Şimdi Ara

Yurt dışından Kahve Çekirdeği Önerisi Olan varmı Arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok sık yurt dışına girip çıkıyorum ve kahvenin hertürlüsüne bayılıyorum. Ev için nespresso makine ve kapsüllerinden kullanıyorum iş yerindede tabiki filtre kahve olmazsa olmazım. Ama şimdi size bir soru sorucam arkadaşlar filtre kahve için hiç yurt dışından çekirdek kahve almadım sizin daha önce alıp kullandığınız bir marka varmı? Önerilerinizi bekliyorum malum burda kahve çekirdek fiyatları uçmuş durumda. Genelde İsviçreye ziyaret ediyorum bilginize saygılar.

• Kahve ile ilgili forumda ana sayfa mevcut oradan daha çabuk cevaplar alabilir farklı bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Fiyat açısından ise, evet fiyatlar yüksek. Ancak hem tazelik hemde ekonomik olması adına ben evde kendim kavuruyorum.
    1 kg yeşil kahveyi 25-35 TL arasında fiyatlara alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Kahve ile ilgili forumda ana sayfa mevcut oradan daha çabuk cevaplar alabilir farklı bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Fiyat açısından ise, evet fiyatlar yüksek. Ancak hem tazelik hemde ekonomik olması adına ben evde kendim kavuruyorum.
    1 kg yeşil kahveyi 25-35 TL arasında fiyatlara alıyorum.

Yeşil kahveyi nereden alıyorsunuz hcm?
  • Yeşil kahve alabileceğiniz çeşitli yerler mevcut. Detaylı listeyi imzamdaki hap bilgiler içinde bulabilirsiniz.
    Ben genelde sanalbaharat tercih ediyorum. Hatta birazdan yeşil ve kavrulmuş birlikte sipariş vereceğim :).
    (Yeşilde kargo bedava, kavrulmuş da 8 TL)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.