Şimdi Ara

Yeni moda: araba bayilerde yok,isteyen 6 ay sıraya girer..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar şimdi de Opel'e sıçramış durumda bu olay.

Astra 1.6 Editionlar 48.000 liradan 38.000liraya gerilemiş bir durumda ve bayilerin 6 ay sıra verdiği söyleniyor.
    Bir bakıyım dedim standart özelliklerine Esp'ye kadar çoğu şey standart gerçekten parasını hakedeceğini düşünüyorum.
    Ama Vw'de olan 0'dan pahalı 2.el durumu opel'de de yaygınlaşacağa benziyor.
    Örnek ilan ve adamdaki atarlı tavır.Yorum sizlerin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sifir-hatasiz-sahibinden-2012-model-astra-yeni-kasa-97460560/detay

Yeni moda: araba bayilerde yok,isteyen 6 ay sıraya girer..

• Dogru gelmedi bana acıkcası. Sıra oldugunu zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sanmıyorum sıra olacağını adam kendine keriz arıyor heralde
  • opel çözmüş olayı
  • Sıra felan yok arkadaslar sanki haril haril arac satiliyor.keyfe keder konulmus bir ilan,otomobil satislari % kaç dustu bilmiyor musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vwde bile gercek alici gorunce arac bulunuyor opelde mutlaka vardir ki cevre illerdeki bayiye bakilir bulunur.

• Hondadan sonra bir de Opel çıktı.
    Ama opelin huyu böyle arabaları hep pahalı tutup 10000 indirim yapmış gibi gösteriyor insanlar da ucuza aldığını sanıyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ara hakikaten iyice cıvıtmışlar sitenin içine etmişler..

Honda sıfırını 48'e veriyor herifler indirimden habersiz 50 bin TL fiyatla 6 aylık araç satmaya çalışıyorlar.

Uyanık adamları severim normalde ama bu türleri ancak eldivenle sevilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

bende sanmıyorum sıra olacağını adam kendine keriz arıyor heralde

+1903
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

bende sanmıyorum sıra olacağını adam kendine keriz arıyor heralde

+1903

yılbaşına doğru 0 fiyatların buna paralel olarak 2.ellerin de düseceğini sanıyorum,aksi olursa bu kadar beklemek canımı sıkacak eşimde hamileyken,taksiye werdiğim paralara yanarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Bu ara hakikaten iyice cıvıtmışlar sitenin içine etmişler..

Honda sıfırını 48'e veriyor herifler indirimden habersiz 50 bin TL fiyatla 6 aylık araç satmaya çalışıyorlar.

devamlı kontrol ederim, bu bir haftadır araç fiyatlarını yükseltmişler. 13 15 isteyen adamlar 17 20 e çıkmış zaten araba aylardır 13 e 15 e satılmıyor . şaşırdım.
    almak değil benimki de sadece bakıyorum :) pazar bi araba pazarını dolaşıyım. orda durum ne olmuş. uzun zamandır gitmiyorum
  • yaşım 38 bu zamana kadar farklı model ve markalarda yaklaşık 8 adet aracım oldu.çevremdede insanlar kısmen fikirlerime değer verir araç alırken

özellikle aile çevrem.

en son kuzenime araç baktık

toyota yaklaşık 5 ay gibi..

volkswagen yaklaşık 6 ay ve diğerleride farklı sürelerde zamanlar verdiler

benim tepee min tası attı kuzenimde çok sinirlendi

bu nedir bedava verseler bu araçları beklemem gibisinden.

bayide hazır olan aracı bulduk ve aldık

kullandığım araçların bazıları sıfırdı olmayan veya zaman süresi uzun araçları hiç beklemedim beklememde...

benim düşünce yapıma ters bir durum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Bu ara hakikaten iyice cıvıtmışlar sitenin içine etmişler..

devamlı kontrol ederim, bu bir haftadır araç fiyatlarını yükseltmişler. 13 15 isteyen adamlar 17 20 e çıkmış zaten araba aylardır 13 e 15 e satılmıyor . şaşırdım.
    almak değil benimki de sadece bakıyorum :) pazar bi araba pazarını dolaşıyım. orda durum ne olmuş. uzun zamandır gitmiyorum

Dostum sanırım Ankaradasın sen de..

Ankara'daki araba pazarından ne araba alınır, ne de satılır.

Herşeyden evvel sahibinden araba yok denecek kadar az. Galerici tayfası ve uyanık al-satçılar doluşmuş.

Arabalar da hep hor kullanılmış, hiç temiz arabaya rastlamadım şuana kadar.

Neyse sen yine de gidip bakarsan durumu bize de bildir

• ne sırası ya pazarı kızıştırıyo
  • Yapsın zaten.Opel'in VW'den hiçbir eksiği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

yaşım 38 bu zamana kadar farklı model ve markalarda yaklaşık 8 adet aracım oldu.çevremdede insanlar kısmen fikirlerime değer verir araç alırken

özellikle aile çevrem.

en son kuzenime araç baktık

toyota yaklaşık 5 ay gibi..

volkswagen yaklaşık 6 ay ve diğerleride farklı sürelerde zamanlar verdiler

benim tepee min tası attı kuzenimde çok sinirlendi

bu nedir bedava verseler bu araçları beklemem gibisinden.

bayide hazır olan aracı bulduk ve aldık

kullandığım araçların bazıları sıfırdı olmayan veya zaman süresi uzun araçları hiç beklemedim beklememde...

benim düşünce yapıma ters bir durum.

Aynen katılıyorum işe bakın ya araba alacaksınız yada bunu bir eşya olarak nitelendirelim 3 4 ay arabayı bekliyorsunuz ne kadar saçma..

Adam belki Mayıs hziranda alıp 1 2 ay boyunca yazın ailesiyle gezecek tatile gidecek. Bu halde adam eylülü mü beklicek..

Benim fikrimce her zaman showroom yani bayilerde atıyorum 5 Model var ve her modelin 3 çeşidi var ise 5 x 3 = 15 Araçtan her birinden en az 3 tane bulundurulmalı yani toplamda 45 araç olmalı bence...

Hadi bu da olmadı bari 7 8 gün bekletsinler buna bile razıyım ama 2 3 4 ay beklemek arabanın hevesini bile kaçırır
    ...

• Şimdi ilan sahibi haklı diyemem ama dün gittiğim citroen istinye bayisindeki hanım kızımız ds3 racing için minimum 4 ay ds5 2.0 dizel manuel seçeneği için hiç birşey bile diyemedi , bize 1.6 dizel ve saçma sapan şanzumanlı bir araç satmaya çalıştı.

edit: 666. mesajım imiş citroenden hayır gelmiyeceğini biliyordum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXCALIBUR -- 1 Eylül 2012; 0:35:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXCALIBUR

Şimdi ilan sahibi haklı diyemem ama dün gittiğim citroen istinye bayisindeki hanım kızımız ds3 racing için minimum 4 ay ds5 2.0 dizel manuel seçeneği için hiç birşey bile diyemedi , bize 1.6 dizel ve saçma sapan şanzumanlı bir araç satmaya çalıştı.

edit: 666. mesajım imiş citroenden hayır gelmiyeceğini biliyordum zaten.

• bursa neskar a gittik geçen, ellerinde araba olmadığını söyledi. ama çok sattıkları için değil satamadıkları için. bu sene satışların çok düşük olduğunu, o yüzden fazla araba getirmediklerini söylemişti. ama karar verirseniz en kötü ihtimalle 1 ay içinde getiririz izmirden demişlerdi. bu arkadaş heralde uganda dan getirtiyor araçlarını.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.