Şimdi Ara

zortar a dikkat allah belasını versin....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 89lvl greecedeki rev6ya göre fantastic_31 (büyüklü küçüklü yazılıyor)rev6dan bakabilirsiniz charımı çaLmıştır duyurulur allah onun annesinden babasından sevdiklerinden çıkartsın diyorum ve öbür tarafta görüşmek üzere beddualarımla gönderiyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinguang -- 23 Aralık 2008; 23:20:33 >

• up herkesmi maçta :(
  • Kendisiyle baya bir süredir muhabbetim var.Daha bir yanlışını görmedim.
  • Güvenebilirsin sinana
  • Ben char satmıştım msndende sohbet ederiz iyi birisidir.
    sorun olacağını sanmıyorum güvenlilir
  • sinan ii dir ya ben onu dh den ekledimm char takası için ii biri yanii sorun olmaz bence
  • oyundan iyi bi muhabbetimiz var bende bi yanlışını görmedim.
  • Birader Sinan.ı burda herkesten ii ben tanırım. hiç bi şekiLde sorun oLmuyacağından eminim ;)
  • sinan nette güvendiğim nadir insanlardan biridir. kendisinden çar aldım hiç bir problem çıkmadı.
  • zort diye bir nick Bnece dikkatli ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: POLATON

zort diye bir nick Bnece dikkatli ol

:D nicki kızgınlıkla yazmıştım :D ama değiştirmem tanıyan tanıyo herkes saolsun bu arada :D

tabiki herkes dikkatli olmalı ;)
    zaten kendi çıkarıma bi durum yok bu olayda ;)
  • kardes adresimi yazmama gerek kalmaz heralde by_the... oke ;)
  • oke...
  • beyLer bayanLar dikkatLi oLun zortar dediğiniz sinan dediğiniz kişi dolandırcıdır ....89 lvl wizard cleric greecedeki charımı bi arkadaşın blader charıyla aracı olup takas yapıcaktık şifremi gs mu aldı ve offline oldu ve bunu yaparkenki o blader alıcağım kişide aslında sinanmış ve ben aLLaha bırakıyorum annesinden babasından çıksın aracılıkta filan güvenmeyin eLden takas yapıcaksanız yapın bu şahsiyete güvenmeyin !!! bir ikide ufakmsnden resim çekebildim faydalı olursa koyayımhttp://img386.imageshack.us/my.php?image=sasasarl6.png
  • kim ne kadar ben öle tanıyodum ben böyle tanıyodum desede elden olmadığı sürece bu kişiyle alışveriş yapmayın ve belki benı dolandırdı yine guven kazanmak için 1-2 kişiye aracılık yapıp guven kazanabilir ama unutmayınki gun gelip sizi oyununuzuda çalabilir annenden babandan bulasın.....Bana dokunmayan yılan kırk yıl yaşasın demeyin elbet sizide bir gün sokar ...o kişide allahından bulsun !!! http://img381.imageshack.us/my.php?image=ssshc5.png
  • resimlerde sözü geçen sinan adlı arkadaşımızın msn adresi görünmüyor.
    daha ayrıntılı resim yok mu acaba
  • zaten o ş... ile 3lü konuşmadaydık o kişide o zaten o msnsi sher yazanda o yani allah belasını versin ben haftalık alarak biriktirdiğim paranın üzerine yattı boğazından geçmesin... yalansa gelsin burda desinki annemin babamın üzerine yemin ederim dinden imandan çıkayım desin çaldıysam ben başka daha bi şey demicem ......
  • zaten orda 1 resimde konuşmadan ayrıldı diyor ben ona yazdım yazdım cvp vermedi 2saat bekledım çıktı bekledim bağlantısı kopmuştur diye ama hani oyuna girince kişinin msnsinde meşgul yazarya o ikisinde aynı anda yazıordu bende anladım dolandırıcı olduğunu ... zaten ben başta demiştim AUTO CAD mucahit abi aracı olsun dedim ben kimseye guvenemem filan dedi beni sor dha dedi sordum ....ama herkes yanlış tanımış annem babam ölsünki çaldı charı bundan sora güvenmeyin isizinde canınız yanmasın :( aLLaha bırakıyorum öbür tarafta zaten görüşücezzzzz
  • Ben burda kimsenin avukatı değilim yanlış anlamayın
    Fakat senin dediğin şahsın "sher" isimli diyorsun msn adresi mafya_545454@hotmail.com , resimde bu gözüküyor.
    ama benim bildiğim sinan'nın msn adresi bu değil.
    Gerçek adresi bu by_themaniactwo@hotmail.com
    Size neden farklı bir msn adresi verdi ki_?
    kendini savunması için bir şans verin bakalım ssleri göstersin olay nedir ne değildir görelim eğer kendini savunmaz ise zaten herşey belli olur.
  • by_themaniactwo@hotmail.com

hırsızın tekıdır.

bnçe sinan o degıl çunku arkadasın persiada 90 lw nukerını çaldı bnçe kafaya fazla takma kardes oda bulur bugun belasını ınsanlar ne hale dusmus bi oyun için kısılıklerını satıyolar.

Tekrar geçmiş olsun. Ama by_themaniactwo@hotmail.com

sinan degıl bnçe
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.