Şimdi Ara

YU-Gİ-OH POWER OF CHAOS YUGİ THE DESTİNY DOWNLOAD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
34.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER %100 BOZUK DEĞİL ŞUAN OYNUYORUM BİLE LİNK SAĞLAM HABERİNİZ OLSUN ARTIK TAKTİR GÖRÜRÜM DİMİ BU SİTEDE
    KUSURA BAKMAYIN BEYLER SESİ VARMIŞ SADECE SES SETUP'INI YÜKLEMEMİŞİM OK.

DOWNLOAD
    Beyler o zaman bu sitedenhttp://www.forumneuro.com/archive/index.php/t-177508.html indirebilirsiniz.kopyalayıp yapı ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:25:22 >

• toplam kaç mb ?
  • bu oyun ek paket gibi bişeymi yoksa ayrı bir oyunmu vede başka kartlar warmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Ozan

bu oyun ek paket gibi bişeymi yoksa ayrı bir oyunmu vede başka kartlar warmı
    iyide joey passion oyununun sesleri var bende onları bi dosyadan çıkarttım sizde niye yok ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarsizm

iyide joey passion oyununun sesleri var bende onları bi dosyadan çıkarttım sizde niye yok ki?

Alıntıları Göster
    1.TOPLAM 1OO MB FAZLA DEĞİL PARÇALARI
    2.EVET ONA BENZER BİRŞEY AMA DEĞİL.YUGIDE ŞİMDİDEN EXODİAYI ÇIKARTIYOR HABERİNİZ OLSUN ACIMIYOR BU OYUN VE OYUNDAKİ TÜM KARTLAR AÇIK OLDUĞU İÇİN BİLEMİCEM AMA SANIRIM VAR.
    3.SES DOSYASI VAR BENDEDE PROGRAMI ÇALIŞMIYOR VARSA BU SES DOSYASINI NEDEN HERKEZLE PAYLAŞMIYORSUN?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:25:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: duello kralı

2.EVET ONA BENZER BİRŞEY AMA DEĞİL.YUGIDE ŞİMDİDEN EXODİAYI ÇIKARTIYOR HABERİNİZ OLSUN ACIMIYOR BU OYUN VE OYUNDAKİ TÜM KARTLAR AÇIK OLDUĞU İÇİN BİLEMİCEM AMA SANIRIM VAR.
    3.SES DOSYASI VAR BENDEDE PROGRAMI ÇALIŞMIYOR VARSA BU SES DOSYASINI NEDEN HERKEZLE PAYLAŞMIYORSUN?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: duello kralı

bak şimdi yanlış yapma bi şeye tıkladım çıktı o dosyadan (dsoyada deil şu siyah ekran varya ondan) istesemde onu u8ploadlama şansım yok zaten hatırlamıyorumda bu siitede verilen bi linkten indirdim

• quote:

quote:

bak şimdi yanlış yapma bi şeye tıkladım çıktı o dosyadan (dsoyada deil şu siyah ekran varya ondan) istesemde onu u8ploadlama şansım yok zaten hatırlamıyorumda bu siitede verilen bi linkten indirdim

Alıntıları Göster
    o zaman bu ses dosyasını bulduğun linki ver ki herkez bundan faydalansın benim kasdettiğim bu çünkü eminim kimse sessiz oynamak için can atmıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:24:41 >

• quote:

o zaman bu ses dosyasını bulduğun linki ver ki herkez bundan faydalansın benim kasdettiğim bu çünkü eminim kimse sessiz oynamak için can atmıyordur.

Alıntıları Göster
    valla unuttum ya

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Teşekkürler

• quote:

quote:

Teşekkürler

Alıntıları Göster
    galiba yuginin 3oyunu var
    JOEYLİ
    KAİBALI
    YUGİLİ
    bunların hepsini bulabilirsiniz
    JOEYLİYİwww.yugioh.tr.cx sitesinde diğer ikisinide forumundan bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaisliN

galiba yuginin 3oyunu var
    JOEYLİ
    KAİBALI
    YUGİLİ
    bunların hepsini bulabilirsiniz
    JOEYLİYİwww.yugioh.tr.cx sitesinde diğer ikisinide forumundan bulabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    en iyisi kaiba'lı

• quote:

en iyisi kaiba'lı

Alıntıları Göster
    bana göre bir yugı en iyisi.Ben kaybayıda yükleyip takımı tamam licam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:23:56 >

• quote:

bana göre bir yugı en iyisi.Ben kaybayıda yükleyip takımı tamam licam.

Alıntıları Göster
    dostum linklere tıklıom sayfada hata var dio ***** yazıo çünkü oraya ne yazcaz???

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost

dostum linklere tıklıom sayfada hata var dio ***** yazıo çünkü oraya ne yazcaz???

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ulTRman

oraya r-a-p-i-d-s-h-a-r-e yazacağız(tabi çizgileri çıkartarak)

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ulTRman

oraya r-a-p-i-d-s-h-a-r-e yazacağız(tabi çizgileri çıkartarak)

Alıntıları Göster
    YUGİNİNİ 3 DEİL 4 VAR BİDE YU GİNİN KENDİ OYUNU RESMİ SİTESİNDEKİ

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest53253452135

YUGİNİNİ 3 DEİL 4 VAR BİDE YU GİNİN KENDİ OYUNU RESMİ SİTESİNDEKİ

Alıntıları Göster
    Beyler oyun manyak

• quote:

Beyler oyun manyak

Alıntıları Göster
    BEN SÖYLEMİŞTİM.
    BU DAHA NE Kİ KAİBA THE REVENGE'YİDE SİZİN İÇİN BULUCAM HATTA ŞUAN BİLE İNDİRİYORUM EĞER BOZUK DEĞİLSE SİZİNLEDE PAYLAŞICAM.
    SİZİN İÇİN KOTA HARÇIYORUM BİE.EEE ARTIK TAKTİR GÖRÜRÜM.
    BU ARADA BU SİTEDE MODERATÖR GİBİ ŞEYLER YOKMU.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:23:35 >

• quote:

BEN SÖYLEMİŞTİM.
    BU DAHA NE Kİ KAİBA THE REVENGE'YİDE SİZİN İÇİN BULUCAM HATTA ŞUAN BİLE İNDİRİYORUM EĞER BOZUK DEĞİLSE SİZİNLEDE PAYLAŞICAM.
    SİZİN İÇİN KOTA HARÇIYORUM BİE.EEE ARTIK TAKTİR GÖRÜRÜM.
    BU ARADA BU SİTEDE MODERATÖR GİBİ ŞEYLER YOKMU.

Alıntıları Göster
    bende anlamadım ben çavuşum herhalde admin yerine orgeneral vardr

• quote:

bende anlamadım ben çavuşum herhalde admin yerine orgeneral vardr

Alıntıları Göster
    yaw bişi sorcam ben r-a-p-i-d-s-h-a-r-e- den bi dosya indiriom sonra inmio kırmızı bi yazıo download yazan yerde biri sölermi bunun çözümü varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest53253452135 -- 5 Mayıs 2007; 17:07:44 >
  • quote:

yaw bişi sorcam ben r-a-p-i-d-s-h-a-r-e- den bi dosya indiriom sonra inmio kırmızı bi yazıo download yazan yerde biri sölermi bunun çözümü varmı?

Alıntıları Göster
    O kırmızı yazı yani yakalandın anlamına geliyor.Bendede oluyor ama benim çözümüm var.
    ÇÖZÜM
    Ben adsl nin fişini çekip tekrar çalıştırıyorum sonra tekrar girdiğimde ortadan kalkıyor birde bunu dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 25 Mayıs 2007; 14:23:19 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.