Şimdi Ara

Yüksek Fatura ADSL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylül ayının 6 sında 1024 4gb sınırlıdan 2024 sınırsız geçmiş bulunmaktayım. Ancak; eylül ayı ADSL Faturası 69 YTL gelmesi gerekirken 101 YTL geldi. Niye böyle oldu anlamadım. Benim bilmediğim bir fiyatlandırmamı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quake58 -- 22 Ekim 2007; 9:57:41 >

• sanırım hesap değişiklikleri ay başında aktif oluyor , hızın yükselebilir ama ay sonuna kdr kotalı kullanmak zorundasın bir sonraki ay sınırsıza geçildiğini biliyorum
  • telekomun klasikleşmiş "haşırt tu dı blekbort" taktiği.. nadir insan bu dalavereden nasibini almamıştır
  • normalde aylık olan kota hakkı, tarife değişimi esnasında birden günlük oluveriyor...
    fatura hesaplanırken de günlüğe göre hesaplandığı için 101 ytl geliveriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: possessor

telekomun klasikleşmiş "haşırt tu dı blekbort" taktiği.. nadir insan bu dalavereden nasibini almamıştır

yarıldım ya...
  • quote:

telekomun klasikleşmiş "haşırt tu dı blekbort" taktiği.. nadir insan bu dalavereden nasibini almamıştır

süper
  • quote:

oy oy oy koptum valla
  • yok ya bunlar kafasına göre fatura veriyor olan senin gibilere oluyor türkiye der internet sorunu var işte böyle
  • evet yaw tarife değişiklikleri sırasında böyle sorunlar çıkabiliyor
  • quote:

komedi yav.
  • 1024 limitliden limitsize geçtim aynı hızda bana ne kadar gelir en fazla
  • Geçiş tarihinize bağlı olarak kullandığınız güne kadar olan kota miktarını aşmamışsanız 2 aylık faturanız geçmişte bıraktığınız bağlantınızın ücreti "kıst aylık ücret" ve yeni aylık ücretinizle gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

Geçiş tarihinize bağlı olarak kullandığınız güne kadar olan kota miktarını aşmamışsanız 2 aylık faturanız geçmişte bıraktığınız bağlantınızın ücreti "kıst aylık ücret" ve yeni aylık ücretinizle gelir.

Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

Geçiş tarihinize bağlı olarak kullandığınız güne kadar olan kota miktarını aşmamışsanız 2 aylık faturanız geçmişte bıraktığınız bağlantınızın ücreti "kıst aylık ücret" ve yeni aylık ücretinizle gelir.

Peki aştıysak nasıl gelir?
  • bende 1024 sınırsızdan 4096 ya geçtim. değişimin başladığı güne kadar 1024 tarifen ondan sonrası 4096 dan geldi.Yani 17 gün 1024 kullanmışım 27.7 ytl + 13 gün 4096 38,56ytl =66.25 geldi.Seninkide böyle olması gerekiyordu.Seninkinde ya başka bir dert var yada arkadaşında dediği gibi haşırt felan yapmışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.