki sanırım hiç bir kompakt sınıf arabada bu şekilde dizel otomatik yok. saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Doc -- 14 Mayıs 2009; 21:18:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: The Doc

quote:

Otomatik dizel olmaması sadece mazdanın değil pek çok kompakt sınıf arabanın ortak sorunu. mmt, easytronic, auto6r gibi otomatikleştirilmiş manuel şanzımanları bu sınıfa dahil etmiyorum yalnız. adam gibi tork konvertörlü konforlu sarsıntısız gerçek otomatik vitesten bahsediyorum ki sanırım hiç bir kompakt sınıf arabada bu şekilde dizel otomatik yok. saygılarımla.

bir tek hyundai i30 ve kia ceed ikilisnde var.

aslında dizzellerlerin debriya problemide olduğu düşünülürse diğerlerinden daha uygun bir vites tipi.

• göstergeleri lancer'den çalmışlar.
  • dış tasarımı nı hiç beğenmedim .iç dizaynı güzel gibi ama sırf iç dizaynla araç satılmaz :)

astradan veya focustan ne artısı var . artısı olmadığı gibi yaygın servis i yok ikinci eli yok marka imajı iyi değil türkiyede .iç hacim dar. bagaj dar .

aynı donanımlı astra yada focustan en az 5.000 tl ucuz olarak satışa sunulursa satılır tr de.oda dizeli gelirse.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CiGa95

göstergeleri lancer'den çalmışlar.

+1 Bide şu konsolda yol bilgisayarı olduğu bölümü Civic HB den çalmışlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: egunns

zoom zoom diyipte 105 beygir vasatın altında tork koyarak insanları kandırmak nası mantıktır

kendi mesajıma alıntı yapayım bari...bugun sedanı gördüm..gerçekten oldukça etkileyici...mazda beni bile kandırdı heralde ...yanlız dikkatimi çekti...araç hafiflemiş heralde..1150 kg falan olmuş galiba 105 manuel çok vasat performans sergilemez heralde.......amma heralde kullanmışım yau
  • bugun golf,megane ve mazda3 ü inceledim.Gercekten yani mazda3 tarzında ve özelliklerinde o segmentte öyle bir arac yok bence...Yani arkadaslar gidip görmeden test etmeden kimse ön yargılı davranmasın.Ben resimlerde okadar begenmiyodum fakat yakından gördügümde cok hosuma gitti.(bu arada insignia nın arka koltuklardaki bas mesafasinden daha yüksek)ici hacmi dar diyen arkadas o segmentteki aracları incelemedi herhalde..konsolu bir araca bedel bu aracın.Hondada hangi bölmeyi calmıs anlamadım ben hic benzetemedimde.kısacası satın alınacak bi arac

• hoş araç ama dizel motor lazım bu arabaya
  • önden özellikle kırmızı olan araç yeni meganı andırdı... içi canlu duruyo ama mazda değilde önünde reno logosu olsaydı daha fazla satacağı kesindi...
  • ağırlığı önceki modele göre yüzde 15 azalmış co2 salınımını düşürmek için...performansada olumlu etki eder
  • quote:

Orjinalden alıntı: aahmety

önden özellikle kırmızı olan araç yeni meganı andırdı... içi canlu duruyo ama mazda değilde önünde reno logosu olsaydı daha fazla satacağı kesindi...

Kesinlikle haklısınız. Bu aracın önünde Opel VW Renault Peugeot gibi bir amblem olsa satış rekoru kıracağını rahatlıkla söylerim. Ama mazdanın imajı çok düştü ülkemizde.
  • 1.6 105HP sanırım. Az değil mi yav.

Amerika da 2.0 ve 2.5 litrelik modelleri var.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.