Şimdi Ara

YİNE char secımı(ama ben soruorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaslar bıldıgınız gıbı yenı bır server gelıo ama ben eskıden light/spear(ikinci planda cold wardı)
    sormak ıstedıgım bırkac soru

1_arkdaslar sımdı ben blade olsam genelınız bana full str dıecek ama ben nuke de wurmak ıstıorum coyle yapsam nasıl olur we hangisi daha ii olur
    2 int 1str mi yoksa 1int 2 str ve cold mu olayım gercı adamlar artık donmuor?(ne olayım;bu blade yine cok ozendıgım bırılerı war adamlar superler ondan boyle bır soru olustu kafamda)
    2_spear olsam full int light ol dıcekler ama aklımda fire de war?

soruları yanıtladık tan sonra hangisi daha ii olur?son olarak su gıysı olayı yukardakılerden hangisini olrsam hangi giysiyi seceyım

arkdaslar lutfen bana su rayı arastır fln demeın bayaga arrastırdım herkez farklı soyluo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo07 -- 4 Temmuz 2006; 15:27:00 >

• 2 int 1 str yada 2 str 1 int yapma bence. Ya full str ya full int. Spear full int + light yapabilirsin. Yada glave full str + fire. Blade tavsiye etmem ama sword full int+cold & light açabilirsin. Charlarında garment giymeni tavsie ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultragamer -- 4 Temmuz 2006; 15:46:37 >
  • 1) full str blader in nukesi biboka yaramaz ,çünkü full str phy atck adamıdır,mag atck ile işi olmaz nuke damager(full int) işidir sende damager olmadığına göre gerek yok,açsanda hiçmi hiç tatmin etmez seni o nuke
    2int 1 str,2str 1int yalan bunlar,blader olcaksan full str fire olmalısın yada cold, cold daha iyi bence,fire kadar vuramıyo ama düşmanı dondurup yavaşlatıyo bölece sende hp den kar edersin,adamlar donmyo diye bişi yok ha bir iki kişi çıkmıştır takılarına buz etkisini giderici tablet falan basmıştır donmaz ama aynı şey fire ve lg içinde geçerlibu arada cold da lv kasmak fire da kasmaktan daha zor

2) lg in yanına fire açabilirsen süper olur ama bunun için ne kadar sp lazım bilmiyom araştırmak lazım ama çok sp lazım olcağı kesin

full int spear fire/lg nuker bence en iisi( hızlı lv kasmak için) defansif olsun dersen sword da olabilir ,block yaparsın
    full str fire/cold blader tank oğlu tank tır ama kasması çok zordur sabır ister
    bu ikisinden birini seç

• arkadaşım full int yapacaksan charı ''bence'' sword olmalısın...! Diğerlerine göre en büyük avantajı kalkan kullanıp block yapabilirsin...canın az olacağı için bu int char açacaklar için çok ama çok önemli...int spear ve okçu çok saçma...

str yapacağım diyorsan bu sana kalmış;
    glavie iyi vurur
    blade glavieden az dır vuruşu ama kalkanı vardır ( cold full str blade ölümcüldür)
    archer diğer ikisinden de az vurur ama uzak attığı için; 1 - daha hızlı kasarsın 2- PvP de ''cold'' isen şansın olabilir
  • arkdaslar werdıgınız bılgıler gercekten cok guzel devamını beklıorum cunkı benım eskı charım gercekten kotu oldu we bastan baslamak ıstıorum
  • sagol un arkdaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo07 -- 4 Temmuz 2006; 19:15:24 >
  • arkadaşım inan ben bi gece uyumadım ve bunu düşündüm
    yani saatlerde bulunacağın bir arayışı ayağına getiriyorum senin:)
    kılıç kalkan yap sword al silah olarak
    full int bas
    bicheon daki ilk 2 büyüyü aç level 10 a kadar bas sadece yeter
    sonra lightnin yada fire den birisini full aç
    diğer birisinden ise sadece savunma büyüleri bas
  • ha bide elbise olarak armor al
    atrıca full int gittiğin için str en in az olacağını düşüneceksin eminim:=)
    bu sebepten dolayı da elbise alımı yaptığın zaman str si yüksek elbiseleri al
    sana tarif ettiğim bu iki mailden oluşan karakterin üstüne karakter tanımıyorum
    varsa daha iyisi bana yazsınlar:)
  • arkadaşlar benim 27 lvl bi fire spear ım var 2 sp farm yapıorm ve lg yi de 21 e kadar açtım hatta 16 ya kadar da cold açtım. heuksal dan da ilk 4. ve 5. skilleri açtım onlarda 21 in izin verdii kadar . benim sorum bundan soora nelere ver meliyim bu arada full int im . lg ve fire ı bir arada götürmeye şimdiden mi başlamalıyım yoksa fire a öncelik verip kalanlarla lg mi açmalıyım ve neleri açmalıyım ? karışık olduunun farkındayım ama ii bilen bi spear nuker varsa yardım etsin lütfen
  • dostum oyundaki en kalitesiz char okçu ve spear bence
    yanlış anlama lütfen
    bence çok boş vaktin olupta oynayabiliyosan yeni bi char aç
    onda sana tafsiye edebileçeğim çok karakter var
  • niko_ sen de beni yanlış anlama ama sen hiç full int spear kullanıp 50 lvl ın üstüne çıktın mı? eğer spear bu kadar kalitesiz olsaydı bu kadar kişi bu charı kulanırmıydı. hem de lvl 70 lere kadar. hatta benim gözlemlediim kadarıyla oyundaki spear kullananların sayısı sword kullananlardan dahah fazla. swordun avantajlarını biliorm ama spear ı bu şekilde silip atamazsın bence. kendi oynadıım karakter olduundan diil ben sword da kullandım ancak spear kadar zevk vermedi ve o kadar da güçlü diil di . eğer spear hakkında bi bilgin varsa yani böle 50 lvl a kadar falan spear nuker oldunsa yardımlarını bekliorm bu konuda bi bilgin yoksa gene de teşekkürler bi gün sword açarsam sana kesinlikle danışırım. saol.
  • Dostum fikirlerimiz uyuşmadı ama neyse saygı duyarım tabiki:)
    Ben sword çuyum zaten ihtiyacın olursa yardımım dokunursa sevinirim gerçekten.:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemo07

Arkdaslar bıldıgınız gıbı yenı bır server gelıo ama ben eskıden light/spear(ikinci planda cold wardı)
    sormak ıstedıgım bırkac soru

1_arkdaslar sımdı ben blade olsam genelınız bana full str dıecek ama ben nuke de wurmak ıstıorum coyle yapsam nasıl olur we hangisi daha ii olur
    2 int 1str mi yoksa 1int 2 str ve cold mu olayım gercı adamlar artık donmuor?(ne olayım;bu blade yine cok ozendıgım bırılerı war adamlar superler ondan boyle bır soru olustu kafamda)
    2_spear olsam full int light ol dıcekler ama aklımda fire de war?

soruları yanıtladık tan sonra hangisi daha ii olur?son olarak su gıysı olayı yukardakılerden hangisini olrsam hangi giysiyi seceyım

arkdaslar lutfen bana su rayı arastır fln demeın bayaga arrastırdım herkez farklı soyluo.

Diğer Yorunları Okumadım ßelki ßu Şekilde ßir Yorum Yapılmıştır........

Arkadaşım Nuke Wurmak İstiyorum Demişsin Nuker Olman İçin Ya Hybird Spear( böyle yapıolar ama ben spearlarında da full int olması taraftarıyım) Weya Full İnt Sword Olcaksın Blade le Wede Hybird Gideceğin ßir Charın Nukesi Full int ßir Spearın Dmageinin 4/1 i Kadar Olur We ßu Damegein 2 Katını Full Str ßir Char Rahatlıkla Werebilir Zaten...Onun için ßlade Kullanmaya Kararlıysan Cold Weya Fire Olcaksın...Çok Damege Wermek We ßiraz Daha Hızlı Kasmak İstiyosan Fire Ol Derim Ama ßenim Fikrimi Sorarsan ßir ßlade Cold Olmalı Çünkü İlerki Lv lerde Kendi Lv lerin Arasında Kesilmeyen Char Olursın Cold Olursan...Charın İi Olsun Da ßen Kasmaya Razıyım Diosan Full Str / Cold ßlade ßir ßuild Yapmanı Tavsiye Ederim....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.