Şimdi Ara

Yeni megane 4 hb mi Audi A3 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
3.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyak kampanyasindan dizel otomatik icon 82 ye megane almakmi yoksa 2015 10000 km a3 90000 e almak mi hangisini tavsiye edersiniZ

• 0 almak en güzeli
  • 0 km Megane 4
  • A3 ikinci el sayılmaz aslında sıfır gibidir zaten daha ilk bakıma bile girmemiş. Tercih edilebilir.

Normalde hiç o paralara C segmenti tavsiye etmem ama 82000 Megane'a vermişken A3'e verilir. Megane yeni kasa yeni heyecan tamam ama 1 sene sonra hangisi Clio hangisi Megane yine karışacak, aynı senaryo.

Ben A3 derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 14 Şubat 2016; 12:57:15 >
  • Megane iyi falan da yani bir a3 de degil o kadarda abartmaya gerek yok.

A3 hb c sınıfı hb ler icinde cidden en kaliteli ic mekana hatasiz iscilige sahip.

Tasarımı siradan olabilir belki sürüş dinamiği bmw kadar olamaz ama her sey tasarim falanda degil.

Boyle bir secenek arasinda kalsam gozum kapali audi derim
  • Kimse soylemeden yazayim. Birazdan o paraya 2. el 3.20d alinir diyenler gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Kimse soylemeden yazayim. Birazdan o paraya 2. el 3.20d alinir diyenler gelir.
    megane ile golf karşılaştırılır a3 değil.a3 alabilecek olan meganea bakmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moralito

Oyak kampanyasindan dizel otomatik icon 82 ye megane almakmi yoksa 2015 10000 km a3 90000 e almak mi hangisini tavsiye edersiniZ

A3 ün garantisi bile yeni başlamış. Darbesi yoksa +2 yıl garanti eklettin mi süper. Megane 5 olsa ne yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

megane ile golf karşılaştırılır a3 değil.a3 alabilecek olan meganea bakmaz.

Alıntıları Göster
    Hiçbiri..

O parayı C sınıfına verecek gücünüz varsa, o zaman gerçek bir arabaya binin.

Bunun gibi.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-japon-otomotiv-2015-volvo-v40-hayalet-genis-ekran-led-xenon-272299876/detay

• Tabi ki a3 hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Hiçbiri..

Bunun gibi.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-japon-otomotiv-2015-volvo-v40-hayalet-genis-ekran-led-xenon-272299876/detay

Alıntıları Göster
    Ben a3 alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Ben a3 alırdım.

Alıntıları Göster
    A3 derim
  • quote:

Hiçbiri..

Linke tıklarken %100 v40 dedim ve yapılmamışım. Gerçek bir c sınıfı demek bu kadar kesin konuşuyorsunuz ya bayılıyorum ya a3 çöp dimi

• yolcum kullanıcısına yanıt
    Bunu ben nasıl düşünemedim😁
  • yolcum kullanıcısına yanıt
    Gerçekten güzel araba
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba0392

A3 ikinci el sayılmaz aslında sıfır gibidir zaten daha ilk bakıma bile girmemiş. Tercih edilebilir.

Normalde hiç o paralara C segmenti tavsiye etmem ama 82000 Megane'a vermişken A3'e verilir. Megane yeni kasa yeni heyecan tamam ama 1 sene sonra hangisi Clio hangisi Megane yine karışacak, aynı senaryo.

Ben A3 derim.

Megane ile Clio bir Ibiza-Leon kadar birbirine karışamaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

Orijinalden alıntı: baba0392

A3 ikinci el sayılmaz aslında sıfır gibidir zaten daha ilk bakıma bile girmemiş. Tercih edilebilir.

Ben A3 derim.

Megane ile Clio bir Ibiza-Leon kadar birbirine karışamaz bence.

Alıntıları Göster
    O miktarlara çıktıktan sonra A3 alırdım ben de.

• spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Olabilir bakan göze bağlı.

Ama Leon olduğunu anlamak fazla uzun sürmez plakayı okuduktan sonra 30-40 cm yukarı doğru bakmanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 14 Şubat 2016; 17:30:34 >
  • Clio ile megane ı nasıl karıştırıyosunuz.Far desen benzemiyor stop desen alakası yok.Clio makyajlanınca muhtemelen benzerler birbirlerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

quote:

Linke tıklarken %100 v40 dedim ve yapılmamışım. Gerçek bir c sınıfı demek bu kadar kesin konuşuyorsunuz ya bayılıyorum ya a3 çöp dimi

Abuk sabuk konuşmayın. Audiden bahsediyoruz. Adamların ciğeri para.
    Bluetoothla telefonla konuşmak için bile araç içi opsiyon paketi alıp ekstra para ödüyorsunuz. City Safe gibi Volvo'da standart olan bir güvenlik paketine, hafızalı deri koltuğa Audide kaç para ödersiniz oturun siz hesaplayın.
    A3'ü bu araçtaki donanımlarla almaya kalkarsanız, 100-110 binden aşağı temiz 2015 model A3 bulamazsınız. Bunları bilerek söyledim.
    Ayrıca opsiyonsuz, içi boş, güvenlik yönünden testlerde vasat olan bir A3'e 90 bin lira gibi para vermek akıl işi değildir, evet V40'ın yanında içi boş bir araç A3 bile olsa bana göre çöptür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 14 Şubat 2016; 17:52:58 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.