Şimdi Ara

Yeni Notebook hakkında yardım istiyorum arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ben bugün acer as 7741 aldım world karta 6 taksit olunca 1550 tl 50 tl geçiyor ama ekran kartı bunlardan daha iyi işlemcisi aynı ekranı 17.3'' gelince belki incelemesini yaparım kesin değil ama yapabilirim istersen incelememi bekle
  • Oyun maksatli bir makine ariyosan bu cihazdaki ekran karti seni memnun etmez.Ati 5650 veya 5730 ekran kartli cihazlara bak.Asus n61jq oneririm.Butceni asiyor biliyorum ama yeni cikacak oyunlari anca bunla oynayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 17 Ağustos 2010; 23:28:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maraz28

Oyun maksatli bir makine ariyosan bu cihazdaki ekran karti seni memnun etmez.Ati 5650 veya 5730 ekran kartli cihazlara bak.Asus n61jq oneririm

okumadna yorum ypamak buna denir öğrenmişsiniz bir n61jq tamam iyi bir makina ama 1500 tl mi? adam diyorki 1500 tl lik makine önerin ben n61ja-jx114 önerecem türkiyede hiçbir yerde yok o yüzden onu önerdim bende biliyorum n61jq önermeyi biraz okuyun ya post kasacağınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia

quote:

Orijinalden alıntı: maraz28

Oyun maksatli bir makine ariyosan bu cihazdaki ekran karti seni memnun etmez.Ati 5650 veya 5730 ekran kartli cihazlara bak.Asus n61jq oneririm

okumadna yorum ypamak buna denir öğrenmişsiniz bir n61jq tamam iyi bir makina ama 1500 tl mi? adam diyorki 1500 tl lik makine önerin ben n61ja-jx114 önerecem türkiyede hiçbir yerde yok o yüzden onu önerdim bende biliyorum n61jq önermeyi biraz okuyun ya post kasacağınıza

Ben de biliyorum 1500 lira olmadigini.Ama adam demis ki oyun maksatli ariyorum.Demek ki bu adam oyunlarda yuksek performans gosteren bisey ariyor.Derki ben yeni cikan oyunlari oynamicam eskiler bana yeter o zaman kendi sectigi bilgisayar da onu bi sure goturur hadi eywallah

• tartışmanıza gerek yok arkadaşlar evet 1500 tl civarı istiyorum yeni çıkacak oyunlar falan çok önemli değil eskiler yeter bana. Öneriler için teşekkürler incelemeyi ne zaman yapcaksın sen kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgens

tartışmanıza gerek yok arkadaşlar evet 1500 tl civarı istiyorum yeni çıkacak oyunlar falan çok önemli değil eskiler yeter bana. Öneriler için teşekkürler incelemeyi ne zaman yapcaksın sen kardeş

daha elime geçmedi ama forumda inceleme linkini buldum:

>>>Buradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia

quote:

Orijinalden alıntı: ozgens

tartışmanıza gerek yok arkadaşlar evet 1500 tl civarı istiyorum yeni çıkacak oyunlar falan çok önemli değil eskiler yeter bana. Öneriler için teşekkürler incelemeyi ne zaman yapcaksın sen kardeş

daha elime geçmedi ama forumda inceleme linkini buldum:

>>>Buradan

yalnız bu makine biraz büyük galiba 17" demişsin aynı ekrantına sahip 15" notebook yokmudur

• Exper donanım olarak çok daha iyi. Exper tercih edilmeli bu karşılaştırmada. Kalite olarak endişen olmasın 2500-3000 liralık Monster'larda da aynı kasa kullanılıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Exper donanım olarak çok daha iyi. Exper tercih edilmeli bu karşılaştırmada. Kalite olarak endişen olmasın 2500-3000 liralık Monster'larda da aynı kasa kullanılıyor..

hahhh zaten soru da bu.....neden aynı kasa ve aynı ürün iken bu kadar fiyat farkı var?????
    de bakiiimm.....monster neden pahallı ve exper neden ucuz????
    işlemci + ram + bellek farkı olduğunu biliyoruz ama bu üçündeki fark 1000$ etmez yani
    öğrenmek istiyorum biri buna açıklık getirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.