Şimdi Ara

YENİ SEAT LEON ANA KONU (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
17.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitede golfün ayrıntılı PDF kılavuzu mevcut. Motorlar ve sistemler birebir aynı zaten. Olayın ayrıntısını merak eden arkadaslar oradan bakabilir. Geleneksel bilgilerden ziyade dokümana başvurmak daha faydalı olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracın kullanma kılavuzunda, yüksek devirlerde motoru sıkıştırarak uzun süreli kullanımlardan sonra 2dk rolantide çalıştırıp stop edin gibi birşey yazıyordu. Normal kullanımlardan sonrası için bir uyarı yok.
  • Ankara da bu aracı görebileceğimiz bir yer var mı acaba?Seat bayii yok koca Ankara da ilginç bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz6

Ankara da bu aracı görebileceğimiz bir yer var mı acaba?Seat bayii yok koca Ankara da ilginç bir şekilde.

Mayısın sonuna doğru Ankara'da Seat bayii açılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordeaur

quote:

Orijinalden alıntı: deniz6

Ankara da bu aracı görebileceğimiz bir yer var mı acaba?Seat bayii yok koca Ankara da ilginç bir şekilde.

Mayısın sonuna doğru Ankara'da Seat bayii açılıyor.

Hele şükür teşekkürler.
  • Yine opsiyonel liste değişmiş Artık insanı sinirlendiriyorlar navigasyon sistemi yok artık, şaka gibi ya
    Leon alma konusunu düşüncem artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigerr

Yine opsiyonel liste değişmiş Artık insanı sinirlendiriyorlar navigasyon sistemi yok artık, şaka gibi ya
    Leon alma konusunu düşüncem artık

Nerede gördünüz?

Seat oluştur kısmı hala aynı yani navigasyon var. Fakat "Fiyat listesi" kısmı şuan pasif, fiyat listesi olayı şuan yok.
  • 18 mayısta fıyat degısmesi gerekıyordu 15 gunde bır guncellenıyor cunkı umarım artmaz fıyat
  • şimdi temsılcımı aradım hayırdır dedim fiyatlarmı degısek dedım navıgasyonu cıkartacaklarmıs lısteden bıde plaka ıslemlerıyle ılgılı detaylı bılgı yazılacak ondan dedi fiyatlar aynıymıs
  • Arkadaşlar eski konu daha ayrıntılı ve daha ilgilendirici idi, konu sahibi arkadaşın cezası bitince konusu tekrar aktif olacak mı?
  • başka bir forumdan alıntı leon nun alttan görüntüsü paylaşan arkadaşa teşekkürler

YENİ SEAT LEON ANA KONU

YENİ SEAT LEON ANA KONU

YENİ SEAT LEON ANA KONU
     YENİ SEAT LEON ANA KONU YENİ SEAT LEON ANA KONU YENİ SEAT LEON ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: entropi13

başka bir forumdan alıntı leon nun alttan görüntüsü paylaşan arkadaşa teşekkürler

YENİ SEAT LEON ANA KONU

YENİ SEAT LEON ANA KONU

YENİ SEAT LEON ANA KONU

Ne demek, önemli değil. Ben aracı alırken yeni olmasından dolayı doğru düzgün bilgi alamadım. Amacım almayı düşünenler kafalarındaki sorulara az da olsa cevap bulabilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiTeRaVeN

quote:

Orijinalden alıntı: entropi13

başka bir forumdan alıntı leon nun alttan görüntüsü paylaşan arkadaşa teşekkürler

YENİ SEAT LEON ANA KONU

YENİ SEAT LEON ANA KONU

YENİ SEAT LEON ANA KONU

Ne demek, önemli değil. Ben aracı alırken yeni olmasından dolayı doğru düzgün bilgi alamadım. Amacım almayı düşünenler kafalarındaki sorulara az da olsa cevap bulabilsin.

Buda fr'a özgü değil dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: ACG3

Buda fr'a özgü değil dimi

Bilemiyorum, ama sanmam.
  • led paketine sahip arkadaşlara birşey sormak ıstıyorum..bir kullanıcı olarak led farların yararınımı goruyorsunuz zararınımı yoksa bır farklılık yokmu yorumlarmısınız?
  • Birde LED farlar da kısaların çok yakını gösterdiğini, menzilinin kısa olduğunu söyleyenler var, bu ne derece doğru, şehir içinde sıkıntı yaratıyormuş?

bir resim var ama baktığımda hakikaten aracın hemen önünü aydınlatıyor gibi, siz ne dersiniz?
     YENİ SEAT LEON ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

Birde LED farlar da kısaların çok yakını gösterdiğini, menzilinin kısa olduğunu söyleyenler var, bu ne derece doğru, şehir içinde sıkıntı yaratıyormuş?

bir resim var ama baktığımda hakikaten aracın hemen önünü aydınlatıyor gibi, siz ne dersiniz?
     YENİ SEAT LEON ANA KONU

bu vıdeoyu ızlemıstım ve eskı sayfadada sormustum...haklısınız kısalar sadece onu aydınlatıyor ve bunun ayarının yapılamaması kotu bır dez avantaj ancak bunu sadece kullanan arkadaşlardan ogrenebiliriz..ozellıkle benım gıbı uzun yolculuklara gece cıkanlar ıcın kotu bır haber

• Peugeot 406 ya katılıyorum, açıklama alalım ?
    Ve benim sormak istediğim, led kullanan arkadaşlara ;
    Herkez Bi-xenon lu araçların nasıl aydınlattığını biliyoruz ve kullanmışızdır.
    Led ile xenon araçlardaki farkı nasıl değerlendiriyorsunuz ve sizlere göre hangisi daha iyidir ?
    Bi-xenon gibi keyif veriyor mu?
  • Aslında bu benim için çok önemli..Şu an Bi-Xenon farların maşallahı var, çok çok memnunum, yeni farlar asortik duruyor full led falan diyoruz ama eskisini aratmaz inşallah..

Gece aydıntmam iyi olmazsa ben tedirgin oluyorum:)

Neyse yeni araç alan arkadaşlar cevap vereceklerdir..

Bu arada senin araçta Full led olacak mıydı, eski konu kilitli olduğu için şu an tam olarak hatırlamayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

Birde LED farlar da kısaların çok yakını gösterdiğini, menzilinin kısa olduğunu söyleyenler var, bu ne derece doğru, şehir içinde sıkıntı yaratıyormuş?

YENİ SEAT LEON ANA KONU

bu vıdeoyu ızlemıstım ve eskı sayfadada sormustum...haklısınız kısalar sadece onu aydınlatıyor ve bunun ayarının yapılamaması kotu bır dez avantaj ancak bunu sadece kullanan arkadaşlardan ogrenebiliriz..ozellıkle benım gıbı uzun yolculuklara gece cıkanlar ıcın kotu bır haber

video yu bulup ızlersenız eger leon park halındekı aracın yanından gectuıkten sonra yanı onu bosaldıktan sonra farlar yukseliyor gıbı geldı bana bu yuzden kullanıcı yorumu şart

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.