Şimdi Ara

Yurtdışında Okuyanlara Burs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar, yurtdışına okumaya gidiyorum, bana burs verebilecek kimler var hangi kuruluşlar var şartları nedir? yardımcı olursanız sevinirim.

• Siz lisans mı yoksa master/phd icin mi gidiyorsunuz ona bağlı. Mesela lisansüstü icin tev bursları var fakat şartı yurtdışında egitimi tamamladıktan sonra Turkiyeye dönüş yapacak olmak.Lisans icin gidecekseniz gideceğiniz okulun websitesine detaylica bakın, bir de gideceğiniz ülkede atıyorum mühendislik okuyacaksaniz o bolumle ilgili society/foundation lar var mı araştırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darylina_

Siz lisans mı yoksa master/phd icin mi gidiyorsunuz ona bağlı. Mesela lisansüstü icin tev bursları var fakat şartı yurtdışında egitimi tamamladıktan sonra Turkiyeye dönüş yapacak olmak.Lisans icin gidecekseniz gideceğiniz okulun websitesine detaylica bakın, bir de gideceğiniz ülkede atıyorum mühendislik okuyacaksaniz o bolumle ilgili society/foundation lar var mı araştırın.

üniversite okuyacağım ilk defa bilgisayar mühendisliği ve hindistanda ayrıca hindistanda sistem ab dekinden farklı istediğin üniversiteye girebilmen için toefl seviyesinde bir ingilizce sınavına girip yeterli puan almanız gerekiyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.