Şimdi Ara

Yeter Artık TTNET..!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar bugün ttnet yüzünden net gitti bir kaç defa, 3 4 dakka sonra geldi döndüm oyuna özür diledim kimse report falan demedi şimdi gitti yine girdim tekrar oyuna minyonlar donuk kalmıştı bende düzelsn diye oyunu kapadım tekrar girmeye çalıştığımda 1 hafta ban yemişim benm adıma bi ticket yazsanız durumu açıklayıcı da supporta ticket atsam çok makbule geçer. Saygılar.

• Ayni konu icin yazdigin bir mesaji baksa bir baslikda acmana gerek yokdu.
  • ben göndermiştim ttnet yüzünden gittiğine dahir negatif bir copy paste yazısı aldım
  • Evet hiç bir şey yapmıyorlar, söyledim bir mesaj geldi sonra beni anlamıyorsunuz ttnete saldırıldı sistemi kapattılar dedim suçum yok dedim aynı yazı tekrar geldi. Bugün açılması gerekiyordu hesap ama hala açılmadı. Diğer hesapta 2 rune var zaten ne yapacağımı şaşırdım başka oynadığım bir oyunda yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Ayni konu icin yazdigin bir mesaji baksa bir baslikda acmana gerek yokdu.

Cevap verilmediği için konu açtım. Support bi yardım yapmıyorsa konu silinebilir o zman napalım beklicez 1 hafta o zman .s
  • ttnet in ücretsiz desteği evine gelip hatlarına bakabilir, 2 yıl kadar önce sürekli internetim gidiyodu, telefondaki adamda bıkmıştı berke diye bi adama yönlendiriliyodum sürekli, en sonunda eve teknik servis yolladı sağolsun, meğer sorun evdeki hatlardanmış, işte ücretsiz değişimini falan yaptılar susayım diye sanırım, düzeldi yani böyle bişey talep edebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.