Şimdi Ara

Yine bir Hile Vakası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Selamlar Arkdaşlar burada normalde bunları paylaşmak istemiyorum ama yarın bir gün bu arkdaşlar hesaplarını satiyorlar burada 70-80 TL ye global hesaplarını bu golobal hesaplar nasıl yapılıyor bilin diye paylaşıyorum en azından almadan önce hesabın steam idisini arattırınca konu çıksın diye.

1. si Hileci olan arkdaş. Hileci olan arkdaş
    2. Bootslatiyormu kendini Hanım arkadaşa kendinimi sevdirmeye çalışıyor anlamadım. Aslında iyi bir oyuncuya benziyor.2. şahıs
    3. Olarak bu arkadaşta kartal bir rütbesi olabilecek bir arkdaş neden bu gruba girdi anlamadım. 3. Kişi.
    4. Hanım Ablamız. 4. Kişi
    5. Bunun ne oldugunu çözemedim. ama gruptan buda. 5. Kişi.

Benim rütbem Lem ve Eagle. arasında gidip geliyor çok iyi bir oyuncu değilim zaten işten dolayi saat 3-4 arasında sabaha karşı 1 iki el oynuyorum. zaman kaybı oluyor.

Zamanını ayırıp hileci arkadaşı rapor eden arkadaşlara teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoCoMaNia -- 23 Ekim 2015; 17:31:47 >

• Arkadaşlar maçı 20 dakika önce izledim jackson denen arkadaşı ısınmadan itibaren izlerseniz B'de kapının orada ki kutuların arasında trigger+aimassist ayarlarını yapmaya çalıştığını anlayacaksınız sonrasında ki wallhack'i anlamanız için ilk eli izlemeniz yeterli olacaktır.

alt tünelde ki arkadaşı bir fedai ruhuyla öldürüp ardından shorttan A'ya gidişi A Side kısmına hiç bakmadan direk CT tarafında bulunan 2 kişiye cross tutmasından zaten kanaatinizi getireceğinizden eminim şimdiden iyi seyirler her bir kişiye 1'er rapor benden.
  • bastım raporu :D
  • Eve geçeyim halledicem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reportladım ama şu link ile demo oynatmayı çözemedim bi türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaçak Mazot -- 23 Ekim 2015; 19:57:33 >
  • Kaçak Mazot kullanıcısına yanıt
    başlat çalıştıra girip linki yapıştır otomatik oyun acılıp demo başlıcak windows + r ilede girebilirsin çalıştır a
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.