Şimdi Ara

YOK BÖYLE BİR BDW ŞOK ŞOK ŞOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BÖYLE BİRŞEY ÖMÜR BOYU Bİ DAHA GELMEZ SS LER ANLATMAYA YETER

ilk girdim baktım partideki adamlar bana vuruyor alla alla dedim ve bi baktım partideki adamların hepsi karus neredeyse şok oldum aşağı doğru yatmadan kaçtım:

sonra nasıl olduysa partiden çıakbildim ve bi human arkadaşın partisine girdim o partidede bir karus vardı ama afkydi galiba benim adam bi kesti o kalkmadı bi daha olağanüstü lag vardı bi de

Beni şoke eden taraf adamların masterlarının dönmesiydi şok oldum ve sonra anladım ki +60 bdw sinde 45 lvl bir eziğim bug sadece ırklarla kalmadı 45 level olan beni +60 bdw sine soktu masterlı adam ss çekemedim ama bi ss var +60 olduğu belli sanırsam

vee mutlu son +60 bdw sine girmiş gibi 7.7milyon ex aldım :D 45 %0dan 46 %43 oldum :D

server carnac

the - end

• ben de 57 lvl ile böle bi bugla girmiştim 75 lvl human vardı kestik
  • Daha neler görecez kimbilir..
  • 57levelde border yokki ve +70de de border yok
  • ooo patron aresteki +8 paper setli PET magician ını bırakms carnaca gecmişin bu arada ilginc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 6 Temmuz 2008; 18:19:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ano16

ben de 57 lvl ile böle bi bugla girmiştim 75 lvl human vardı kestik

2 yerdende tutturamamışsın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ano16

ben de 57 lvl ile böle bi bugla girmiştim 75 lvl human vardı kestik

bdw 35-45 lv arası ve 60-70lv arası oluyor diye biliyorum sen 57 lv ile nasıl girdinde 75 lv i nasıl kestin 111
  • Ballı xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: gpgolemprty

ooo patron aresteki +8 paper setli PET magician ını bırakms carnaca gecmişin bu arada ilginc

bi kere sözünü ettiğin mage benim esas çarım değil paper ve peti karıştırmak senin gibi veletlere dalga konusu olabilir ama bi yerimden aşağı senin ettiğin lafları ama +8paper setli borer çin açtığım o mage bile senin diline pelesenk oalcak kadar ucuz değil.. bunu iyi bil ...

ben daha carnacta gb almadım areste 80küsür gb var carnacta 40gb alıcam.. o zaman tam anlamıyla carnaca geçmiş sayılacam..

• Aynı şey bu GÜn Bdw Ye Giren Orc Arkadaşımında Başına Geldi Carnac

Aha Ordaki M3rd0 Benim Arkadaş İşte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LizOzOM -- 6 Temmuz 2008; 18:42:37 >
  • evet ss lere bakarsanız altta ismi geçiyor bi de 2. ss de bana damage vuran adam aynı partide doğduk ama o orc ben human
  • Bu İlk Değil ßizim BDW'ye'de Rememberme Clanın'dan 80 lvl'Mage Girdi.

2.ci Border Bug' Oldu Parti 16 Kişidik :)
  • onlar da ilginçmiş kimbilir daha neler görecez :D
  • bende de pathosta oldu party m 3 kısı karsı taraf 8 ama bızdekıler 73 mage 75 warrıordu ss lerı bılgısayarda varda nerde bulamadım
  • 73 75 adamlar nasıl giriyor bu bordera anlamadım sıkacaksanız ufaktan sıkın...

ARESTE 80GB SATILIR AYDIN NAZİLLİ DENİZLİ İSTANBUL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.