Şimdi Ara

ZOR MU ÇÖP MÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende sınava girdim ilk 20 k hedefleyen biri olarak patladım iki sınavda da.Şimdi 2 durum var ya sınavlar kolaydı ben bi bok yapamadım sınav heyecanından zor geldi , ya da sınav hakkaten zordu.Umarım zordur ama sanmıyorum çünkü herkes yeterince yapmış zor demiyor.

• Nen de ayni durumdayim. Sonuçlar gelsin hele bakariz... ş durumda 1 ay belirsizlik ilkesine göre yaşarız gibi. Sınavın nasil geçtiği biliniyorsa sonuç bilinmiyor. Sonuç bilinirse de sınavın nasıl geçtiği hesaplanamıyor :S
  • Tm misin mf misin bilmiyorum ama dün ki tyt 2017den kolaydı fakat çok ugraştırıcıydı bugün ki ayt de 2017 lys matematikten kesinlikle zordu aksini söyleyende yalan söylüyordur,edebiyat geçen seneye göre kolaydı tarih zordu cografya kolaydı hedefim 15k bu arada geçen sene hamda 22k obp ile 33k da idim kaç yaptığını bilmiyorum ama emin ol %98 yapamadı zaten gelen %2lik kısımda bizim rakibimiz değil
  • tahmin yürütülüyor ama.Geçen sene ygs 2014 gibi sıralama olacağı , lys 2016 ve daha kötü geleceği tahmin edilmişti soruların zorluk seviyesinden.
  • Hocam çok zor değildi ama tyt uzundu süre konusunda sıkıntı yaşadım. Ayt ise (mf için) zor soruların yanında kaliteli ve özgün sorularda vardı bence test kitaplarında olmayan.

Soru tipi ezberleyenlerin zorlanacağı bir sınavdı, bende zorlandım ancak özgün sorularla hazırlanmış kaliteli bir sınavdı bence.
  • Vallaha bu konuda mezun ya da hedefte olmayan düşk siralamali uniye giricem gibi. Allah bilir bakalim.. 85 tyt 44 ayt civari gelir herhalde...
  • RhyN kullanıcısına yanıt
    ben mf yim , bende de obp sıkıntısı var hocam geçen sene 42k dan 50 k ya attı
  • Tyt zaman alici ayt zor ama vakitten dolayi çöp
  • Sorular gayet iyiydi .

Cop denilemez kesinlikle

Çünkü olasilik perm. De sorular cok özgündu illa ki belirleyecektir inşallah hedefimize ulaşıriz
  • Sıralamalar gelene kadar kimin ne dediği önemli değil. Sosyal medyadan ve çevrende gördüğün üç beş kişinin yorumuyla 2.3 milyon kişinin girdiği sınav hakkında kesin bir bilgiye ulaşamazsın.

1 ay boyunca hayvan gibi yatın. Tatilin tadını çıkarın. Düşünmeyin artık sınavı falan, geçti bitti. Sıralamalar gelene kadar keyfinize bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cplusgazoz -- 1 Temmuz 2018; 15:7:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cplusgazoz

Sıralamalar gelene kadar kimin ne dediği önemli değil. Sosyal medyadan ve çevrende gördüğün üç beş kişinin yorumuyla 2.3 milyon kişinin girdiği sınav hakkında kesin bir bilgiye ulaşamazsın.

1 ay boyunca hayvan gibi yatın. Tatilin tadını çıkarın. Düşünmeyin artık sınavı falan, geçti bitti. Sıralamalar gelene kadar keyfinize bakın.
    Doğru bir yorum olmuş :)
  • Hocam bol bol dua et bu yıl gidelim yaw valla bıktım ben 2 yıldır kafayı yiyeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.