Şimdi Ara

Yüzyılın Komedisi : Superonline-fiber Upload hızı 1 MBps'ye indirildi-düzeltildi upload yine 5mpbs (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
9.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 20 Mbps Akk 100gb Superonline Fibernet kullaniyorum. Upload hızım 6-7 mbps arası değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evergl

quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

uplad talep edilmesi gerekli yoksa 0,64 çok uplad yapmaya tv yayaını yapmaya çalışırız daha

Superonline imzanızdaki adresi engellemiş. :D (Fiber kullanıyorum.)

1 2 gündür bende giremiyodum baktım bu gün açmış titinet
  • AKK
  •  Yüzyılın Komedisi : Superonline-fiber Upload hızı 1 MBps'ye indirildi-düzeltildi upload yine 5mpbs
     Yüzyılın Komedisi : Superonline-fiber Upload hızı 1 MBps'ye indirildi-düzeltildi upload yine 5mpbs

• tepki geldi herhalde nede geri adım atsınlar ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARMANDO

Konunun linki :http://www.superonline.net/yardim-detay?h=32

Bu salatalıkların sitesini kim yapıyor.
    Artık olmayan 20 Mbps içinbilgi var onun yerini alan 25 Mbps için bilgi yok gel de inan bu zevzeklere.
    Sitelerini araştırsan muhtemelen 1Mbps upload verdiklerini yazan yerler de vardır.
    Geld de inan bu şirkete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erimemre

quote:

Orijinalden alıntı: ARMANDO

Konunun linki :http://www.superonline.net/yardim-detay?h=32

Bu salatalıkların sitesini kim yapıyor.
    Artık olmayan 20 Mbps içinbilgi var onun yerini alan 25 Mbps için bilgi yok gel de inan bu zevzeklere.
    Sitelerini araştırsan muhtemelen 1Mbps upload verdiklerini yazan yerler de vardır.
    Geld de inan bu şirkete.

CSS ile gizlemişlerdir 1 mbps kısmını ve kaynak kodda gözüktüğü için Btk hesap soramıyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• s.online kullanan arkadaşlar utorrent ıle arenatr vs ındırmeler yapılabılıyormu.S .O 'nın engellediğini duymustum bazı downloadlarıda
  • @crowman
    Bu konuyu müşteri hizmetlerindeki konuştuğum arkadaşa sorduğumda, torrent için kesinlikle bir engellemeleri olmadığnı söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sriderya

@crowman
    Bu konuyu müşteri hizmetlerindeki konuştuğum arkadaşa sorduğumda, torrent için kesinlikle bir engellemeleri olmadığnı söylediler.

Eskiden abone olurken AKK uygulanmayacak diyen müşteri himetlerininbunu söylemesi çok güven verici olmuş :)
  • Arkadas aldi yeni S.online ,cok hizli falan dedi, haftasonu evine gidip upload hizina bakicam. Youtube'a video yukluyorum ttnet rezalet 500mb video yaklasik 3-4 saatte yukleniyor ! Denemek lazim.
  • ttnet yalın 16mb ile 13mb download 0.68mb upload hızım var :)

şaka gibi :(

twitch.tv de canlı yayın yapalım dedik rezil olduk upload hızından... ah metrone yada wooway olsa ... gercı tooway olurda cok pahalı uydu al kuruulum yaptır felan

http://www.toowayturkiye.com/index.php/cozumler
  • Arkadaşlar ben de superonline üyesiyim ktoa doldu upload 1mbsye düştü. society6 adlı siteye tasarım yüklemem gerekiyor; ama yükle dediğim dosya dolmaya başlıyor ve bir süre sonra takılıyor. Kısa bir süredir bu ortaya çıktı dosya yükleyemiyorum bu neden kaynaklanıyor acaba bilen var mı?
  • internet tek bir devlet kurumu tarafından yönetilebiliyorsa,alt yapının başka başka alternatifleri yoksa..biz bunu ya seve seve ya..işte anlayın onların şartları dahilinde kullanacağız hele heleki bizdeki gibi bir toplum birlikteliği varsa..avrupada halk eğer birilerinin ortak bir sorunu varsa ister o hizmetten yararlansın veya yararlanmasın bu tip sorunlarda ortak duyarlılık gösterir ama bizde aman boş ver böyle gelmiş böyle gider misali banane der geçwriz..işte ozamanda burda kendi kendimize yakınır dururuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

internet tek bir devlet kurumu tarafından yönetilebiliyorsa,alt yapının başka başka alternatifleri yoksa..biz bunu ya seve seve ya..işte anlayın onların şartları dahilinde kullanacağız hele heleki bizdeki gibi bir toplum birlikteliği varsa..avrupada halk eğer birilerinin ortak bir sorunu varsa ister o hizmetten yararlansın veya yararlanmasın bu tip sorunlarda ortak duyarlılık gösterir ama bizde aman boş ver böyle gelmiş böyle gider misali banane der geçwriz..işte ozamanda burda kendi kendimize yakınır dururuz.

daha ne kadar gerilicez acaba merak içerisindeyim hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.