Şimdi Ara

YU-Gİ-OH POWER OF CHAOS YUGİ THE DESTİNY DOWNLOAD (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
34.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fişi çekip tekrar takarken r a p i d s h a r e yi kapıcammı yoksa sayfayı geri alıp fişi çekp sonra mı takcam bu arada çok saol
  • hmn inio bi tanesi o inter download manager sayasinde
  • BİŞİ DİCEM BEN OYUNU İNDİRDİM HEPSİNİ SONRA C YE ÇIKARTTIM HEPSİNİ INSTALL GELDİ INSTALL LADIM 1/25 YAZIO ONU 10 15 KERE START LAYIP YÜKLEDİM OLMUO
  • bu oyun bende var :) yugi bazen azıtıp exodia birleştirior ve anında kaybediosunuz :)
  • arkadaşlar oyunun kurulumunu anlatabilecek biri var mı ?
  • arkadaşımdosya eksik olmuo doğru düzgün link wer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bur_ak47 -- 8 Mayıs 2007; 11:02:15 >
  • link doğru kardeşim, yapamıyorsan ben ne yapiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:22:54 >
  • evt link doru ben indirdim yapamıyorum diyen varsa sorununu pmden yazsın
  • link doğru ama yüklenmio
  • Ben nasıl yükledim o zaman.Belki bir yerde hata yapıyorsundur yüklemede.
    Bana ne yaptığını göstersene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:22:24 >
  • oyunu indir indirdiğin packlerin 1.sine gir sonra içinekilerin hepsini D yada C ye çıkar sonra çıkarttığın yere git ve dosyaya gir ve içindeki ınstalla tıkla 25/1 die bişi çıkcak ınstallanan yerin sol üst köşesinde o 25/25 olunca quit yap sonra yugıoh_pc yazana tıkla girerken hata vercem sound veya fatal eror vercem tamama bas ve araç çubuğundaki yugıoh resmine tıkla oyundasın zor deil
  • ses setupbı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:22:04 >
  • 1. PART DEİLDE 2 VE 3. PARTIN LİNKİ KIRIK
  • Bu işte bir gariplik var.Ben çözmeye çalışırım.
    Ben yükledim de sizde niye kırık oluyor anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:21:34 >
  • ABİ SEN BANA GÖRE DÜNYANIN EN İYİ İŞİNİ YAPTIN SANA TAKTİİRİM SONSUZ SESSİZ OLURSADA OLSUN YETERKİ BULDUNYA ÇÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SAOL
  • quote:

Orjinalden alıntı: duello kralı

DOWNLOAD
    Beyler o zaman bu sitedenhttp://www.forumneuro.com/archive/index.php/t-177508.html indirebilirsiniz.kopyalayıp yapı ok

arkadaşım ne güzel demişsin de ....verdiğin siteye girdim 3 adres vardı başta...EEEEEEEEEEE...SONRA???

• hiç birinin linki kırık deil bende deil en azından
  • msn versene kardeş ben sana orda anlatam ne yaptığımı
  • ÇOK TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: *_*umut*_*

quote:

Orjinalden alıntı: duello kralı

DOWNLOAD
    Beyler o zaman bu sitedenhttp://www.forumneuro.com/archive/index.php/t-177508.html indirebilirsiniz.kopyalayıp yapı ok

arkadaşım ne güzel demişsin de ....verdiğin siteye girdim 3 adres vardı başta...EEEEEEEEEEE...SONRA???

Arkadaşım eee si o adresleri teker teker kopyalayıp.HTTP bölümüne yapıştır enterla ok
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:21:01 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.