Şimdi Ara

Yeni VW Polo (2018) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
5.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

quote:

Bu gti nin ici. Resimdeki arac gti

Butun renkleri cikarin ,o ekran yerine basit teyp koyun.

Gostergeleri klasik hale getirin

Koltuklarida sipsiyah yapin.

Tekrar hayal edin derim.

Hayirli gunler.

Sonrada gidip Attrage alalım demi..

Hayırlı günler..

Hosgeldin emojisiz yazi yazamayan hakaret seven arkadasim.

Attrage in a si gecti mi simdi konuda.

Sende alerji var bence .bir antihistaminik al. Incidal olur, clarinese repetabs olur.

Hayirli gunler.

Ne hakaretimi gördün cicim aşkolsun yanii bide reçete yazmış doktormusunuz beyefendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatlardan dem vuruyoruz da Türkiyede yaşadığımızı unutup genel olarak araca bakacak olursak cidden çok başarılı. B sınıfı bir araca adaptif süspansiyon, hayalet ekran , acc ve benzeri genelde üst sınıflarda gördüğümüz teknolojileri entegre etmişler vw nin stratejisini merak etmiyor değilim çünkü polo boyut olarak da golfe artık daha yakın .

• İç mekan standart polo, gti direksiyonları böyle olmuyor.
  • Çok şık olmuş ben beğendim. Fiyat aynı seviyede olursa golf müşterisi çalacak seviyede gibi duruyor.
  • Avrupalı için mükemmel

Küçük heryere gir çık

pratik

eğlenceli

hafif

ve artık kaliteli

bazı 9 bin euro ama bu arabayı gırtlak dolusu yapar 15.000 euroya alıp binerdim

not aracın dışı r line (+2500tl yani bence değer)
    Tr fiyatı tahminim yukarda ki iç ve dış tasarımlı dizel otomatik olanı 95 olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PresidentBerke -- 16 Haziran 2017; 15:8:52 >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    O kabir gibi fiestayı kullandım merak etme, direksiyonu düz durmayan araba iyidir kesin.

Sizde şu benim dediğim iyidir mantığından kurtulun. Foruma kalsa bmw dünyanın en büyük markası, ama gel gelelim hayat öyle yürümüyor. Tüketici parasının bir şekilde en iyi karşılığını veren araca yöneliyor, ama pardon size göre dünyada tüm tüketiciler aptal çok satması önemsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/-5jJOnVVZ6o

mükemmel

• Bir de beyaz, kapak jantlı, sarı farlı ve sisler falan olmadan hayal edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

O kabir gibi fiestayı kullandım merak etme, direksiyonu düz durmayan araba iyidir kesin.

Sizde şu benim dediğim iyidir mantığından kurtulun. Foruma kalsa bmw dünyanın en büyük markası, ama gel gelelim hayat öyle yürümüyor. Tüketici parasının bir şekilde en iyi karşılığını veren araca yöneliyor, ama pardon size göre dünyada tüm tüketiciler aptal çok satması önemsiz.

Polo 3+1 ev gibi zaten. Lafı çevirmeye gerek yok direksiyon falan, küçük sınıf lideri fiestadır. Dünya satışlarını bilmem de Avrupa satışlarında 2016 yılında kadar fiesta önde idi. Polo makyaj yediği için öne geçmiş, yeni fiesta gelince tekrar liderliği alır. Yabancı test yazılarını, incelemelerini örnek göstermek huyum değildir ama hangisine bakarsan bak fiesta öndedir, ister karşılaştırma olsun ister tek model testi.

• Neredeyse yine aynı buzdolabı. Ibiza 2017, fabia hatta fiesta karşısında hiç şansı yok.

Hız sabitleyicisi olmayan sadece 2 hava yastığı olab ve artı 10 bin tl olan bu araç yine sınıfının en çok satanı olur.

https://www.google.com.tr/amp/focus2move.com/europe-best-selling-cars/amp/

Anlat anlat eğlenceli oluyor.

• Gercektende cok yeni olmus.

Yani o kadar degismiski baslikta polo yazmasa aston martin mi bu derim o kadar degismis.

Tasarim resmen cag atlamis vw yepyeni bir tasarim dili bulmus.

Nasil bu kadar bambaska bir tasarim cikarmislar valla tebrik edilesi.

Yani eskisi ile bunu yanyana koy biri cam agaci digeri f16 gibi gorunur.

Ondeki amblemi cikar insanlar yeni bir marka cikti sanar o kadar yenilikci bir tasarim.

• Polo bu kez şaşırttı

2000'e kadar satış lideri de şahin'di. Boş çabalar bunlar, neşem kaçmaz vw bana temettü vermiyor, ama ford başka birilerine veriyorsa bilemem. Gördüğümü söylemekten çekinecek halim yok, b sınıfı araç alayım diyen kaç kişinin aklına ilk fiesta gelir diye bir düşün sonra kendin bulursun cevabını, bir markaya da tapmayın bu kadar altı üstü demir ve plastik yığını.

65583 yıl önce çok satmıştı... ilk defa böyle değişik bir iddia duyuyorum ha.

• eşe hediye olarak, ikinci araç olarak güzel olabilecek bir haf.f araç olmuş

• Adieu kullanıcısına yanıt
    Satış rakamını ortaya atan sensin, benim başta böyle bir iddiam olmamıştı. Türkiye'de insanların aklına ilk olarak fiesta gelmemesi, sınıfının lideri olduğu gerçeğini değiştirmiyor, testler ortada. Ayrıca şu kadar yıl önce demedim, 2016 yılına kadar dedim, polonun mkyajlısı geldi, fiesta hala aynı kasayla devam etti, o kadarcık düşüş olacaktır. Yeni kasalar gelince yine polonun şansı olmayacak. Tabi türkiye'de satış rakamı odaklı bakarsanız size göre polo en iyi olabilir. Ama ondan önce de clio ve i20 var. Profilinde vw logosu olup da poloyu dayanaksız biçimde bu kadar savunan ben değilim, kim neye tapıyor az çok belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 16 Haziran 2017; 16:24:45 >
  • quote:

Bu gti nin ici. Resimdeki arac gti

Butun renkleri cikarin ,o ekran yerine basit teyp koyun.

Gostergeleri klasik hale getirin

Koltuklarida sipsiyah yapin.

Tekrar hayal edin derim.

Hayirli gunler.

Dediğin gibi hayal ettim,bi halta brnzetemedim..

• liebermann L kullanıcısına yanıt
    r değil r line. m paket, amg paket, s line gibi bir donanım. şuan golf ve passattada alınabiliyor.

• Herkes güzel olmuş vs. demiş ama bana göre arabanın dışı tam bir fiyasko

İçi fena değil gibi görünüyor ama bunu bir de küçük ekran manuel klimalı halini düşünün.

Yeni ibiza bundan çok daha güzel bence

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.