Şimdi Ara

ygs durumum ve lys planım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mfciyim. çalışmaya eylül ortasında okul açılınca başladım. ygs için güvender ygs tarih coğrafya felsefe, fem simetri ygs coğrafya fizik kimya, delta ygs lys biyoloji konu özeti, arıkan ygs matematik soru bankası (250 soruluk incecik bişey) , arıkan 10 fizik deneme , maltepe genel tekrar testleri (sayısal branşların her birinden 4er test 20şer soruluk) , geometri son 10 yıl çıkmış sorular , türkçe çıkmış anlatım bozuklukları , sene başından beri zaman denemeleri , fem 9lu deneme , karekök 5'li deneme , fem kapsülleri yarım yamalak çözdüm , sınav sosyal fen kapsülleri yarım yamalak , fem din kültürü fasikülü. yaptığım neredeyse tüm çalışma bu. (dersanenin yaprak testleri vs hariç). evet tembelim biraz.

zaman denemelerinde 140 küsür yapıyorum genel olarak. çıkmış ygslerde en iyi 2013te 157.50 (çay bardağı sorusunu gördüm önceden sadece , onu da doğru saydım) en kötü 2011de 153.75 .

lys adına limit türev integral biliyorum geçen sene dersanede anlattılar , organik okul yazılılarına çalışırken öğrendim çat pat , onun dışında da lys altyapım iyi önceki senelerde okulda kanırttılar yazılılarda. lys planım da şu;
    ilk 1 ay
    güvender lys mat konu anlatımlı (3 kitap)
    simetri lys geometri
    final lys fizik konu anlatımı (mustafa başer)
    palme lys kimya konu anlatımı
    final ygs lys biyoloji konu anlatımı (aslan aydın)

sonraki ay
    karekök lys mat s.b.
    fem ygs lys geometri s.b.
    fem ygs lys fizik s.b.
    palme lys kimya s.b.
    birey c biyoloji s.b.

sonrası
    kapsül-deneme-çıkmış sorular vakit olursa birey c mat ve plazma yayıncılık lys fizik s.b.

ygsde hedef ilk bin
    lysde hedef ilk yüz

niye böyle bi konu açtın diye sormayın hiç bilmiyorum canım sıkıldı içimden geldi açtım. hem belki birileri ümitlenir gaza gelir bunları okuyup. şu sıralar ben de dahil herkeste bi bitmişlik usanmışlık var. deneme görünce öğürüyorum midem bulanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cacaca0000 -- 18 Mart 2014; 18:21:50 >

• ygs sonrası hortlatıyorum sıra 553 498 muhaha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.