Şimdi Ara

Yolun Sonuna 2 Gün Kala Duygularınız? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
5.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Markow Nikow

yalnız tercih işlemleri yeni bittiği derken ya bizim gönderdiğimiz tercihler yeni bitti ya da tercihleri okuma işlemi yeni bitti ama bence ilk dediğim.

7Ağustos'da yazılmış bir yazı. Gönderdiğimiz tercihleri kastediyor olamaz ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarman29

Tahmin olaylarını sevmem ama ben de tahminde bulunayım bari.Bu sefer cuma gününü tercih etmeyeceklerini düşünüyorum.Benim tahminim 15 ağustos.

yok abi 15 olmaz 17 ya da bu cuma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuffer

quote:

yalnız tercih işlemleri yeni bittiği derken ya bizim gönderdiğimiz tercihler yeni bitti ya da tercihleri okuma işlemi yeni bitti ama bence ilk dediğim.

ona ben de baktım da kurumun adı ne ösym. her şey beklenir mi? daha fazlası beklenir

• Genşlerrr adam istatistik üzerinden kendine göre bi teori geliştirmiş. Bu kadar büyütmeyin. Böyle düşünmesinin sebebini de açıklamış. Neyin davasını yapıyosunuz ? Küfür yiyeceksin gibi seviyesiz yorumlar yersiz. Fikrinizi beyan edip , kendinize göre gerekçesini açıklamanız yeterli sanki. Herkes stresli zaten lütfen sakin olalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cuffer

quote:

ona ben de baktım da kurumun adı ne ösym. her şey beklenir mi? daha fazlası beklenir

O açıdan bakarsak haklısın. Burası Türkiye ;) :D

• 2011 de şifre skandalından bahsetmişsin de o skandal ygs ile ilgilydi ygs sarktı evet ama bunun ne lys sonuclarıyla nede tercih sonuclarıyla ilgisi var yani 2 haftada açıklanması şifreyle en ufak bi alakası yok bence .. bence 17 agustos cuma açıklanıcak en makul tarih o ..
  • Aferin konun 2 sayfa oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sibel16

hayatımda ilk defa tercih yapıyorum ve yurt dısından gelip türkiyeye yerleştim. burda insanlara yardımcı olmak yerine aşağılamak neden anlayamadım.. ukalalığın luzumu yok! çevremde olan kimse soruma cevap veremeyince bende burda bilir kişilere sormayı tercih ettim!

geldigin yere don. Burası Türkiye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jobbik

Aferin konun 2 sayfa oldu.

Sağol kardeş 2 sayfa olunca konun madalya takıcaklar herhalde demi?
  • Niye böyle herkes cuma lara yoğunlaşmış ösym tüm açıklamaları cuma günleri mi yapıyor ???
    Geçen yıl 19 ağustosta açıklanmış galiba. Bu yıl da bayramın ilk gününe geliyor açıklarlar işte bayram hediyesi diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rashta

Bence bu Cuma fos çıkacak , 10 Ağustos çok yapmacık geliyor.Daha Sbs ortada yok , Kpss yok Lys yi araya mı sokacaklar ? Haftaya Cuma açıklanacak...

Osym'nin sbs ile alakasi yok; kaldi ki sbs'nin tarihi belli zaten.

Arkadasin yaptigi bir hafta aciklamasi gayet mantikli, bence de bu cuma aciklanir.

• quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

Niye böyle herkes cuma lara yoğunlaşmış ösym tüm açıklamaları cuma günleri mi yapıyor ???
    Geçen yıl 19 ağustosta açıklanmış galiba. Bu yıl da bayramın ilk gününe geliyor açıklarlar işte bayram hediyesi diye.

quote:

Orijinalden alıntı: Caner08

quote:

Orijinalden alıntı: fastrap450

arkadasm insanlari umutlandrma ne bliyosn cuma aciklanacagini? oyle bi haber mi var lutfen hayal kirikligi yaratacak seyler yapmayin

2011 olaylı sene 2 haftaya sarktı 2010 1 hafta 2009 1 hafta 2008 1 hafta 2007 1 hafta 2006 1 hafta 2005 1 haftada açıklanmışken, 2012 de 1 haftada açıklanacağına inanmıyorsun?Normalde bir aksilik olmazsa 10 Ağustostur ancak en geç 11 ini bulur

• 17'sinden de geç açıklanmaz artık 2 hafta geçen sene ösym rekor kırmış zaten

ösym'de bu sene hep ters köşe yaptı adamlar lys cuma açıklandıktan sonra artııık herkes fark etti cuma açıklıyorlar diye bir ters köşe daha bekleyip cuma açıklamayacaklarını düşünüyorum 16'sında falan açıklanabilir.
  • Ben bu sene 16-19 arası bir günde açıklanacağını düşünüyorum.
  • ben de birşeyler söylemek istedim. öncelikle
    2011:14 gün cuma
    2010:7 gün cuma
    2009:9 gün çarşamba
    2008:11 gün cuma

ayrıca
    2004 sonrası ünal yarımağan
    2008:ünal yarımağan
    2009:ünal yarımağan
    2010:ünal yarımağan
    2011:ali demir

bir düşünceyi bu kadar net öne koyuyorsanız o düşüncenizi destekleyecek bilgileri de doğru ve inandırıcı bir şekilde sunmalısınız. öğrenmek istediğiniz bilgiler inanmak istediğiniz bilgiler olunca doğruluktan ve inandırıcılıktan oldukça sapabiliyor. 17sinde açıklanacak denen habere inanmıyorsunuz 10nunda açıklanacak denen(aslında öyle birşey söylenmeyen) habere inanıyorsunuz. kendimizi kandırmanın hiçbir anlamı yok. 10 ağustos cuma açıklanırsa sevinirim daha iki güne kadar en geç 17 ağustos denildiğinde seviniyordum. boşuna strese gerek yok yine başladınız bi bitemediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: MUK207

quote:

Orijinalden alıntı: Rashta

Bence bu Cuma fos çıkacak , 10 Ağustos çok yapmacık geliyor.Daha Sbs ortada yok , Kpss yok Lys yi araya mı sokacaklar ? Haftaya Cuma açıklanacak...

Osym'nin sbs ile alakasi yok; kaldi ki sbs'nin tarihi belli zaten.

Arkadasin yaptigi bir hafta aciklamasi gayet mantikli, bence de bu cuma aciklanir.

İyi göreceğiz bakalım.
  • ÖSYM Yerleştirme Sonuç Tarihi 17.08.2012

KYK Başvuru Tarihi 17.08.2012

Üniversite Kayıt Tarihi 03.09.2012-07.09.2012

KYK Kayıt Tarihi (Asıl) 03.09.2012-14.09.2012

KYK Kayıt Tarihi (Yedek) 17.09.2012 den itibaren 5 günlük süreçte tamamlanacaktır.

KYK Yurtları Açılış Tarihi 10.09.2012

Üniversite Eğitimleri Başlangıç Tarihi Eylül Ayının İkinci Haftasından İtibaren, En Geç Ekim Ayından İkinci Haftasından İtibaren Başlanılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenaz

ÖSYM Yerleştirme Sonuç Tarihi 17.08.2012

KYK Kayıt Tarihi (Yedek) 17.09.2012 den itibaren 5 günlük süreçte tamamlanacaktır.

Üniversite Eğitimleri Başlangıç Tarihi Eylül Ayının İkinci Haftasından İtibaren, En Geç Ekim Ayından İkinci Haftasından İtibaren Başlanılacaktır.

Her yere yaziyorsun bunlari.Verdigin tarihlerden bir tanesi bile tutmasin mesajlarini tek tek bulup ifsa edecem seni.Iyi ki bir geyik tutturdu tarihi,herkes muneccim kesildi sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarman29

quote:

Orijinalden alıntı: emrenaz

ÖSYM Yerleştirme Sonuç Tarihi 17.08.2012

Her yere yaziyorsun bunlari.Verdigin tarihlerden bir tanesi bile tutmasin mesajlarini tek tek bulup ifsa edecem seni.Iyi ki bir geyik tutturdu tarihi,herkes muneccim kesildi sonra.

1 hafta banlıcam kendimi bunu da yaz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.