Şimdi Ara

YKS Mağdurunun Sınav Rehberi | Sınav Sürecinde Yapılan Hatalar ve Çözümleri | saddlemaker64 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
234
Favori
30.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilader orada kocaman kalp iconu ile "mesajım bulunsun" butonu var. ona 2 sn tıklamak yerine niye hepiniz mesaj atıp boş yere insanlara bildirim yollatırıyorsunuz? ülkenin üniversite kazanmaya, hatta derece yapmayan çalışan neslin bile bu kadar vahim halde olması beni üzüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olishernandez

bilader orada kocaman kalp iconu ile "mesajım bulunsun" butonu var. ona 2 sn tıklamak yerine niye hepiniz mesaj atıp boş yere insanlara bildirim yollatırıyorsunuz? ülkenin üniversite kazanmaya, hatta derece yapmayan çalışan neslin bile bu kadar vahim halde olması beni üzüyor.
    duyara bak
    konuya hit kazandırmış oluyorlar ve konu yukarı çıkmış oluyor, daha çok kişiye ulaşmış oluyor. umarım anlaşılmıştır birader yazmayı bilmeyen aydınlık kesim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ++
  • quote:

Orijinalden alıntı: FantomİçinF

duyara bak
    konuya hit kazandırmış oluyorlar ve konu yukarı çıkmış oluyor, daha çok kişiye ulaşmış oluyor. umarım anlaşılmıştır birader yazmayı bilmeyen aydınlık kesim

Alıntıları Göster
    duyar kelimesinin anlamını öğren ""

• YKS Mağdurunun Sınav Rehberi | Sınav Sürecinde Yapılan Hatalar ve Çözümleri | saddlemaker64

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uppala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uppdurrahman

• Meditasyon nasıl yapılıyor hocam

• okudum hepsini çok faydalı yazı olmuş. keşke martın sonunda değil de eylül-ekim gibi yazsaydın ama yine de teşekkürler
  • Tek solukta okudugum nadir yazilardan biri, kendinizi ne kadar iyi gelistirdiginiz o kadar belli ki cumle yapilarindan tutun akiciliga kadar cok tesekkurler. Siz yazdikca biz okumaya devam edecegiz. Bi de meditasyondan kasit 5 dakika boyunca duzgun nefesle kafa bosaltma mi bu konuyu biraz daha acar misiniz?

• Hocam yazı çok faydalı olmuş elinize sağlık.Hangi bölümde okuyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenelony -- 22 Mart 2020; 16:40:48 >
  • BOUN Ekonomide arkadas diger yazilarina da profilinden ulasabilirsin.

• tek seferde bitirdim,emeğine sağlık harika bir yazıydı.
  • Hocam tekrardan merhaba. Seni çok iyi anlıyorum, çok faydalı bir yazı olmuş teşekkürler. Görüşmek üzere.

• Muazzam, özellikle spor ve kendine inanma konusunda.

• Faydalı yazı teşekkürler . Yazı çok mu küçük okurken gözüm ağrıdı

• Mükemmel yazı. Sindire sindire 40 dakikada okudum.

• Buralarda Anki kullanan birine rastlayacağımı hiç düşünmüyordum Şahsen uzun zamandır Japonca çalışmasında günlük olarak kullanıyorum, yaygın kanji karakterlerini (yaklaşık 2000 adet) ve 4500 küsür kelimeyi öğrenmemde ve hafızamda tutabilmemde Anki çok büyük önem taşıyor. Geçen sene birkaç kez yazılı çalışmalarında da kullanmıştım (özellikle Türkçedeki yazar-eser, Almanca, coğrafya, biyoloji çalışması için). Fakat en çok verimi alabilmek için active recall-passive review dengesini tutturmanın gerekli olduğunu ve biraz zaman yediğini söylemekte fayda var.

Ben her tavsiyeyi çok değerli buldum, zamanını ayırıp böyle bir yazı hazırladığın için çok teşekkürler hocam

• Cok kaliteli bir yazi dizisi olmus tebrikler

• Önerilerin hepsi çok güzel bir anda hepsini okumak zor bu yüzden ss alıp okuyacam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueEarth -- 22 Mart 2020; 19:8:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.