Şimdi Ara

Yolun Sonuna 2 Gün Kala Duygularınız? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
5.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rashta

Bence bu Cuma fos çıkacak , 10 Ağustos çok yapmacık geliyor.Daha Sbs ortada yok , Kpss yok Lys yi araya mı sokacaklar ? Haftaya Cuma açıklanacak...

Deme öyle deme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathilde

quote:

Orijinalden alıntı: Rashta

Bence bu Cuma fos çıkacak , 10 Ağustos çok yapmacık geliyor.Daha Sbs ortada yok , Kpss yok Lys yi araya mı sokacaklar ? Haftaya Cuma açıklanacak...

Deme öyle deme

Bu cevabım imzam olsun.Bu Cuma fos çıkacak.
  • hayatımda ilk defa tercih yapıyorum ve yurt dısından gelip türkiyeye yerleştim. burda insanlara yardımcı olmak yerine aşağılamak neden anlayamadım.. ukalalığın luzumu yok! çevremde olan kimse soruma cevap veremeyince bende burda bilir kişilere sormayı tercih ettim!
  • dediğin vakitte açıklanmazsa baya küfür yiyeceğini biliyosun değil mi?

artistlik olsun diye kesin konuşuyosun, ama yine de umarım dediğin tarihte açıklanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markow Nikow

beyler http://www.memurlar.net/haber/268423/

Anlamazlar ki okuma özürlüler işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: artı bir

dediğin vakitte açıklanmazsa baya küfür yiyeceğini biliyosun değil mi?

artistlik olsun diye kesin konuşuyosun, ama yine de umarım dediğin tarihte açıklanır.

Açıklanmacağını düşünüyorsan konumda işin ne ?Okuma özürlü müsün?Bak konunun başlığına bide konuştuğun şeye bak
  • yalnız tercih işlemleri yeni bittiği derken ya bizim gönderdiğimiz tercihler yeni bitti ya da tercihleri okuma işlemi yeni bitti ama bence ilk dediğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markow Nikow

yalnız tercih işlemleri yeni bittiği derken ya bizim gönderdiğimiz tercihler yeni bitti ya da tercihleri okuma işlemi yeni bitti ama bence ilk dediğim.

100 defa yazdım bir daha yazıyorum 10 Ağustosta açıklanacak sonuçlar en geç 11 i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner08 -- 8 Ağustos 2012; 18:17:56 >
  • Arkadaşlar 13 ve 16 arası bir tarihte söyleniyor nerden uyduruyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaralı kalp

Arkadaşlar 13 ve 16 arası bir tarihte söyleniyor nerden uyduruyorsunuz.

Konu açık ve net benden daha cevap yok size konu başlığına göre yorum yapın.
  • kpss açıklanır sonra lys açıklayacaklar gardaşımm 10 ağustos değil 17 ağustos
  • konu ne zaman açıklanacağı değil adam söylemiş(sallamış yani) tamam ama sonraki duygularınızı soruyor yani onu cevaplayın siz
  • bence de çok uzatmazlar açıklarlar yakında. geçen sene çok saçma sapan işler döndüğü için 2 hafta sonra açıklanmıştı. bu sene o kadar uzamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1903

konu ne zaman açıklanacağı değil adam söylemiş(sallamış yani) tamam ama sonraki duygularınızı soruyor yani onu cevaplayın siz

Size bu konu 2 beden büyük geliyor
  • beyler niye birbirinize saldırıyorsunuz ister bu hafta açıklansın ister öbür hafta siz yazdgnz yerleri arastrmakla ugrassanıza burda kavga ediyorusunz gidin kampüsünüzü öğrenin kalacagnz yerleri arastrn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner08

quote:

Açıklanmacağını düşünüyorsan konumda işin ne ?Okuma özürlü müsün?Bak konunun başlığına bide konuştuğun şeye bak

başlarım şimdi sana da konuna da... feysbuk grubu mu lan burası? 10 ağustos'ta tercihlerin açıklanacağını düşünenler grubu xd falan mı? konu açmışsın, karşıt görüş bildirdik. insanı çileden çıkarma. anladık, forumda mâbâdından sallayarak popüler olmaya çalışıyosun. bi de inanmış gerçekten, konuma girme diyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Caner08

quote:

başlarım şimdi sana da konuna da... feysbuk grubu mu lan burası? 10 ağustos'ta tercihlerin açıklanacağını düşünenler grubu xd falan mı? konu açmışsın, karşıt görüş bildirdik. insanı çileden çıkarma. anladık, forumda mâbâdından sallayarak popüler olmaya çalışıyosun. bi de inanmış gerçekten, konuma girme diyor

Karşıma çıkmadan yazarsın burda işte 2-3 kelime ile, o kelimelerini yedirmesini bilirim sana.(xd yazıyor ki çocuk, he feysbuk grubu gardaş )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner08 -- 8 Ağustos 2012; 18:45:00 >

• ben de 10'unda açıklanır diye düşünüyorum.
  • Tahmin olaylarını sevmem ama ben de tahminde bulunayım bari.Bu sefer cuma gününü tercih etmeyeceklerini düşünüyorum.Benim tahminim 15 ağustos.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.