Şimdi Ara

YU-Gİ-OH POWER OF CHAOS YUGİ THE DESTİNY DOWNLOAD (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
34.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyunu indirdim ama oyunu install yapamadım nasıl olcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: pokemonmania_31

bu oyunu indirdim ama oyunu install yapamadım nasıl olcak

evet bende yapamdım birisi ilgilenebilirmi topicle ?
  • Verdiğin sitede üyelik istiyor indirmek için ama üye olma yerini bir türlü bulamadım acaba linkleri buraya versen olurmu ordaki??
  • ama şunu söyleyeyim ki yugi the destıny ne kaiba the revenge gibi ne de joey the passıon gibi yugi çok zor yeniliyo joey benim 5 yıldızlı oldu yugi daha az yugiyi bi türlü yenemiyom baya kart aldım fakat yine de zor yugi yenmenin tek yolu exodia yı toplıcaksın ve onunla duello yapacaksın
  • ama şunu söyleyem yugi the destınıy ne joey den ne kaiba dan kolay bi kart almak için ne kadar uğraştığımı bilseniz
  • Arkadaşlar elinde şu kaiba nın saglam linki olan var mı acaba ben indirdim ama install.exe de hata veriyor acaba elinde kurulmuşu olan varmı varsa kurulmuş halini zipleyip atabilir mi?
  • yahu direk yükleme linki verseniz ölcenizmi aktifleştirmiyo bu forumnero üyeliğimi o yüzden göremiyom linkleri
  • bende bu oyunun cd si var ama joey the passion kadar iyi deil.kart sayısı daha az.multiplayer seçeneğide yok fakat yinede iyi oyun
  • saol kardeş iyi paylaşım yugi en iyi si bence ama kaybayı da seviyom
  • Ya o kadar güzel bir şey değil heveslenmeyin bendede var :)
  • Bende biliyorum yükledim tüm kartları açtım ama hiç iyi kartlar yok sonrada sildim
  • Arkadaşlar lütfen biri bana yugioh power of chaos yuh, the destiny oyununun kart çma yamasını verebilirmi kaç gündür arıyorum ama heryerde joey the passion oyununun kart açma yaması var please arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum.

• sende joeyin kart açma yaması oolsun yeter.yugiyede yüklesen olur.nede olsa tüm power of chaoslar bağlantılı
  • otfr_otfr teşekkürler arkadaşım kaç gündür bende ayrı arıyordum bir kere passion oyununun kart açma yamasını denedim ama yapamamıştım ozaman bir kere daha denicem.

• quote:

Orjinalden alıntı: Cyaßß

yahu direk yükleme linki verseniz ölcenizmi aktifleştirmiyo bu forumnero üyeliğimi o yüzden göremiyom linkleri

haklısın bende tam link arıyorum yaw zaten orda linkler görünmüyo üye mi olcaz ille?

• arkadaşlar bu oyunları hiç yüklemeyin nedenini ni söyleyim çünkü joeyde tüm kartlar açık + hamachiden oynaniyor bunu yüklüyosunuz kota boşa gidiyo yazık
  • hepsini ben 5 haziranda mı ne indirdim hala duruyor
  • Dostlar kafayı kırmak üzereyim link açılmıyor alttaki yazılar çıkıyor şunun açık olarak forumda verseniz linkini

[Only registered and activated users can see links]

bu arada siteden üyelik de aldım yinede olmuyor
  • EVET ARKADAŞLAR DOĞRU SÖYLÜYOR INSTALL'ı NASIL YAPACAĞIZ RESİMLİ ANLATIRSANIZ HEPİMİZ SEVİNİRİZ..

• VEYA YAZILI ANLATIN YOKSA INSTALL YAPAMIYORUZ
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.