Şimdi Ara

Yurt dışından cihaz getirme?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malum türkiye'deki telefon fiyatları belli bende içerimizde Amerika'da yaşayıp,sürekli türkiyeye gidip gelen arkadaşlar veya sürekli seyehate çıkan arkadaşlar olduğunu biliyorum forumda pek aktif olmasamda şimdi asıl konuya döneyim;
    Forum'da tanıştığımız kişilerle irtibata geçip yeni telefonlar lanse edildiğinde,alıp türkiye'ye getirebilir mi? diye bir sormak istedim bu sadece telefonla sınırlı kalmayıp gümrükten geçebilecek boyutdaki eşyaları getirip. Belli başlı fiyatlar koyarak getirip tanıştığı kişiye satabilir diye düşündüm.
    fikirlere açık bir konu olarak herkes fikrini açıkça belirtebilir.
    Konu yanlış yerdeyse adminler rica etsem taşıyabilirler mi?

• yapılabilir ama bildiğim kadarıyla girişte kontrol ediliyor ve pasaport başına bir ya da iki tane sokulabiliyor tabi diğer yollar da mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: karapapakk

yapılabilir ama bildiğim kadarıyla girişte kontrol ediliyor ve pasaport başına bir ya da iki tane sokulabiliyor tabi diğer yollar da mevcut

Girişte 4 tane geçebiliyor diye biliyorum,pasaport'u dahil etmiyorlar işin içine sadece önemli olan telefonun 4'den fazla içeri geçmemesi..
  • Güncel arkadaslar!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel!!
  • güncel!!!
  • Telefonu getirmesine getirirsin yalnız Türkiyede kullanabilmek için imei olayını kayıt ettirmen gerekiyor ve bunun içinde en fazla 1 ay içinde yurtdışından giriş yapmış birinin pasaport u gerekiyor,ve bu kayıt yapılan kişi 2 yılda bir yapabiliyor bu işlemi sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Telefonu getirmesine getirirsin yalnız Türkiyede kullanabilmek için imei olayını kayıt ettirmen gerekiyor ve bunun içinde en fazla 1 ay içinde yurtdışından giriş yapmış birinin pasaport u gerekiyor,ve bu kayıt yapılan kişi 2 yılda bir yapabiliyor bu işlemi sadece.

Pasaport sıkıntı değil ben sadece telefonları temin etmek istiyorum.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.