Şimdi Ara

Yorum Farkı'nda ilk kapışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Emre Kongar ve Cengiz Çandar'ın cicim günleri çabuk bitti. İlk günlerde iltifat yağdıran ikili dün akşak kılıçları çekti.

Yorum Farkı programında Emre Kongar, sürekli sözünü kestiğini söylediği Cengiz Çandar'ı uyardı. İkili canlı yayında bir süre tartıştı.

NTV'de yayınlanan Yorum Farkı programında Emre Kongar ile Cengiz Çandar arasındaki ilk sert tartışma bu akşam (3 Nisan) yaşandı. AK Parti'nin Anayasa Mahkemesi'nde kendisi aleyhine devam eden davayı etkileyecek Anayasa değişiklikleri yerine, özgürlükleri içeren bir paket getirmesini öneren Emre Kongar, sözünü keserek bu görüşe katılmadığını ifade eden Çandar'a sert çıktı.

SİZ BENİ UYARAMAZSINIZ

Sözünün sık sık kesilmesinden rahatsızlık duyduğunu ifade eden Emre Kongar, "Sizi uyarıyorum" diye konuşunca bu sefer Çandar'ın tepesi attı. Çandar, "Siz beni uyaramazsınız" diyerek partnerine sert çıktı.

Çandar ve Kongar, 20 dakikalık programın son bölümünde yaklaşık 4 dakika boyunca sözümü 'kesersin, kesemezsin' polemiği yaşadı.

• Önce Mehmet Barlas sonra Cengiz Çandar. Sırada kim var Pakize Suda mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vuudi

Çandar yanlış seçim.
    Geçen haftalardaki programın birinde (Yorum Farkı) Emre Kongar'ı 1982 anayasasının destekçisi ilan etti.
    O andan ititbaren Emre Kongar'ın karşısına yeni ve aklı başında biri gelene kadar programı izlememeye karar verdim.

Yuh yani ya Emre Kongar ki 1982 anayasasının en büyük eleştirmeni.
    Çandar cahilmiş hakatten.

• Cengiz Çandar kimdir ?
    Eskiden Emre Kongar ve Mehmet Barlas 'ı seyrederdim fakat Mehmet Atv ye geçince unuttum bende bir şekilde yorum farkı nı . Fakat Cengiz Çandar kimdir ? Hangi gazetede yazıyor ? Bilgi verebilir misiniz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1881

Önce Mehmet Barlas sonra Cengiz Çandar. Sırada kim var Pakize Suda mı?

Nazlı Ilıcak
  • quote:

Ne alaka yaa? Mehmet BARLAS çok değerli, kaliteli bi yorumcu idi. Ve Emre Kongar'a da sürekli lafı yapıştırıyordu
  • Forever Barlas
  • quote:

Orjinalden alıntı: EliNTeR

quote:

Nazlı Ilıcak

İsmail Nacar
  • Cengiz Çandar'ı hiç sevmem oraya yakışmadığını düşünüyorum, Barlas'ı Çandar'a tercih ederdim..
  • Sayın Emre Kongar, Mehmet Barlas ile yaptığı bir programda açık açık 'benim darbem iyi senin darben kötü' şeklinde kıt bir düşünceyi savunmuştu...

O programda Mehmet Barlas ne zaman konuşmak istese hemen bağırıp çağırıp program boyunca adamcağızın konuşmasını engelledi.

Burada bir kere lafı kesilmiş çok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.