Şimdi Ara

YİNE OMEGLE YİNE BEN(SS'Lİ+İMAJ YAPTIM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
6.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. nün facebook yada msni almadım deme sakın kız süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwight13

BU NE LÆ?

quote:

Orijinalden alıntı: shevchenko38

3. nün facebook yada msni almadım deme sakın kız süper

O hatun konuşmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost23 -- 23 Ağustos 2010; 14:03:56 >

• Benım kafama takılan her oturumda aynı görüntün olması hiçmi kımıldamıyorsun sen yoksa montajmı bunlar
  • 2. hatun süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUSCUM4283

Benım kafama takılan her oturumda aynı görüntün olması hiçmi kımıldamıyorsun sen yoksa montajmı bunlar

O kadar giyinirsem tabi kıpırdamam.Kıpırdadığım an ter basıyor ondan put gibi duruyorum
  • aga kralsın ya...helal olsun ya...aynen dewam böyle...omegle sağa gurban olsun
  • ya beyler bende omeglede takılıyorum fakat ingilizcem iyi olmadığı için kızları soyunduramıyorum

biri bana ya omegle gibi türkçe bir site söylesin yada omeglede kullanabileceğimiz bir kaç güzel söz yazarsa sevinirim??
  • Benim havyara denk geldin mi acaba
  • O kılık ne lan 5 dkdir gülüyorum.

• Adam hic konusmuyoki guzel gelince ss aliyo aha tavladim diyo zekimisin olum
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

ya beyler bende omeglede takılıyorum fakat ingilizcem iyi olmadığı için kızları soyunduramıyorum

biri bana ya omegle gibi türkçe bir site söylesin yada omeglede kullanabileceğimiz bir kaç güzel söz yazarsa sevinirim??

Your eyes amazing de
  • Benim chatroulette tavladigim kizdan haberiniz yok sanirsam brezlyali halada konusyoruz
  • Süper olmuş ya.Yeni SS'ler bekliyoruz.10 Dk'dır gülüyorum
  • seni omeglenin apophsis i ilan ediyorum.bu arada son resimdekinin başka fotosu yokmu gif yapıcam

ikinci resimdeki kız çıplakmı banamı öyle geliyor?

bu arada 3. resimdeki kıza ne olmuş öyle fil memesi gibi buruş buruş olmuş kız
    5. resimdeki kız türk sanırım türk tipi var

straptes giymişde olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 23 Ağustos 2010; 14:44:33 >
  • zuhahahahahahaha sonuncunun surat nolmus yavf oyle ?? gerci cogu hortlak gormuse donmus !! :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: go girl baby

Süper olmuş ya.Yeni SS'ler bekliyoruz.10 Dk'dır gülüyorum

Bugünlük bu kadar.Bende insanım terliyorum onların içinde

quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

seni omeglenin apophsis i ilan ediyorum.bu arada sonr esimdekinin başka fotosu yokmu gif yapıcam

Valla düşünmedim değil.Ama o an video kaydı yapacak program yoktu bilgisayarda kaldı öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost23 -- 23 Ağustos 2010; 14:40:59 >

• ya ben bu omegle da hiç kız bulamıyom
  • az önce cektiğim int kafedeki metin2 paleleri

YİNE OMEGLE YİNE BEN(SS'Lİ+İMAJ YAPTIM)
  • Güzel takım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.