Şimdi Ara

YOZGAT BULVARI ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Ankara yenimahallede oturuyorum Yozgat bulvarına arabayla nasıl gidebilirim etlik kasalar antaresin ordan nasıl hareket edicem acaba bilen varmıdır ? Yayla mahallesine gitmek istiyorum

• bzzt
  • güncell
  • demetten ivedik yönüne devam ediyorsun. oradan alt gecit var u dönüşü gibi. çıkınca sağına ptt ve ziraat bankası sosyal tesisleri geliyor. bir sonraki ışıktan sola dönüyorsun. direk devam ediyorsun ilerideki büyük ışıklardan sağa dönüyorsun. antaresi solunda görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

demetten ivedik yönüne devam ediyorsun. oradan alt gecit var u dönüşü gibi. çıkınca sağına ptt ve ziraat bankası sosyal tesisleri geliyor. bir sonraki ışıktan sola dönüyorsun. direk devam ediyorsun ilerideki büyük ışıklardan sağa dönüyorsun. antaresi solunda görürsün.

dostum ben antaresin o tarafta oturuyorum zaten demeti nereden çıkardın dediğin yolu biliyorum ama alakası yok yozgat bulvarına gitmek istiyorum

çıkış noktam antares [bilindik bi yer oldugu ıcın ole dıorm]

gitmek istediğim yer varış : yozgat bulvarı yayla mahallesi ehliyet için sınav yerini görmeye gidicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıvanç*

quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

demetten ivedik yönüne devam ediyorsun. oradan alt gecit var u dönüşü gibi. çıkınca sağına ptt ve ziraat bankası sosyal tesisleri geliyor. bir sonraki ışıktan sola dönüyorsun. direk devam ediyorsun ilerideki büyük ışıklardan sağa dönüyorsun. antaresi solunda görürsün.

dostum ben antaresin o tarafta oturuyorum zaten demeti nereden çıkardın dediğin yolu biliyorum ama alakası yok yozgat bulvarına gitmek istiyorum

çıkış noktam antares [bilindik bi yer oldugu ıcın ole dıorm]

gitmek istediğim yer varış : yozgat bulvarı yayla mahallesi ehliyet için sınav yerini görmeye gidicem

yenimahalle diyince karıştırmışım pardon

• antaresdenin önünden devam et yenimahalleye doğru değil de fıskıyeli kavşak var ya oraya doğru
    sol tarafda bi basket sahası var bilirsin önünde göbek var
    ordan sola dön
    düm düz çık o yokuşu sonuna kadar
    sonra in tarla gibi geniş bi yol görürsün kime sorsan da sölerler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.