Şimdi Ara

Yurtdışından bilgisayar getirtmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Amerika'da yaşayan bir akrabamız var ve o Türkiye'ye gelirken ona parasını gönderip bir bilgisayar getirmesini isteyeceğim. Amazondan topladım bilgisayarı 1900$ ediyor. Fakat gümrükten yanında getirebileceğin hediyelik eşya limiti 400 küsür € . Bu bilgisayarı yanında hediyelik eşya olarak değil de şahsi eşyası gibi getirse, dönerken de burda bıraksa olur mu ? Veya vergisiz bu bilgisayarı bu fiyata almamın bir yolu var mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Herkese iyi akşamlar, iyi forumlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanatakan1 -- 5 Ekim 2014; 23:04:43 >
  • Güncel. Konu yanlış yerde ise silmek yerine taşıyın lütfen...

• Yardımcı olabilecek yok mu

• Parçaları orda birleştirip kasa olarak getirse sorun olmaz sanırım değil mi ?

• O yüzden ben de orda monte ettirip kutusuz bir şekilde sadece kasa olarak getirmeyi düşünüyorum

• Sistem gelsin de isterse hdd ortadan 2ye kırılmış olarak gelsin

• komple kasa olarak getirmesi zor extra kargo parasi isteyebilirler ve dikkat ceker problem cikabilir , ozel birsey istemiyosan kasa ve guc kaynagini buradan al
    gerisini cebine cantasina koysun getirsin birer taneden birsEy olmaz kimsede birsey demez , kalite kulaklik ve ses kartini unutma oralarda ucuz , kulaklik gardo prestige 80i olabilir :]

• quote:

Orijinalden alıntı: Concerve

komple kasa olarak getirmesi zor extra kargo parasi isteyebilirler ve dikkat ceker problem cikabilir , ozel birsey istemiyosan kasa ve guc kaynagini buradan al
    gerisini cebine cantasina koysun getirsin birer taneden birsEy olmaz kimsede birsey demez , kalite kulaklik ve ses kartini unutma oralarda ucuz , kulaklik gardo prestige 80i olabilir :]

Logitech kulaklık var g35. ses kartı alacağım ana kartın üzerinde varmış galiba pek anlamadım ama(asus z97 pro wifi ac )

• Ben yurtdışından gelirken orda toplayıp kullandığım kasayı atmıştım bavulla getirmiştim hatta bavulunu ağzı biraz açık kalmıştı cengelli halatlarla falan bi şekilde tutturup getirmiştim kimsede bişey dememisti :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.