Şimdi Ara

Zidoo X9S vs Beelink GT1 Ultimate ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bu iki ürün arasında kaldım ve karar veremiyorum. Yardımlarınızı rica ederim.
    Blueray_3D.iso oynatması, güncel TV kanallarını izleme, IPTV çalıştırması gibi basit taleplerim var.

Sizce hangisini almalıyım ?
    Yardımlarınızı rica ederim

• Bahsettiğin uygulamalar için Zidoo X9S alabilirsin ve ardından Zidoo ile medya dosyalarını çok iyi bir oynatıcı ve altyazı menüsü ile izlersin.

KODI üzerinden ya da farklı bir IPTV uygulaması yükleyerek IPTV seyredersin,Spotify yükleyip müzik dinlersin.

Ama sıkıntı şurda.Mesela Zidoo'nun orjinal kumandaları ile PuhuTV'de ve Netflix'te menüler arasında rahatça gezinemezsin.Netflix'i zaten Play Store'da bile göstermiyor.Sonradan apk bulup yükleyebilsen bile kumanda ile dizi bölümleri arasında gezebilmen mümkün değil.Haliyle bu tarz uygulamalarda menüyü rahat kullanmak için , ya Logitech k400 gibi bir Air Klavye yada Zidoo'nun V5 - V6 gibi jiroskop özellikli yeni kumandalarından birini almak zorundasın.

Ama Zidoo X9S'in önde olduğu konularda var.Öncelikle görüntü çok iyi.Ardından kendine ait bir medya oynatıcısı var ve bu uygulamada hiçbir cihazda olmayan çok iyi bir altyazı menüsüne sahip.ISO dosyalarını menülü gösterimine sahip , 3D ISO 'da dahil.Altyazı indiriyor , torrent indiriyor.Eee bunların üstüne bir de firmanın yazılım desteğini katınca ortaya iyi bir cihaz çıkıyor.

Yani Zidoo gerçekten çok iyi bir cihaz ama herşeyi yapamıyor maalesef.Keşke herşeyi yapsada tek bir cihaza odaklansak ama şimdilik durum böyle.Zidoo X9S alıp yanına da ayrıca V5-V6 tarzı bir kumanda alırsan istediklerini yapabilirsin ama Netflix ve Spotify'da yine de randıman alamayabilirsin.Ben Netflix'te randıman alamadım mesela.Spotify yüklediğimde ise , bazen bu uygulamayı kapattığımda arka planda kendiliğinden çalmaya başladığını farkettim.Haliyle bunlarda hoş olmadı ve kendime bir Stick alarak rahata erdim.

Fakat BluRay 3D ISO diyorsan zaten ibre Zidoo X9S'ten yana senin için.

Beelink GT 1 Ultimate'e gelirsek ; senin için daha mantıklı gibi.Ama ondaki görüntü kalitesini bizzat görmedim , sadece KODI üzerinden oynattığını okumuştum.BluRay ISO oynatma yok diye biliyorum.Uygulamalar açısından ( Netflix , Spotify v.s ) performansı da nedir , ne değildir onu da bilemiyorum.O cihazla ilgili konu başlığını baştan sona okumanda fayda var...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.