Şimdi Ara

YENİ PC'DE DROP SORUNU ++ YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • M2 ssd tam dolu olabilir mi? 3 5 gb kaldığında yapıyor.
  • Serhat Baranyoutube
    BİLGİSAYARIN İŞLEMCİ HIZINI ARTTIRMA ! [PROGRAMSIZ PERFORMANS ARTTIRMA / PC HIZLANDIRMA]
    https://www.youtube.com/watch?v=peumsdqHero&feature=youtu.be

Burdan bir deneyin olmasi gerekir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

M2 ssd tam dolu olabilir mi? 3 5 gb kaldığında yapıyor.
    214 gb boş yer var hocam
  • kaç fps alıyorsunuz ki? yaşadığınız drop değil de yırtılma olabilir belki.v sync açıp dener misiniz bir de?
  • Fps normalken mi birden dusuyor? Oyleyse hwinfo indirip ram kac mhz gosteriyor bir bakabilir misin? Dusuk diye korkma, orada gercek degerin yarisi gozukur, ama iki ile carptiginda hala gereken degeri gormuyorsan, mesela 3200 mhz ram almisken iki ile carpilmis hali 2200 falansa sorun ram ayarlarinda.

Boyle bir durum varsa bios'a gidip xmp/docp ayarlarindan dogru hiza cekmen gerekiyor.

Eger bu da degilse daha eski, stabil bi amd driveri indirip deneyebilirsin tekrar.
  • Sorununuz çözüldü mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Fps normalken mi birden dusuyor? Oyleyse hwinfo indirip ram kac mhz gosteriyor bir bakabilir misin? Dusuk diye korkma, orada gercek degerin yarisi gozukur, ama iki ile carptiginda hala gereken degeri gormuyorsan, mesela 3200 mhz ram almisken iki ile carpilmis hali 2200 falansa sorun ram ayarlarinda.

Boyle bir durum varsa bios'a gidip xmp/docp ayarlarindan dogru hiza cekmen gerekiyor.

Eger bu da degilse daha eski, stabil bi amd driveri indirip deneyebilirsin tekrar.
    hocam driverın gelişmiş özellikli kur seçeneği ile kurunca gta 5 ve fortnite düzeldi takılma ve fps fakat csgo’da devam ediyor eski bir driverdan bahsettiğiniz nedir tam olarak ?
  • Chipset ve ekran kartı driveri güncel mi? Xmp açık mi bunlari kontrol edin öncesinde bence. Bunun dışında oyun sırasında sistem zorlayan bir oyun olsun kullanım ve sıcaklık değerlerinizi kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mosquerto

Chipset ve ekran kartı driveri güncel mi? Xmp açık mi bunlari kontrol edin öncesinde bence. Bunun dışında oyun sırasında sistem zorlayan bir oyun olsun kullanım ve sıcaklık değerlerinizi kontrol edebilirsiniz.
    hocam fortnite denedim tekrar işlemci 91 dereceyi gördü ekran kartı ise 81 derecelerdeydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Fps normalken mi birden dusuyor? Oyleyse hwinfo indirip ram kac mhz gosteriyor bir bakabilir misin? Dusuk diye korkma, orada gercek degerin yarisi gozukur, ama iki ile carptiginda hala gereken degeri gormuyorsan, mesela 3200 mhz ram almisken iki ile carpilmis hali 2200 falansa sorun ram ayarlarinda.

hocam dedigin programi kurdum bu sekilde ramlerin mhz si

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    hayır hocam sorunum haala çözülmedi. bilgisayarın özelliklerine göre performans alamıyorum nedense devamlı ani fps düşüşleri yaşıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.