Şimdi Ara

YURTİÇİ KARGO TERBİYESİZLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gittigidiyordan ürün aldım dün geleceğini söylediler kargo takibi yaptım sürekli.Dün öğlen 2 gibi dağıtıma çıktı ve gün içinde teslim edilecdğini söylediler bekledim fakat gelmedi ve tekrar baktığımda evde bulunamadı tarzında bildiri düşmüşler. bütün gün evdeydim bekledim yaptıkları saçmalık şimdi aradığımda ise şubeye gelip almanız gerekiyor diyor. Biz boşuna mı eve kargo parası verdik ya bu ne rezillik ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bazenoguz -- 19 Ekim 2017; 10:56:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yav arkadaş bu kaçıncı. Yurtiçi kargonun telefon numarası yok mu arasan izah edecekler. Dağıtım elemanları kargoyu mesai bitimine kadar yetiştiremeyince öyle yazıyorlar. Sistemsel bir sıkıntı aslında, onların suçu değil de. Ya kargoyu ilettim diyecek ya evde bulamadım diyecek. Seçenek olarak kargo yetişmedi diye bir şey yok onlarda. Sebebini bilmiyorum. Bugün gelir yani için rahat olsun. Ha bugün de yetişmezse yarın gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep yaptıkları şey. gelmiş gibi gösterip bulamadık diye bilgi giriyolar. Sinirlenmemek için en temizi şube teslim. Yurtiçinin huyu bu. Adamın işi paketi teslim etmek bunlar napıyo çok merak ediyorum

• Geçmiş olsun. Aynı şey benimde başıma geldi.

• Erich Fromm kullanıcısına yanıt
    hocam bunların günlük kapasitesi yokmu. Paket şubede yarın dağıtılacak desin veya harbiden yetiştiremedik yarın dağıtıma tekrar çıkacağız desinler. Aradık bulamadık diye sisteme girmek insana koyuyor ve o paketi gidip şubeye sen almak zorundasın. Hiç bi pakedim ikinci gün tekrar dağıtıma çıkmadı. Yetiştiremediği dağıtamadığı paketten ben mi sorumluyum niye şubeye ayaklarına gideyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erich Fromm

Yav arkadaş bu kaçıncı. Yurtiçi kargonun telefon numarası yok mu arasan izah edecekler. Dağıtım elemanları kargoyu mesai bitimine kadar yetiştiremeyince öyle yazıyorlar. Sistemsel bir sıkıntı aslında, onların suçu değil de. Ya kargoyu ilettim diyecek ya evde bulamadım diyecek. Seçenek olarak kargo yetişmedi diye bir şey yok onlarda. Sebebini bilmiyorum. Bugün gelir yani için rahat olsun. Ha bugün de yetişmezse yarın gelir.

Aradım hocam. Bugün tekrar çıkmaz sizin gelip almanız lazım dediler. Saçmalık resmen

• konuştuğunuz görevliye göre ya tatlı bir dille ya da sert bir dille uyarırsanız ertesi gün tekrar dağıtıma çıkartabilirsiniz.Aynısı bir kere başıma geldi.

Ben evdeydim gelen giden olmadı vs diye izah edince ertesi gün tekrar dağıtıma çıkardılar ve teslim aldım
  • şube yakınsa git şubeden al
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    boşa bir gün daha kayıp. paketim önemsiz beklerim diyosan o başka. bazıları tatlı dilden de anlamıyor. hocam bunların sistemde yetiştiremedik tekrar dağıtıma çıkacak diye bi seçenek var. Ama heralde şubeye eksi puan olarak geçiyor. Bunlar da dayıyor sisteme aradık bulamadık aradık bulamadık. Kapıya geldiğini belirttiği için ikinci gün dağıtma mecburiyeti kalmıyor. Ondan sonra sinirlen dur

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

boşa bir gün daha kayıp. paketim önemsiz beklerim diyosan o başka. bazıları tatlı dilden de anlamıyor. hocam bunların sistemde yetiştiremedik tekrar dağıtıma çıkacak diye bi seçenek var. Ama heralde şubeye eksi puan olarak geçiyor. Bunlar da dayıyor sisteme aradık bulamadık aradık bulamadık. Kapıya geldiğini belirttiği için ikinci gün dağıtma mecburiyeti kalmıyor. Ondan sonra sinirlen dur

valla bu şubeler arası çok fark ediyor herhalde.

Benim buraya aras ve yurtiçi yakın.Hep bu ikisini tercih ediyorum.Aras mesela çok kötü ürün onların eline geçince anca 2 gün sonra dağıtıma çıkarıyor.Yurtiçi ise ürün eline geçince direk ertesi gün dağıtıma koyuyor.Bu zamana kadar bu dediğim olayı 1 kere yaşadım onun dışında her zaman sıkıntısız olarak ve hep aynı saatlerde(3-4 gibi) teslim aldım ürünlerimi.Hiç sorun yaşamadım onun dışında

Buradaki şubeleri iyi herhalde.Her yerde standart olsa bu hizmet kalitesi zaten en iyi kargo firması olurdu

• Güvenlikli bi sitede yaşamaya başladığımdan beri yapamadıkları olay. Belkide burdaki şube iyi. Bir kere oldu aradım güvenlik var gelseniz arıyolar sorduk gelmemişsiniz illa genel müdürlüğü mü arayalım dedim akşamına yollandı :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.