Şimdi Ara

Yeniden Atlantica ya başlamak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süre ara verdiğim atlantica online ye tekrar başlamak istiyorum ama baya ara verdiğimden coğu şeyi unuttum. bu forumda oyunu oynayan ve bir guid e sahip olan arkadaşlar var ise aralarına katılmak istiyorum. hedefim oyunda tanınan bir isme sahip olmak.

• aslnda bende baslamak 'st'yorumda oyunu pek bilmiyorum
  • oyunu denedim ve sıra tabanlı oyunları sevmeyen biri olarak nefret ettim ve anında sildim.
    bu oyunu nasıl oluyor da o kadar kişi oynuyor anlamıyorum.
  • Neden oynuyorlar sorusuna sınırsız taktik full konsantre pvp ve pvp de parmaklar değil beyin gerekli olmasından oyuncu kitlesi standart düzeyde devam etmekte.
  • Araştırdım joujoi oyun dediğin gibiymiş abi. AMa oyunda para harcamadan hiç zevk alamıyormuşssun doğrumu ?.
  • 100 lvl den sonra kesenin ağzını açman gerek. Çok doğru bir tesbit yapmışsın. Şunuda belirtmek gerek ii bir guid bulursan para sıkıntısı yaşamadan kolayca zirve yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Rifle

oyunu denedim ve sıra tabanlı oyunları sevmeyen biri olarak nefret ettim ve anında sildim.
    bu oyunu nasıl oluyor da o kadar kişi oynuyor anlamıyorum.

Cevabını kendin vermişsin zaten. Sıra tabanlı oyunları sevmiyorsan senin sorunun. Herkesin zevki senle aynı olacak değil ya...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.