Şimdi Ara

Yöneticilerin dikkatine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık şu solo hd orjinal mi bu studio orjinal mi şeklindeki ''beats verify'' başlıkları silinse güzel olur diye düşünüyorum. Nacizane bir tavsiye...

• Dh'de niteliksiz kalabalik nitelikli bilgiden daha onemli.. Bu beats konusuna en basindan bi duzenleme gelmeliydi ama ipin ucu kacti bi kere..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beats ler fiyat performansı ürünler olsa içim yanmasın, gel görki verdiğin paranın yarısını bile karşılayacak ses kaliteleri yok. Bizim gösterişe meraklı halkımız alıyor o ayrı. Her neyse...

Bu forumun diğer kısımları nasıl bilmiyorum ama bu bölüm gerçekten çöplük haline geldi. Çünkü bi ürün alacak adam doğru düzgün araştırma yapmadan pat diye yeni konu açıyor, aynı sayfada aynı konu olduğu halde. 10 konu açılıyosa belki 1 tanesi elle tutulur bilgilerden oluşuyor. Gerisini at gitsin : ''Arkadaşlar sahibindende bi satıcıdan 100 liraya beats stüdyo hd alacağım ama orjinalmidir acaba '' hayır orjinal olsa bile çok iyimi sanıyosun? Sahibindendeki adam onu belki 30 liraya alıp sana 100 liraya satıyor. Aç bakalım kendi sitesinde beats stüdyomudur her neyse işte kaç paraymış? 100 liraya orjinal 2. El bile bulamazsın belkide. Hep bu tarz konular...

Anlamadığım, yöneticilerde bu duruma göz yumuyor. Burası Türkiye' nin en büyük forum sitelerinden biri, belkide en büyüğü. Böyle bi sitede böyle bi kısmın bir sürü gereksiz bi okadar amaçsız postlarla dolu olması gerçekten üzüntü verici.

Artık yöneticilerin buduruma el atması lazım diyerek bende onlara çağrıda bulunuyorum.

Herkese iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: chemisttr

Beats ler fiyat performansı ürünler olsa içim yanmasın, gel görki verdiğin paranın yarısını bile karşılayacak ses kaliteleri yok. Bizim gösterişe meraklı halkımız alıyor o ayrı. Her neyse...

Bu forumun diğer kısımları nasıl bilmiyorum ama bu bölüm gerçekten çöplük haline geldi. Çünkü bi ürün alacak adam doğru düzgün araştırma yapmadan pat diye yeni konu açıyor, aynı sayfada aynı konu olduğu halde. 10 konu açılıyosa belki 1 tanesi elle tutulur bilgilerden oluşuyor. Gerisini at gitsin : ''Arkadaşlar sahibindende bi satıcıdan 100 liraya beats stüdyo hd alacağım ama orjinalmidir acaba '' hayır orjinal olsa bile çok iyimi sanıyosun? Sahibindendeki adam onu belki 30 liraya alıp sana 100 liraya satıyor. Aç bakalım kendi sitesinde beats stüdyomudur her neyse işte kaç paraymış? 100 liraya orjinal 2. El bile bulamazsın belkide. Hep bu tarz konular...

Anlamadığım, yöneticilerde bu duruma göz yumuyor. Burası Türkiye' nin en büyük forum sitelerinden biri, belkide en büyüğü. Böyle bi sitede böyle bi kısmın bir sürü gereksiz bi okadar amaçsız postlarla dolu olması gerçekten üzüntü verici.

Artık yöneticilerin buduruma el atması lazım diyerek bende onlara çağrıda bulunuyorum.

Herkese iyi forumlar...

Ne yaptı bu Beats size bu kadar nefret edecek İsteyen kullanır isteyen kullanmaz Beats hakkında soruyu gidipte Konu Dışında soracakları yok saçmalamayada gerek yok.

• Sana çok güzel bi post hazırlamıştım ama gerek yok, bu ortak çağrının üzerine atsaydım bi anlamı kalmazdı

• DH, Mobil, bir konuya bakıyor: MONSTER BEATS BY DR. DRE SOLO HD İncelemesi E Artık nasıl bir nefretse neyse hocam sizinle konuşmam bile saçma ..
  • Ben en azından araştırma yapıyorum, yeni konu açmıyorum.

Bu kadar uğraşıp post attıktan sonra e merakedip yeniden baktım beats incelemesine :) adam yine benim dediğimin aynısını sormuş. Açıp bakabilirsin.
    Bişeyden anlamadığın için evet boşa tartışmaya gerek yok

• quote:

Ben en azından araştırma yapıyorum, yeni konu açmıyorum.

Bu kadar uğraşıp post attıktan sonra e merakedip yeniden baktım beats incelemesine :) adam yine benim dediğimin aynısını sormuş. Açıp bakabilirsin.

Şu anda 2 saatdir gülüyorum Bende biliyorum Sennheiser daha kaliteli olabiliyor fakat zevkler bazen insandan insana değişiyor olabiliyor.
    Birde size bir soru soracağım bundan çok iyi cevap alabileceğime eminim Android IOS Arasından hangisini tavsiye edersin ?
  • quote:

Ben en azından araştırma yapıyorum, yeni konu açmıyorum.

Şu anda 2 saatdir gülüyorum Bende biliyorum Sennheiser daha kaliteli olabiliyor fakat zevkler bazen insandan insana değişiyor olabiliyor.
    Birde size bir soru soracağım bundan çok iyi cevap alabileceğime eminim Android IOS Arasından hangisini tavsiye edersin ?
  • Beats tipi ve elektronik marketlerdeki en pahalı kulaklık olması sayesinde büyük bir kitle topladı. Türkler de elektronik için tek bildikleri dh olduğundan geliyorlar ve bakıyorlar hep beats apple konuları. Araştırmayan bir adam düz mantık en iyi kulaklık beats, en iyi player touch sanıyor. Sıkıntı bu. Bir çözum bulunamazsa herkes de böyle olduğuna inanmaya devam edecek. İsteyen alır almaz falan doğru ama alınmasının sebebi bu ve bu yanlış.

• Sorun kimin ne kullandığı ne istediği değil ki, isteyen istediğini alsın, fakat, aynı konular ve aynı sorular 1 sayfada 10 farklı kişi tarafından açılınca çirkin bir görüntü oluyor.

• Üst konu olarak beats ana ve apple ana konusu olsa keşke. Fanlar ne halleri varsa görsünler orada. Beats ana konusu çıkarıldı bı ara ama tutmadı.

• Diğer bölümlerde insanlara "ana konudan devam edin, konu kilit" diyerek yön veren yöneticiler buraya hiç bakmıyorlar. Konu dışındaki saçma sapan konulardaki saçma sapan yorum ve konuları bile değerlendiriyorlar fakat burada tınnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

Sorun kimin ne kullandığı ne istediği değil ki, isteyen istediğini alsın, fakat, aynı konular ve aynı sorular 1 sayfada 10 farklı kişi tarafından açılınca çirkin bir görüntü oluyor.

Söylemek istediğim tam olarak buydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm_emreakyil

Diğer bölümlerde insanlara "ana konudan devam edin, konu kilit" diyerek yön veren yöneticiler buraya hiç bakmıyorlar. Konu dışındaki saçma sapan konulardaki saçma sapan yorum ve konuları bile değerlendiriyorlar fakat burada tınnn

Yöneticiler de Beats rüzgarına kapılmış demek, gözleri başka birşey görmüyor. Tabii bunlar anca bizim yöneticiler. Yoksa sayısız marka var gerçekten çok iyi ürünler çıkaran.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocnation123

Artık şu solo hd orjinal mi bu studio orjinal mi şeklindeki ''beats verify'' başlıkları silinse güzel olur diye düşünüyorum. Nacizane bir tavsiye...

Bu forumda herkes özgürce konu acabilir.Bu konulardan sıkılmışsanız ilgilenmeyin burası özgür bi forum.Hem beats sevmiyorsunuz diye herkesinde sevmicek diye bişi yok.YÖNETİCELERE de işini öğretmeyelim lütfen dediğim gibi bura özgür bi forum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDifferance -- 1 Ağustos 2012; 15:00:07 >
  • Bu bölümle adam gıbi ilgilenen bir yonetici olsaydı bu sayılanların hepsi yıllar önce yapılmıştı. Kulaklıklarla ilgilenen bir yönetici oladığından burayla kimse ilgilenmiyor. Not: Bunun Beats nefretiyle alakası yok. Sadece konu kirliliği olasını istemiyoruz. Beats için üst konu olacak bir ana konu veya ayrı bir bölüm açılsaydı herkes mutlu mesut olacaktı. Eğer konuların onda sekizi en iyi kulaklık markası sanılan Beats olacaksa bölümün adını Beats ve aksesuarlar koysunlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 1 Ağustos 2012; 20:41:50 >
  • Katılıyorum.
  • @nnn006 sayfa da yorum yapan birçok kişi gibi siz de anlamadınız ne demek istediğimi. Amacım burada görüntü kirliliğini engellenmesiydi. Yoksa örn, beats tour mu alayım cks 90 mı şeklinde bir tavsiye için değil söylediklerim. Piyasa fiyatları açık hem de kulaklıklarla ilgilenmeyen biri bile bunların pahalı olduğunu bilirken 50 tl solo hd orjinal midir? diye sormanın/sordurmanın anlamı yok. Yine söyleyeyim diğer yönden sizinle aynı fikirdeyim isteyen alır isteyen almaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaganiskowf42

Bu bölümle adam gıbi ilgilenen bir yonetici olsaydı bu sayılanların hepsi yıllar önce yapılmıştı. Kulaklıklarla ilgilenen bir yönetici oladığından burayla kimse ilgilenmiyor. Not: Bunun Beats nefretiyle alakası yok. Sadece konu kirliliği olasını istemiyoruz. Beats için üst konu olacak bir ana konu veya ayrı bir bölüm açılsaydı herkes mutlu mesut olacaktı. Eğer konuların onda sekizi en iyi kulaklık markası sanılan Beats olacaksa bölümün adını Beats ve aksesuarlar koysunlar zaten.

Bu konuda sana katılıyorum bak Ayrıca bi beats bölüm açmaları lazım bencede.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.