Şimdi Ara

zoom x4 modemde mirc ile dcc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sonunda uzun bir bekleme döneminden sonra muradıma erdim ve adsl bağlandı.Tabiki hemen surf olayına daldım ve senelerin dial-up mahkumiyetinin acısını çıkarıyorum Darısı diğer arkadaşların başına deyip hemen sorunumu anlatıyorum.

Malumunuz zoom x4 teki firewall herkeste olduğu gibi bendede soruna neden oldu.Ben diğer arkadaşlardan farklı olarak downlad için e-mule,dc++ gibi programlar yerine mirc'taki xdcc ve fserve olayını kullanıyorum(herkese de tavsiye ederim).Bu yüzden virtual server ayarlarıyla baya uğraştım fakat baktım olmayacak web console'dan DMZ'yi aktive ettim.Buraya kadar herşey normaldi hatta deneme amaçlı olarak dc++ kurdum ve ortalama download hızıma baktım ki bu değer benim 256k'lık bağlantım için uygundu(yaklaşık 15-25k bandında dolaşıyor).Tabi hemen benim için önemli olan mirc'ı açtım.Sorun olmadan servere bağlandı, download yapmak için hemen bir xdcc servere bağlandım.Fakat gelin görünki download hızım taş çatlasa 4k'ya çıktı.Ne yaptıysam normal değerlere gelemedi hızım

Bu durum acaba neden kaynaklanıyor? Neler yapmamı tavsiye edersiniz?Benim gibi zoom x4 modemi olupta dcc den bağlantı kuran arkadaşlarda bu sorunla karşılaştı mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.