Şimdi Ara

Yurdun internetinden giriyorum cok ping var [SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Stay With Me

Bu mesaj silindi.
    genius.jpg
  • Komik
  • Yurtta 83 pingi gordugumde seviniyorum. 1300 civarina cikiyor bu aralar..
  • 25 dakikada 150 farmi sansürlemeyi unutmuşsun
  • farm müthiş.
  • Bronzdan selamlar yazsaydın bi keşke o farm ne
  • Herkes farma sallamış herkes pro xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Herkes farma sallamış herkes pro xd
    hangi yurt bu bende geliyim
  • Farma sallayan elemanlar tr de değilse bilemem ama tr mastera kadar bunu her maç görmeniz mümkün.Ayrıca alınan skorları göz önüne alinca durağan bir oyun olmadığı da ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alborjon -- 18 Mart 2016; 17:23:33 >
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    25 dakikada 16 kill'i var adamın. Oradan gelen goldlarla zaten full build'e yaklaşmıştır adam daha ne farm yapsın, şampiyon farmlamış yeteri kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

25 dakikada 16 kill'i var adamın. Oradan gelen goldlarla zaten full build'e yaklaşmıştır adam daha ne farm yapsın, şampiyon farmlamış yeteri kadar
    maç geçmişine baktım adam soraka support oynamış helal olsun kardeşim farmına laf edenler soraka ile 100 dakikada o farmı yapamaz
  • Evet Farm yapamadim az malim da. Pek iyi degilim lig bronze 7 filandi en son.

Bu arada mesaj atan bir kac kisi var yurttan nasil girdin diye. Direkt girdim bir sorun olmadi. Arada 21 oluyor goz gozu gormuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alakota

Evet Farm yapamadim az malim da. Pek iyi degilim lig bronze 7 filandi en son.

Bu arada mesaj atan bir kac kisi var yurttan nasil girdin diye. Direkt girdim bir sorun olmadi. Arada 21 oluyor goz gozu gormuyor.
    tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: abivos

tamam

Alıntıları Göster
    1997 gafası
  • Farma laf atanlar lütfen kr chall maçlarına spec atsın

Her şey sizin o haftasonu izlediğiniz lig maçları gibi değil

Soloq farmı farklı bişey, kore soloqda bile dia+ adamlar dkx10 farmı görmesi gereken 6 kişiden sadece 2 si anca görüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

Farma laf atanlar lütfen kr chall maçlarına spec atsın

Her şey sizin o haftasonu izlediğiniz lig maçları gibi değil

Soloq farmı farklı bişey, kore soloqda bile dia+ adamlar dkx10 farmı görmesi gereken 6 kişiden sadece 2 si anca görüyor
    Soloq da insanlar farma değil kille oynuyor.O dk da o farmı her ligde görebilirsin.Tabi yüksek liglerde 150 olmazda 200 olur.Çok da kötü bir şey değil.
  • Soloq da 20 dakkada 120-130 farm normal olandir. Lanede geri dusersin surekli gank yersin bot feedlemistir mid kulen gitmistir falan farmlayamazsin. Lcs maclari gibi olmaz soloq sizde biliyosunuz bunu.

Bu arada 2 yil yurtta kaldim internetten cok cektim bu sene eve ciktim kafam rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

1997 gafası

Doğru cevap.

Bu arada dia 4tüm sanırım plat 2 veya 1im bilemiyorum. Çok girmiyorum zaten. Arada 22 filan oluyor çıldırıyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: alakota

quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

1997 gafası

Doğru cevap.

Bu arada dia 4tüm sanırım plat 2 veya 1im bilemiyorum. Çok girmiyorum zaten. Arada 22 filan oluyor çıldırıyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bende challengerım ama hiç belirtiyor muyum :^)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.