Şimdi Ara

Yeni Mazda3 Showroom'da!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
11.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah şirkete giderken Özaydın'da yeni Mazda3 ü gördüm tırdan yeni inmişti araç çok güzel duruyordu vaktim olmadığı için durup inceleyemedim..

• evet yeni mazda3 gelmiş arkadaşlar çok tatlı bir araç ama içine bittim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MZR34

evet yeni mazda3 gelmiş arkadaşlar çok tatlı bir araç ama içine bittim
    Hayırlı olsun Mazda severler için ama bu araç ne kadar güzel olursa olsun Türkiyede şansı yok, heleki dizel getirmedikçe.Herkezin beğenip hiç kimsenin almadığı bir otomobil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fottili

Hayırlı olsun Mazda severler için ama bu araç ne kadar güzel olursa olsun Türkiyede şansı yok, heleki dizel getirmedikçe.Herkezin beğenip hiç kimsenin almadığı bir otomobil .

Alıntıları Göster
    en yakın zamanda teste gidecem.tüm mazdacıların gözü aydın olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: munzur24

en yakın zamanda teste gidecem.tüm mazdacıların gözü aydın olsun

Alıntıları Göster
    Dizel gelecek ama ne zaman ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hexflood

Dizel gelecek ama ne zaman ??

Alıntıları Göster
    dizeli büyük ihtimal eylülde geliyormuş 1.6 109 bg olarak
  • quote:

dizeli büyük ihtimal eylülde geliyormuş 1.6 109 bg olarak

Alıntıları Göster
    yeni mazda3 içi çok güzel bence

• quote:

yeni mazda3 içi çok güzel bence

Alıntıları Göster
    evet içi güzel kendi güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Comaa

Alıntıları Göster
    iç mekanı gayet güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Comaa

Alıntıları Göster
    Sevemiyorum , sevemiyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rude.

Sevemiyorum , sevemiyorum ..

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben almayı düşünüyorum 1 ay içinde sedan olandan aldıktan sonra yazarım yorumlarımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat2580

arkadaşlar ben almayı düşünüyorum 1 ay içinde sedan olandan aldıktan sonra yazarım yorumlarımı

Alıntıları Göster
    gerçekten güzel araçmış mazdaya tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangershark

gerçekten güzel araçmış mazdaya tebrikler

Alıntıları Göster
    Hafta içi bakmayı planlıyorum, araç varsa belki test sürüşü de yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Hafta içi bakmayı planlıyorum, araç varsa belki test sürüşü de yaparım

Alıntıları Göster
    İç mekan güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat2580

Alıntıları Göster
    Çok güzel bee
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

İç mekan güzelmiş

Alıntıları Göster
    Bu arabanın içi neden bu kadar kaliteli duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Bu arabanın içi neden bu kadar kaliteli duruyor

Alıntıları Göster
    Mazda avrupada ciddi prestiji ve satış rakamları olan bir marka diye biliyorum. benim de çocukluğumun favori arabalarından 323 hb bir neslin aklında sağlam yer etmiştir. mermerler sağolsun markanın içine ettiler, caponların işleri eski düzenine koyması biraz zamanlarını alacaktır. ford dizel motorunu da bu modelle sunarlarsa ciddi bir seçenek haline gelir kompakt sınıfta. şahsen ben çok beğendim tasarımını. saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Doc -- 9 Mayıs 2009; 21:32:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Doc

Mazda avrupada ciddi prestiji ve satış rakamları olan bir marka diye biliyorum. benim de çocukluğumun favori arabalarından 323 hb bir neslin aklında sağlam yer etmiştir. mermerler sağolsun markanın içine ettiler, caponların işleri eski düzenine koyması biraz zamanlarını alacaktır. ford dizel motorunu da bu modelle sunarlarsa ciddi bir seçenek haline gelir kompakt sınıfta. şahsen ben çok beğendim tasarımını. saygılar.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: The Doc

Mazda avrupada ciddi prestiji ve satış rakamları olan bir marka diye biliyorum. benim de çocukluğumun favari arabalarından 323 hb hala bir neslin aklında sağlamyer etmiştir. mermerler sağolsun markanın içine ettiler, caponların işleri eski düzenine koyması biraz zamanlarını alacaktır. ford dizel motorunu da bu modelle sunarlarsa ciddi bir seçenek haline gelir kompakt sınıfta. şahsen ben çok beğendim tasarımını. saygılar.

ya tamamen katılıyorum. iç tasarımı özelliklede radyo teyp bölgesi acaip cool olmuş

ayrıca parcaların birlesım yerlerı de cok kalıtelı duruyor. baya dıkkatımı cektı.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orjinalden alıntı: The Doc

Mazda avrupada ciddi prestiji ve satış rakamları olan bir marka diye biliyorum. benim de çocukluğumun favari arabalarından 323 hb hala bir neslin aklında sağlamyer etmiştir. mermerler sağolsun markanın içine ettiler, caponların işleri eski düzenine koyması biraz zamanlarını alacaktır. ford dizel motorunu da bu modelle sunarlarsa ciddi bir seçenek haline gelir kompakt sınıfta. şahsen ben çok beğendim tasarımını. saygılar.

ya tamamen katılıyorum. iç tasarımı özelliklede radyo teyp bölgesi acaip cool olmuş

ayrıca parcaların birlesım yerlerı de cok kalıtelı duruyor. baya dıkkatımı cektı.

Alıntıları Göster
    Mazda3'ün Avrupa satışlarını ben bilmiyorum fakat Amerika ve özellikle de Kanada'da çok iyi satan bir araç. Bizim ülkemizde satılan otomobil dergilerinin bir çoğu Alman menşeili olduğu ve onlarda çoğunlukla Alman otomobillerini ön plana çıkardıkları için sadece dergilerden takip eden insanların ilgisini çekmeyen bir model. Bu durumun tam tersi de Amerika menşeili dergiler için geçerli, onlar Mazda3'e ve hatta diğer Mazda modellerine de çok değer veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Mazda3'ün Avrupa satışlarını ben bilmiyorum fakat Amerika ve özellikle de Kanada'da çok iyi satan bir araç. Bizim ülkemizde satılan otomobil dergilerinin bir çoğu Alman menşeili olduğu ve onlarda çoğunlukla Alman otomobillerini ön plana çıkardıkları için sadece dergilerden takip eden insanların ilgisini çekmeyen bir model. Bu durumun tam tersi de Amerika menşeili dergiler için geçerli, onlar Mazda3'e ve hatta diğer Mazda modellerine de çok değer veriyorlar.

Alıntıları Göster
    ya o konsoldakı yanarlı donerlı mavı şerıt nedır..bıde gece yanar o kara şımşek gıbı gıder gelır..hangı zıhnıyet yaptıysa....bu arabayı motorları harıç çok beğenıyorum

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.