Şimdi Ara

Yeni yavru muhabbet?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanirim erkek ve 2 aylik falan ama emin degilim sizce? Bide cok uyuyo nedendir ayrica isiriyo ?:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://i.hizliresim.com/J2kyl5.jpg
    http://i.hizliresim.com/7vXGVP.jpg

• Kivim1 K kullanıcısına yanıt
    Erkek 2-3 aylık gayette güzel ve sağlıklı maşallah:.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

Erkek 2-3 aylık gayette güzel ve sağlıklı maşallah:.

Ah ah neler yasadi bebegim bi bilsen:(

Ne yaşadı, hayırdır?
  • quote:

Ne yaşadı, hayırdır?

Cok halsiz ve ishaldi veterinere goturdum adam tuttu gagasini kesti kanadi tabi durdurmaya calisti beceremedi beni yolladi o duzelir diye kan durmadi tabi kostum baska bi veterinere o cok sukur durdurdu kanamayi o kadar cok korktum ki cok sukur suan ishali gecti kendisi iyi.. Artik veterinerlere de gidemicez

Kurtulduğuna şükretmelisin. Gaga uzun diye kesmişlerdir, ama ishalle gaga uzunluğu arasında bir bağ kuramadım, stresli kuşu dahada strese sokmuştur zaten kanaması bir yana. Bazı veterinerler gerçekten anlıyor, ama birçoğu böyle alakasız muhabbet kuşları konsunda, en güzei fakulte ve hayvan hastanelerine götürmek ama herkesin öyle bir şansı olmuyor.
  • quote:

Kurtulduğuna şükretmelisin. Gaga uzun diye kesmişlerdir, ama ishalle gaga uzunluğu arasında bir bağ kuramadım, stresli kuşu dahada strese sokmuştur zaten kanaması bir yana. Bazı veterinerler gerçekten anlıyor, ama birçoğu böyle alakasız muhabbet kuşları konsunda, en güzei fakulte ve hayvan hastanelerine götürmek ama herkesin öyle bir şansı olmuyor.

İshali zaten vardi veteriner yemesi duzelsin diye kestim dedi ama olu deriyi almasi gerekiyirdu tabi damari degil.. Kusum kabuklu yem yiyemiyor napicam kiramiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kivim1

quote:

İshali zaten vardi veteriner yemesi duzelsin diye kestim dedi ama olu deriyi almasi gerekiyirdu tabi damari degil.. Kusum kabuklu yem yiyemiyor napicam kiramiyor

Gagasını kestikten sonra yiyemiyordur muhtemelen zaten , gaganın o kadar uzun olacağını sanmıyorum kesilecek kadar, gagası uzun olduğu için yemediğini düşünmüş sanırım, bence hiç alakası yok, bir süre kabuksuz yem yesin gaga zaten eski halini alır, ondan sonra yer.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kivim1

quote:

Gagasını kestikten sonra yiyemiyordur muhtemelen zaten , gaganın o kadar uzun olacağını sanmıyorum kesilecek kadar, gagası uzun olduğu için yemediğini düşünmüş sanırım, bence hiç alakası yok, bir süre kabuksuz yem yesin gaga zaten eski halini alır, ondan sonra yer.

Yok ya sanmiyorum daha yavru ogrenememis gibi geliyo kabuksuza alistirmak istemedim de :/ cunku uzunlukla alakasi yok yemi agzina alip birakiyor

Daha önce yiyormuydu kabuklu yem?
  • quote:

Daha önce yiyormuydu kabuklu yem?

Yemiryordu

Kabuksuz yeme alıştırdılarsa dediğin gibi olabilir, ama genelde kabuklu yem tercih edilir, verilir, ayrıca gaga olayınıda dediğim gibi yanlış yapmışlar 2 aylık bir kuşun gagası ne kadar uzun olabilir,genetiğinde birsorun yoksa, neyse geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 13 Haziran 2016; 15:45:38 >
  • quote:

Kabuksuz yeme alıştırdılarsa dediğin gibi olabilir, ama genelde kabuklu yem tercih edilir, verilir, ayrıca gaga olayınıda dediğim gibi yanlış yapmışlar 2 aylık bir kuşun gagası ne kadar uzun olabilir,genetiğinde bir,sorun yoksa, neyse geçmiş olsun.

Tesekkurlerr

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.