Şimdi Ara

YIL OLMUŞ 2017 HALA KUTU ÜCRETİ İSTENİYOR!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saçmalığa dur demenin vakti gelmiştir. Sözde paketleri birleştirip belli olanda fiyat azaltan ama kutu parası ekleyerek zam yapan bu yapıya yeter demeliyiz.

Digiturk her geçen üye kaybediyor. Bein olmasının tüketici açısından bir faydasını göremedik.

Eutelsat Aboneleri için,
    - Yerli müzik kanalın yok.
    - Yerli kanalların çoğu sd,zaten hd olanlar bile gözü yoruyor.
    - Belgesel kanalların rakiplerinden zayıf. çoğuda sd.
    - Salon kanalların hala sd oğlu sd.
    - Daha düna kadar hd ye para alırken, şimdi kutu parası çıktı (çoğu üye para vermiyordu). Film paketi alan kişi çoğunlukla plus iq kutu alır, onun için +15, dizi için +10 oh ne güzel dünya.
    film paketi 45 tl ama dizi ve plus iq istersen 70 tl vay babanı!!!!!!!!!!

Digiturk yetkileri lütfen adam gibi kampanya yapın, her şeyi geçtim bayiilerinizin sesini biraz dinleyin.

2017 yılında şu kutudan para alma saçmalığından vazgeçin.

İnat ederseniz sizde bizde biliyoruz yıl sonu yapılacak indirim dopingleri bile kurtulmaz. Digiturkten çıkan adam bir daha üye olmaz.

Not: Spor paketi için yoruma bile gerek yok. Külleyen zarar. Ntvspor ve starı vereceğiniz parayı birazda müşteri kazanmak için yada kaybetmemek için harcasanız daha mantıklı olur.
    eh birde dursun özbek hala başkan, en az bir yıl dahada kalacak, tehlikenin farkında mısın ey digiturk!!!!!!

• Sırf zaten bu yıl kutusu yüzünden iptal ettireceğim.

Böyle rezik işe yaramaz, bildiğin çöp uydu alıcısı.

Hd olmasına rağmen hd izlemek mümkün değil, tv uyumsuzluğu vs saçmalıklar. Evde tivibu, d-smart, play station hd üzerinden kullanılıyor onlarda bu tip bir rezillik yok.

Beşiktaşlıyım ona rağmen kapattıracağım, gram umurumda değil, aptal saptal güvenlik önlemleriyle standart kullanıcıların işlerini zora sokmaktan başka işleri yok. Kaçak yayın vs yapanların peşine düşeceğine bizim işimizi zora sokmak amacı. Lanet kurum. Kaç senedir üyeyim aptal saptal işlerinden illellah ettim artık. Batsında hep beraber kurtulalım.

Daha dünkü çocuk denen d-smart bin katı daha kaliteli hizmet veriyor. Evimde 5 yıllık hd alıcısı canavar gibi çalışıyor. Böyle rezillik olmaz.
  • Arkadaşlar güzel söylüyorsunuz da sizi dinleyen kim. Çok paraymis kötüymüş bilmem neymiş ıkkıdı pıkkıdı yla olmaz bu işler. Kararlı olacaksın benim gibi kapatacaksin. 1000 lerce abone kapatsın bakalım fiyatlar degisiyormu degismiyormu. Rakiplerinde aynı paketler yarı fiyatına.
  • Digi yayınların parasını çıkartıyor napcan ? İptal ettirin gitsin hizmet vereceksen müşterisen para almayacaksın ama onlarda kendinlerince haklı görüyolar yayın parası vergi fln filan yani kısacası 2050 olsa yine alacaklar!
  • Ücretli kanal mı izlenir hangi devirdeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadot

Arkadaşlar güzel söylüyorsunuz da sizi dinleyen kim. Çok paraymis kötüymüş bilmem neymiş ıkkıdı pıkkıdı yla olmaz bu işler. Kararlı olacaksın benim gibi kapatacaksin. 1000 lerce abone kapatsın bakalım fiyatlar degisiyormu degismiyormu. Rakiplerinde aynı paketler yarı fiyatına.

Digitürk zaten pazar büyümesine rağmen sürekli abone kaybı içinde olan tek platform.

2 yılda 300 bin abone kaybı var.

Ağustostan sonra bende yokum, hizmet kalitesi ne zaman adam olur o zaman dönerim.
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Ne izleyelim hocam evlilik programları sörvayvır mı izleyelim! Türksatta bi tane adam akıllı kanal soylesene biz en azından belgesel izliyoruz hemde çok kaliteli sporda var daha ne olsun türksatta sabahtan aksama kadar haber kanallarını gezmekten bıktık artık en azından adam gibi kanallar izliyoruz parasıyla değil mi isteyen 1000tl verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seades

Ne izleyelim hocam evlilik programları sörvayvır mı izleyelim! Türksatta bi tane adam akıllı kanal soylesene biz en azından belgesel izliyoruz hemde çok kaliteli sporda var daha ne olsun türksatta sabahtan aksama kadar haber kanallarını gezmekten bıktık artık en azından adam gibi kanallar izliyoruz parasıyla değil mi isteyen 1000tl verir

Ip tv denen olay var araştırın onu sizin izlediğiniz içeriğin kat ve kat daha fazla zengin içerikli olanlar var. Yıl olmuş 2017 bana hala digitürk film kanallarında film saatini bekleyip filmi izliyorum demeyin sakın!! Son olarak sadece kendinizi düşünüp fiyat yükselmesinde sakınca görmemeniz sadece kendinizi düşünmeniz duyarsız ve bencil birisi olduğunuzu gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 17 Haziran 2017; 23:36:39 >
  • Bende alttaki nedenlerden dolayı Ağustos'ta kapattıracağım.

- Belgesel kanallarının yarısının hala Sd olması
    - Basketbol ligini futbol spor paketine dahil etmeleri ve futbol izlemediğim için 20 tl yerine en az 80 tl ödemem gerektiği
    - Firmanın Katarlılara satılmış olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wanker -- 18 Haziran 2017; 0:18:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Orijinalden alıntı: Seades

Ip tv denen olay var araştırın onu sizin izlediğiniz içeriğin kat ve kat daha fazla zengin içerikli olanlar var. Yıl olmuş 2017 bana hala digitürk film kanallarında film saatini bekleyip filmi izliyorum demeyin sakın!! Son olarak sadece kendinizi düşünüp fiyat yükselmesinde sakınca görmemeniz sadece kendinizi düşünmeniz duyarsız ve bencil birisi olduğunuzu gösteriyor.

İp tv saçmalığını mı araştırayım güldürme beni korsan yayınları izleyin diyosunuz bravo bi de film saatîni bekleyen kim özgür olarak ne açarsam onu izliyorım nie bekliyim ben yayın saatini belgesel hariç. Neyse fiyat yükselmesi beni ilgilendirmez ben dsmart kullanıyorum fiyatları uçuk yapcaklarsa tek işlem tahhüt bittimi iptaldir!

• Almazsanız satamazlar
  • Muhtemelen mevcut aboneler için kampanya yapacaklar ve taahhüt karşılığı plus iq kutuları tanımlayacaklar. Aklın yolu bir. Şu anki müşteri hizmetlerin şaşkınlığından bunu anlaybilirsiniz. Elit müşteri zırvası bundan bir kaç yıl öncede denenmişti, sonuç hüsran. Çünkü sadece abone değil reklam verenlerin de hesaba katılması lazım. Adam calgonu yada lastiğini çok elite mi satacak yoksa orta gelir grubuna mı satacak. Ah bu fiyatlarda ısrar ederse kendileri bilir.
  • Ben engelli üyeyim. Kutu taahüdüm 2 temmuzda bitiyor. Demin mh ile görüştüm. Kutu taahüdümü yenilemek istediğimi belirttim. Benden 15tl kutu parası alacaklarını söylediler. Bende şu an ücretsiz kullandığım kutu için para ödemek istemiyorum. Ücretsiz 1 sene daha devam etmek istiyorum dedim. Yapamıyoruz filan size hd kutu verelim ücret ödemezsiniz gibi şeyler teklif etti. Bende kabul etmedim ve iptal edin dedim. Ararlar herhalde birkaç güne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erayerinc -- 19 Haziran 2017; 14:12:32 >
  • eger binanizfa fiber internet varsa neden kutulu uyelik alayim kutulu hd lig tv 90 lirayken dtplayile 35liraya geliyor.artik su somuru duzeninden cikin kutu kurulum aktivasyon bunlar nedir ya. alirim netflix tum dizilerimide izlerim.illa ben uydudan kazik sekilde izliyecegim diyorsaniz bilemem
  • İptal talebi verin gitsin, ne kutu değiştiririm nede kutuya ücret veririm. Abonelik bitsin, digiturksuzde beinCONNECTE olmadan da yaşarım. Sonra demesinler iptv korsan falan filan. Yaptıran sizsiniz arkadaşım.

BU DEVİRDE KUTU ÜCRETİ NEDİR AGA!!!!!!!!!!
  • Bu kutu ücreti olayı nedir yahu anlamadım ben 4 yıllık üyeyim kutu ücreti falan almıyorlar her yıl sözleşme bitimi arıyorlar yeni bir pazarlık yapıp anlaşma yapıyorum genelde de bir öncekinden daha düşük fatura veya aynı bir paketten de fegat etmeden anlaşıyorum taahüt de vermiyorum dilediğim gibi paket de çıkarabiliyorum misal lig bitince lig tv yi kapattırıyorum kanal açık oluyor ama faturaya yansımıyor lig başlarken de açtırıyorum oradan da karım oluyor yeni mi çıktı bu kutu ücreti?

Not:Şampiyonlar paketi hd 47,50tl lig arasıda 25tl ye falan düşüyor faturam
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    keşke yine aynı teklifler olsa ama artık katarlılar değiştirdi mantığı heralde. Düşük teklfi zor görürüz iptal ettiricem bende muhtelemen
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Kutu katar sd hd falan hiç fark etmez dt sadece ve sadece lig tv için alınır lig tv harici alan ve aylık 60tl ve üstü verenlerin bence durup bir düşünmesi gerekir lig tv varsa da max 30-50tl den bir kuruş fazla vermek kazıklanmaktan başka bir şey olmaz ben şahsen bu mantıkla gidiyorum şu ana kadar benim istediğim oldu şartlar değişir ise bende kapatırım ki son anlaşmam el değiştirtikten sonra oldu bir farkını göremedim aynı düzen gidiyorlar işte bildiğin dt nin saçma sapan işleri
  • Kutu ücreti için üyelik sonunda pazarlık yapmanız işinize yarayacaktır.
  • Çare tivibu veya dsmart digi araplara gectıkten sonra turk telekom gibi köklemeye başladı tivibuda turk telekomda ancak fiyatlar makul izlemeyin beş para etmez ligi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.