Şimdi Ara

Ygsde hızlı olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ygsde yavaş olmam yüzünden kaybettim :( paragraf sorularında çok yavaşım ne yapmam gerek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Deneme çöz.
  • Kitap oku. hizli okuma alistirmalari yap, bu sayede anlama duzeyin de artar. bol bol paragraf coz. yeterli seviyeye gelince ales coz.
    denemeleri sureli coz, turlama teknigini kullan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece paragraftan oluşan soru bankası çöz.bir de kitap oku çok yararı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalella -- 16 Temmuz 2015; 1:08:27 >
  • Bende de aynı sorun. Ama sorun yavaş olmak değil, hızlı ve yanlış çözüyorum. YGS'de çok panikle de olsa 103 doğru 36 yanlışım vardı. LYS'de de aynı şekilde matematikte 37 soru işaretledim 14'ü yanlış. Cinnet geliyor sınav anı.
  • Android kullanıyorsan "heku it hızlı okuma" programını dene, faydasını görürsün. Birde "Beş Yıldızlı Paragraf Soru Bankası" paragraf sorularının genel mantığını kavramak için iyidir.
  • sosyalden 20 soru göremedim 8500 geldi ygs sıralaması. önemli olan yanlış yapmamak
  • bol bol kitap okuyup, paragraf sorusu coz bir de zaman tutarak cozmeye calis turkce bolumunu daha ayrinti isterseniz ozelde de konusabiliriz tugce hanim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brothingf

sosyalden 20 soru göremedim 8500 geldi ygs sıralaması. önemli olan yanlış yapmamak

niye eksilenir ki bu yorum? önemli olan hız değil, yanlış yapmamak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.