Şimdi Ara

Zayıf , güçsüz kollardan kurtulun ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
11
Favori
24.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ldg

ektomorf vücutla kilo almak hakkaten zor, yalnız değilmişim hakkaten 1.82 boy var ama kilo sakat

yanlız degilsiniz hocam :D
  • Bende 1.76 boy 50 kiloydum 9 ay oldu suan 66 kilo oldum çevreden alıdığım tepkiler motivasyonu çok fena artiriyor yapı olarak zaten sabırlıyım bir işle meşgulsem onu inciğine cinciğine kadar araştırıp uygulayan birisiyim bu yöndende biraz avantajlıyım tabi :) okuyan arkadaşlara motivasyon olur diye yaziyim dedim.
  • Sirbeyin kullanıcısına yanıt
    Teşekkur ederim dostum..
  • Güzel bilgiler hocam sağolun, yalnız tekrar-Set kavramlarını ters kullanmışsınız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ektomorf vücut yapısına sahibim. 17 yaşındayım. 1.84 boy, 65 kilo oranım var. Sıska biriyim. Spor yaparsam vücudumun güzel şekilleneceğini düşünüyorum. Çok şişkin olmasını da istemiyorum. Belki ileride yaparım.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Sende bizdensin dostum iyi aksamlar :)

Kilon aslında fena degıl. Spor ile beslenmene dıkkat ettıgın zaman guzel bır vucuda sahıp olabilirsin. Spor yap tabı kardesım unutma ektomorflar vucutcu olarak 1 adım daha ondedır herzaman ;)
  • Teşekkür ederim yorumunuz için, olabilir insanlıkhalı ufak tefek detaylara takılmayalım lutfen :D
  • onurow O kullanıcısına yanıt
    Hiç bir zaman kilo almadım ve kilo hakkında bir çabam veya sorunum olmadı. Normal besleniyorum. Hatta sağlıksız besleniyorum fakat vücut yapım gereği kilo almıyorum. Ektomorf vücutlar diğer vücutlara göre daha güzel şekil alıyor
  • beslenmenin önemi nedir?elbette önemli oldugunu biliyorum ama oranlama yapmak gerekirse diye?tek kol 13-15 kg kaldırabiliyorum ama görünürde kas falan yok.ben bunu 2 seye baglıyorum ama ne kadar dogrudur bilmiyorum.1.cisi vucud yag oranına.biraz fazla oldugu icin yagın altında kalan kaslar gözükmüyor diye düsünüyorum.2.cisi ise yeterli protein alamama.bazı zamanlar yemek secemiyorum ve proteini az olan besinler de geliyor(o gün agırlık calısmasam da).sence bunlardan dolayı mı kollarım gücsüz gözüküyor olabilir?
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle dostum. İki dumbell kaldır damarlar falan iyi cıkıyor. cogu kısının ıstedıgı sey bu :D
  • Hayalbaz93 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle dogru seyleri dusunuyorsunuz. Boyunuzu ve kilonuzu yazsaydınız daha ıyı cevaplayabilirdim ancak kilolu isenız once fazlalıkları atmak gerekir. fazlalıklardan kastım yagları. kardıyo ile yaglarınızı attıktan sonra kas ınsaa edebılırsınız.

Bu arada kaslarınızın belırgın hale gelmesını ıstıyorsanız, set set calısıtıgınızda kol falan son seti daima önceki setlere göre daha agır yapın. biz buna patlama diyoruz. patlamayı son sette yaptıktan sonra antrenmanı bıtırın.

En ıyı ornek ben sıze kendı fotografımı atayım. ektomorfum 3 ay once 58 kiloydum sımdı 68 falanım. kollarımdan bende cok sıkayetcıydım ve sımdı allaha sukurler olsun ıyıyım. fotografa bakın anlayacaksınız saten..

Bu alttaki resim kol antrenmanımdan , patlama yaptıktan sonra ki hali.
     Zayıf , güçsüz kollardan kurtulun !

Buda normal gundelık halım.

• Ben 6-7 ayda 60 kilodan cok yiyerek 75 kilo oldum.Ama gıdı çıktı.

• Maaşallah :D
  • Boy ve kilo 80 ama göbek var.bel çevresi 93.gerci göbek varken agırlık kaldırmak ne kadar mantıklı bilemiyorum.her ne kadar boy-kilo sırıtmasa da göbek var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurow

Maaşallah :D

Gidiyi eritmem lazim

• Konuyu açarken 55 ten 68 oldum demişsin 1 senede aşağıdaki fotoğrafında 58 den 68 oldum yazmışsın 3 ayda hocam ben hangisine inanayım şimdi ?
  • AnarchyZone kullanıcısına yanıt
    Doğru kardeşim 58 kiloyum dedııgımde fotograf Nisan ayında cekılen fotograf ben konuyu aralıkta actım. 4 ay sonra ki yanı 4 ayda da 3 kilo aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurow -- 1 Haziran 2014; 16:36:10 >
  • Bende ektomorf um heralde

boy 1.83 kilo 65 benim omuzlar baya geniş ama bel ve kol kısmı ince. bi ceket giyince çok iyi kaldiriyorum ama bel ve kol kısmı tam oturmuyor bildiğin boşluk kalıyor hatta bu yaz bende spora baslicam bakalim hayırlısı. Gerçi bende biraz istahsizlikta var ondanda kilo alamiyor olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: onurow

Kesinlikle dogru seyleri dusunuyorsunuz. Boyunuzu ve kilonuzu yazsaydınız daha ıyı cevaplayabilirdim ancak kilolu isenız once fazlalıkları atmak gerekir. fazlalıklardan kastım yagları. kardıyo ile yaglarınızı attıktan sonra kas ınsaa edebılırsınız.

Bu arada kaslarınızın belırgın hale gelmesını ıstıyorsanız, set set calısıtıgınızda kol falan son seti daima önceki setlere göre daha agır yapın. biz buna patlama diyoruz. patlamayı son sette yaptıktan sonra antrenmanı bıtırın.

En ıyı ornek ben sıze kendı fotografımı atayım. ektomorfum 3 ay once 58 kiloydum sımdı 68 falanım. kollarımdan bende cok sıkayetcıydım ve sımdı allaha sukurler olsun ıyıyım. fotografa bakın anlayacaksınız saten..

Bu alttaki resim kol antrenmanımdan , patlama yaptıktan sonra ki hali.

Buda normal gundelık halım.

çok pis patlatmışsın helal olsun kardeşim. senden pt alayım.

• Ektomorfların kemikleri daha ince ve güçsüzdür her mezomorf kiloludur diye bir şey yok sadece kilo aldıkları taktirde daha zor define olurlar lakin mezomorflar kas inşaa etmeye çok yatkındır ve iskelet sistemi güçlüdür.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.