Şimdi Ara

Yurtdışı Çamaşır - Kurutma Makinesi Alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın zamanda Hollanda'ya yerleştik ve burada çamaşır ve kurutma makinesi almamız gerekiyor. Ne yazık ki burada bir donanım haber sitesi, candogan hocam gibi önerilerine güvenebileceğimiz kişiler yok:( Forumda önerilen modellerin de karşılığını buradaki mağazalarda bulmakta zorlanıyorum.

Ayrı ayrı (yıkama kurutma aynı cihazda olmayacak şekilde) çamaşır ve kurutma makinesi arıyorum ve toplam 1000 ila 1200 eur bütçem var. Bu yönde bana tavsiye verebilecek olan veya model olarak tavsiye veremese de, alırken nelere dikkat etmem gerektiğine dair bilgi paylaşabilecek olan varsa çok mutlu olurum.

Sevgiler ve şimdiden teşekkürler.

• Onur bey merhaba,

Seçeneklere bakarak beğendiğiniz bütçenize de uyan modelleri burada paylaşsanız en azından o modellere göre biz de size yorum yapabiliriz.

Fakat bulunduğunuz yerde ben şahsım adına konuşayım ne var ne yok bilmiyorum =) ve fiyat skalasından bir haberim =)
  • miele orada ucuzdur miele al

• Sharp ın ürünü fiyat performans ürünü..

• Merhaba, Media Markt veya Satürn’den bakmam uyar mı size? Oradan bakıp önereyim. Uygun değil derseniz alışveriş yapacağınız site linkini atabilirseniz oradan da bakabilirim.
  • Merhabalar eğer Media Markt size uyarsa ben bu modelleri öneririm
    Kurutma makinesinde AEG in WoolMark onaylı A++ modelini bulamadım yoksa AEG daha iyidir.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Hocam, mediamarkt tan alacağım. Çok tesekkurler bu yardımınız için :)
  • Ben de Bosch/Siemens alternatifini sunayım. Aeg veya BSH grubu bir ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
    Çamaşır makinesi Siemens iq700 serisi

Kurutma makinesi siemens iq 700 serisi

• quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Merhabalar eğer Media Markt size uyarsa ben bu modelleri öneririm
    Kurutma makinesinde AEG in WoolMark onaylı A++ modelini bulamadım yoksa AEG daha iyidir.

Aradığınız kurutma makinesi bu sanırım.

• storm170 S kullanıcısına yanıt
    Evet bu ben baktığımda sitede bulamadım nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurfowler

Hocam, mediamarkt tan alacağım. Çok tesekkurler bu yardımınız için :)
    Merhaba;

1200 Euroya kadar aşağıdaki setleri alabilirsiniz:

AEG

AEG 9 kg 1400 devir XXL tamburlu çamaşır makinesi 569 Euro

AEG 8 kg A+ kurutma makinesi 496 Euro

AEG 8 kg A++ Inverter motorlu kurutma makinesi 649 Euro

Bosch

Bosch 8 kg 1600 devir çamaşır makinesi (%90 Almanya üretimi) 599 Euro

Bosch 7 kg A+ kurutma makinesi 469 Euro (tamburu 8 kg model ile aynı)

Bosch 8 kg A++ kurutma makinesi 595 Euro

Siemens

9 kg 1600 devir 619 Euro (%90 Almanya üretimi)

Siemens 7 kg A++ kurutma makinesi 584 Euro (Tamburu 8 kg model ile aynı)

Miele önermeden de edemedim :)

Alternatif alınabilecek kurutma makineleri:

Zanussi 8 kg A+ Kurutma makinesi 479 Euro

Beko 8 kg A+++ Kurutma Makinesi 609 Euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 11 Nisan 2019; 20:37:8 >

• Bende Hollanda da yaşıyorum yardımcı olabilirim. Burda donanımhaber e karşılık gelebilecek site vardır. Ama en çok bilgisayar parçaları, laptop, tv hakkında konu açıp tavsiye veriler. Model bulma fiyat bilgisi alma konusunda bu site çok iyidir. Birde millet herhangi bir modeli aldığında kendileri değerlendirme yapıp puanlama yaparlar onlarında takip edebilirsin. Kendi tavsiyeme gelirsek o fiyata aeg iyi bir seçim olabilir. Ayrıca herhangi bir modele karar verdikten sonra illa mediamarkt tan alacağım diye takintiya girme. Ayni modelin farklı saticilarda fiyat farkı 200 euroya kadar çıkabilir.

www.kieskeurig.nl
    Wasmachines vergelijken en kopen | Kieskeurig.nl
    https://www.kieskeurig.nl/wasmachine

• Bu ikisi de benim tavsiyem çamaşır makinesi 1600 devir enerji tüketimi A+++ %30 daha az kurutma makinesi A+++ 1200 u biraz gecsede iyi seçimler. Çamaşır makinesinin satıcısı coolblue Hollanda nin en iyi ve kaliteli satıcısı. Kurutma makinesinin satıcısı fena değil 6 ay önce oradan derin dondurucu almıştım. Başka soracağin birşey varsa sorabilirsin biliyorsam yardımı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 12 Nisan 2019; 1:57:49 >

• çok teşekkürler hocam, faydalı bilgiler için..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.