Şimdi Ara

YGS LYS MATEMATİK ÖZEL DERS ALIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. ben üniversite hazırlıkta ygs ve lys matematikten saati 60 tlden özel ders alıyorum.1 günde 2 saat ders alıyorum yani günlüğü 120 tl haftalık 360 liraya geliyor..Aylığa vurunca 1440 tl ediyor.Kesinlikle zengin çocuğu değilim.Sadece ailem eğitim için çok düşkün üstüme..Geçmiş ygs sonucum 380 di ama daha iyisini yapmak için matematik öğrenmem şart diye özel ders almaya başladım.4 ders oldu şuana kadar ama çok büyük bir para gidecek.O kadar üzülüyorumki.Özel ders almasam dahi ders zaten seve seve çalışıyorum.. Şurada bi öss kitabı alırken pahalımı diye sormak için konu açan arkadaşlar var kendimi kötü hissediyorum.9 ay içinde 13 bin tl ediyor..Mat2im 0 mat1 yarısını yapabilecek seviyem var..Edebiyat türkçe fulle yakın bir seviyem var.Ne olursunuz mantıklı bir tavsiye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RwsRws -- 23 Eylül 2015; 15:42:20 >

• Hocam bakan çocugu falan mısınız ? Asgari ücretin 1 buçuk katından daha fazlasını kıçı mat1 için veriyorzunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ailem gözünü karartmış şekilde veriyor.Ama ben acıyorum.O kadar kararsız bıraktılarki beni o yüzden buraya konu açtım
  • kardeş netten videoları göster bunlardan ızlıyorum anlıyorum de yazıktır arkadaş hayır yarısını yapabildiğine göre temelın var evde halledebilirsin
  • Sende ihtiyacın olduğu zaman al çok çok dusurursun miktari
    Not:Bu kadar çok ders aliyosan o hocanın ders saatini 30-40 TL yapması gerekir surekli müşteri isen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkann4545 -- 23 Eylül 2015; 16:11:24 >
  • bence gerek yok ama aileni ikna etmen lazım tabi söyle verim alamayorum felan de

temelin sıfırsa al ama bikac ders

• eger bilg ve net varsa bence internetten dersleri dinle sorularini coz haftada 2 saatte ozel ders alip o sorularini cozdur fazlasiyla yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuştum bizimkilerle..Böyle bir parayı size verdirtmeyeceğim bırakıyorum özel ders almayı dedim.Bırakıcam arkadaşlar
  • quote:

Aylığa vurunca 1440 tl ediyor.

quote:

Zengin çocuğu değilim

Seç birini.

• Çok ince bir şekilde ifade ettin,mesajı aldım kardeşim
  • Para olsun veya olmasin cidden cok buyuk mevla dostum bunun yerine piyasada o kadar cok cozumlu kaynaklar var ki al ve ugras cabala bilmedigin konulari hocalara geldik vs gibi youtube kanallarindan izle en son yapamayacagin konulari tamam olmuyor dersen belirle onlari ve 2 konu 3 konu al yaziktir gunahtir bak bu israf ailenle guzelce konusabilirsin

• Çok haklısın kardeşim inan israfı düşünmekten dayanamıyorum ders dinlerken adamdan...Ailemle konuştum bırakıyorum özel ders olayını 13 milyar gerçekten çok fazla bir para
  • La özel dersne gerek var git nejdet kirpi ve Behzat satn al mati ogrenmezsen sıkıntı sendedir

• Tavsiye ettiler behzat hocayı çok, özel dersi bırakıp ondan satın alacağım.Dediğin gibi israf olacak yoksa çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: DanDanBamBam

Tavsiye ettiler behzat hocayı çok, özel dersi bırakıp ondan satın alacağım.Dediğin gibi israf olacak yoksa çok

özel derse ne hacet git behzat hocayı dinle etkisini göreceksin çok sert işler var tane tane soruları anlatmış tabi küp açılımını bilmezsen olmaz bak fernandes akşam spora gidiyor barış hoca falanda aynı spor salonu fernandesi görsen inanamazsın abi böyle birşey yok anlatabildim mi ? bu işi önemsemezsen olmaz ve milli sorunumuz ebob ekokuda halledersin
  • İçin acıyorsa zaten verim alamazsın. Meblağ az değil tabiki, ama verecek durumun varsa da olabilir. Bütçeyi çok zorluyorsa bu durum elbette olmaz. Ama sana tavsiyem temel konuları ve mat yine kendin halledemiyorsan hocadan destek al haftada 2 saat. Sonradan pişman olursan geri dönüşü de olmaz.

• Hocalarageldik kanalını açıyorsun şimdi evinde, istedigin saat istediğin yerde ozel ders gibi dinleyip kritik yerleri not alıyorsun. Birak abi 60 lira nedir ya 1 saati adamlar kaç saat video hazirlayip cekiyorlar..

• Çok teşekkür ederim kardeşim, zararın ucundan döndüm yoksa çok kötü olucaktı maddi açıdan..Teşekkür ederim çok sagol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.