Şimdi Ara

YÖNETİCİLER LÜTFEN BAKSIN ÖNEMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YÖNETİCİ ARKADAŞLARIM YA BENIM AÇTIĞIM KONULAR NEDEN SİLİNİYO Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ BURDA BAZI İNSANLARA YARDIM ETMEKTE SUÇMU SUÇ İSE SÖYLEYIN GELMEYELIM LUTFEN AMA BÖYLE OLMAZ

• Sadece Senın Değil Sorun Var Forumda Herkesin Siliniyo... Bunun İçin Konu Acman Gerekmezdi Ve Buraya Acman Gerekmez Gereksizler Yada KOnu DIşına AcaBilirdin...
  • arkadaşım tamam haklısın en azından sabit bi konu açarlardı sorun var diye buraya açmamın sebebi benım konularım ve alanım olduğu için açtım taşıyabilirler yönetici arkadaşlarım
  • Gorduğum Kadarıyla Gereksızler ßolumunde bır arkadasımız acmıs neden konuların kaybolduğunu
  • İllegal paylaşım içerikli konular gösterimden kaldırılıyor template örneginde oldugu gibi lütfen forum kurallarını ve bölüm kurallarını okuyunuz
  • Dağıtımını yaptığın templatemonster kaynakları çok güzel...fakat illegal bir paylaşım.
    bkz F O RumTR nin kapanış nedenlerinden birisde oydu.
    Paylaşım yapman çok güzel birşey..ama o şekilde bir paylaşımın yeri burası değil...

Sizce bu forumun zarar görmedsimi daha iyi yaptıgın paylaşımın silinmesimi?

Kolay Gelsin Teşekkürler Yinede
  • F O rumTr nin kapatılmasının nedeni MP3 PAYLAŞIM programlarına link vermesidir.Yığınla paylaşılan asp,php, temp scriptler vardı ama onlar görmezden gelindi.Çünkü siteyi kapattıran MUYAP yani müzik şirketidir.Muyap ın scriptlerle işi olmaz.Çıkarlarına aykırı MP3 ile alakalı yasadışı bşi görürse banlattırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayabusa+ -- 11 Nisan 2006; 13:22:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cybim

F O rumTr nin kapatılmasının nedeni MP3 PAYLAŞIM programlarına link vermesidir.Yığınla paylaşılan asp,php, temp scriptler vardı ama onlar görmezden gelindi.Çünkü siteyi kapattıran MUYAP yani müzik şirketidir.Muyap ın scriptlerle işi olmaz.Çıkarlarına aykırı MP3 ile alakalı yasadışı bşi görürse banlattırır.

illegal paylaşım sonucta demek istediğim oydu

iyi forumlar
  • PARDON ÖZÜRDİLERIM OKUMADDAN KONUYU ATTIM HERKESE TŞG EDERIM VERİLEN BİLGİLER İÇİN SAĞ OLUN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.