Şimdi Ara

Zorunlu olarak gta5 e yeniden başlıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bakmadığım yer kalmamasına rağmen çözümünü bulamadığımdan dolayı gta 5 e yeniden başlıyorum ancak sorunu biliyorum ilk güncellemeden sonra görevler gelmemeye başladı böyle bir sorunla karşılaşan var mı ? ayrıca rockstar sorunun güncellemeden olduğunu kabul etti ancak çözüm üretemiyorlar, sizin için zor olacak ama yeniden başlayın diyorlar şaka gibi değil mi ?

• Ben şuan böyle bir sorunla karşılaşmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BraveTurks_

Ben şuan böyle bir sorunla karşılaşmadım

hayat sana güzel kardeşim o zaman :) ne yapalım bizim de kaderimiz böyleymiş, hayır tekrar %70 geldiğimde aynı sorun olursa ne yapacağım onu düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglartumacar

quote:

Orijinalden alıntı: _BraveTurks_

Ben şuan böyle bir sorunla karşılaşmadım

hayat sana güzel kardeşim o zaman :) ne yapalım bizim de kaderimiz böyleymiş, hayır tekrar %70 geldiğimde aynı sorun olursa ne yapacağım onu düşünüyorum :)

inşallah böyle bir sorunla tekrar karşılaşmazsın :) baktın yine oldu cd yi deyiştir yada online oyna benim gibi

• cinayet sebebi
  • PS3'te GTA IV'te böyle bir sorun vardı. Hızlıca kafanıza göre oynarsanız bir yerden sonra bazı görevleri atlayıp görev vermiyordu oyun. Mesela
    Roman'ın orta şehirde bize verdiği ev vardı, o evi vermiyordu hata olduğu zaman.
    2 kere falan başıma geldi, ben de bir siteden görev sırasına göre tek tek gittim ve bitirdim. Son şehri açanlar spoiler'a bakabilir. Hikaye ile de pek alakası yok gerçi. Aslında onlar şehir değil, mahalle. Öyle alışıldığı için şehir yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 28 Haziran 2014; 20:54:20 >
  • yeni oyunum %25 su anda :) 2.kere oynadiğim icin simdi daha iyi anlıyorum ve daha guzel oldu :) ancak hala %70lere geldigimde aynı sorun olacak mı diye merak etmiyor degilim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bastan basladik mecbur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.