Şimdi Ara

Yuksek performans mini itx kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Ben pc işinden cok anlamam senelerdir macbook kullanip oyun icin pc toplamaya karar verdim ama tasarim noktasinda cok takintili biriyim ozellikle kasalar cok zevksiz gorunuyor bana, birkac gunluk arastirmam neticesinde nzxt in manta itx kasasini begendim bunu alip saglam bir sistem kurmayi planliyorum 7 bin civarinda, peki bu sistem ile uzun sure upgrade yaparken sikinti yasarmiyim? Iki slot ram yeterli olur mu? Yada atx lerden tam olarak avantaj ve dezavantajlari nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• özellikle tasarım söz konusu olduğu için itx sisteme kendinizi zorunlu kılmayın, nzxt serisinin s340 modelini incelediniz mi?, bende kullanıyorum mesela görüntü olarak çok şık. bir de hue+ ile ciddi anlamda göz alıcı diyebilirim.

7 bin civarı olduğunu belirtmişsiniz fakat itx sisteme o para değmez kısaca yazık etmiş olursunuz, örnek vermek gerekirse itx anakartlar ile mATX veya ATX anakartları kıyaslamak hata olur. boyut küçüldükçe özelliklerden kısılıyor ne yazık ki. s340 ile mATX bir sistem dizilebilir gayette şık olur, itx parçalar piyasada pek nadirdir buna ekran kartlarıda dahil. kıyaslarsanız itx ekran kartları genellikle tek fan oluyor ve soğutma konusunda da bir hayli zayıflar. ne kadar anlatsamda kendiniz gözlemlemedikten sonra anlamazsınız hocam bu sevdadan vazgeçmeniz sizin için en mantıklı karar olur. (çok ciddi bir önemlilik arz etmediği sürece itx sistemi şiddetle tavsiye etmem)

• Haklisiniz hocam, suan Ben extreme ekran kartlarina bakiyorum sivi sogutuculu. gtx 1080 ti olan modelini bekliyecem sanirim ona gore karar vericem bakalim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.

Bu rakamlara atx e nal toplatan itx sistem toplanabilir.

Projenizd3 ciddi iseniz hazir oldugunuzda atmaniz yeterlidir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.