Şimdi Ara

ZTE ZXHN H168A V2.0 5GHz'de kopma ve (değiştiremediğimiz)SSID8 gizli ağ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96
Cevap
6
Favori
32.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isp turknet..., Telekomun tp-link modemini kullanıyordum, şimdi bunu aldım... kurulumu yaptım internette tarif edildiği gibi(zaten hepsi kolay kurulum ile birbirinin aynı videolar), ancak bağlantının üzerinde ünlem işarati çıkıyor ve bağlantı sağlanmııyor. modemi değiştirince eski modemle tekrar bağlanabiliyorum(bağlantı da sıkıntı yok).. Ancak bu modem ile beceremedim bir türlü???

• quote:

Orijinalden alıntı: LeoparAsus

Arasam gene iyi resmen savaştım türktelekom tarafından yapılıyor. Ama biraz uğraşman lazım hergün yaz türktelekom müşteri hizmetlerine

Alıntıları Göster
    Hocam kaç defa aradım. Güncellemeyi üretici firma yapıyor biz yapmıyoruz diyorlar. Üretici firmada güncelleme için ücret talep ediyor. Siz müşteri temsilcisine tam olarak ne dediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iyra46 -- 25 Şubat 2021; 9:28:18 >
  • Iyra46 I kullanıcısına yanıt

Ben birkaç kanaldan yüklendim bir türktelekom web sayıfasından müşteri hizmetlerine yazdım yazılı elimde delil olsun diye sonra mobil uygulamasında müsteri şikayetleri bölümüne yazdım telefonla defalarca konuştum yaptılar bence mobil uygulamada müşteri şikayetleri var oradan yazın bir sonuç alabilirsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeoparAsus -- 25 Şubat 2021; 11:9:33 >
  • ckm kullanıcısına yanıt
    Bu yoruma dayanarak söylüyorum. Bu başlığa düşen arkadaşlar modemlerini resetlemeyi denesinler. Sıfır kurulumda yazılım güncellemesini bir şekilde tetikliyor olabilir
  • ISS firmayı aradım web sayfalarından form doldurdum, modem firmasını aradım asla modeme güncelleme yapamadıklarını belirttiler. Kim yapıyor bu güncellemeyi? Modemi resetledim yine güncelleme gelmedi 1 ay boyunca hiç kapatmadan açık bıraktım yine gelmedi. TR069'u kapattım 40mhz yaptım geçici çözümler hep asla düzelmedi. Çöpe atıp taksit ödemeye mi devam edicez napcaz?

• Ck5353 C kullanıcısına yanıt
    açıkçası bir fikrim yok hocam, biz de çözemedik tahminlerle yürümeye çalışıyoruz.
  • Arkadaşlar selamlar,

Wifi kopma sorunu bende de yaşanıyordu. Burada bahsedilen sorun yaşanan sürümdeydi modem. 0 (850) 532 28 16 Numaralı telefondan distribütör firma ile görüştüm uzaktan erişim yetkilerinin olmadığını söylediler ama ilginç bir şekilde sürüm güncellemesi aldı cihaz. Şu an için kopma var mı incelemedim. Düzeldiğini umuyorum. Denemekte fayda var diye düşünüyorum.

Bir diğer konu eski modemime harici ssd diskimi bağlayarak ftp üzerinden veri aktarımı yapabiliyordum fakat bu modem sadece flash belleklerimi gördü. Normalde exfat kullanıyordum ntfs ye çevirdim değişen olmadı. Fat32 denemedim zaten anlamı yok.

Bu cihazı sata disk ile kullanabilen varsa hangi marka model çevirici kullandığını paylaşabilirse memnun olurum.

Teşekkürler.
  • playerpro kullanıcısına yanıt
    dene fat32 yi
  • Zte H168a v2.0 dsl modemin şuan ki yazılımı TTN.16T3_201111 dır. Kullanıcılara yeni bir günceleme geldiğinde buraya bildirirlerse biraz kafalarını ütülüyelim bizede gelir belki... 

• pcislocked kullanıcısına yanıt

Ssd 1tb içinde büyük dosyalar mevcut. Flash bellek ile exfat, ntfs ve fat32 destekliyor. Tahminim donanım olarak uyumsuzluk var.

• şu anda bendeki sürüm de aynı. gözüme daha yenisi çarparsa yazarım.
  • Bir güncelleme daha: Türk Telekom çoğu müşterinin vdsl hattını hız düşüşüne karşı kompanse etmeye başlamış. Şu anda VDSL hızım 25.7 mbps, ve speedtest.net'te (stb kapalıyken) tam 24mbps alıyorum. gönül ister ki iptv için de ekleme yapsınlar (sonra qos'ten 24e yine kilitlesinler) ama nerde...
  • Merhabalar H168 a modemi bende de var 1 ay önce yeni kullanıcı olaraktan türk telekom aldım. Aldığım günden beri internet kopma sorunu yaşıyorum. 24 saatte 26 kez giden bir internet sorunu. Müşteri hizmetlerini aradım eve ekip gönderdiler ancak birşey bulamadilar 2. Sefer geldiklerinde sorunun modemden kaynaklı olduğunu ve test modemi takıp test etmek istediklerini söylediler. Zyxelin 2.4ghzlik bir modemini taktılar 48 saat sonunda internetim hiç gitmedi. H168A da ise İnternet gidiyor dsl sönüyor internet ışığı kırmızıya düşüyor. Arada sırada da modem kendini yeniden açıyor

• Bu modemi aldik arayuz kullanici adi sifreyi bilmiyoruz aradım müşteri hizmetleri de bilmiyor vodafone net standart kullanici adı şifrelesini bilen lütfen söylesin kafayı yiyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcislocked

bende 5ghzde kopma falan yok şu anda, türk telekomla iletişime geçip sorunu anlatmaya çalışın modemin uzaktan yönetimi onların elinde olduğu için belki bir şey yapabilirler. modem üzerinde güncellemenin g'si bile yok, tamamen türk telekom yönetiyor.

Alıntıları Göster

hocam ben bu modemi yeni aldım 5ghzde kopma oldu kapatıp açtım sonra baktım modem sizin yazdığınız sürüme güncellemiş ama bugünde modem üzerindeki bütün ışıkların yanmasına rağmen ve wifi bağlı internet kullanılabilir gözükürken internete girilmedi siteler açılmıyordu kapat aç yapınca düzeldi sizdede böyle bir sorun oldu mu?

• acusticus A kullanıcısına yanıt
    dediğiniz tarife uyan bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. şu anda fazla bir sıkıntım yok modemle.
  • Modemim ilginç bir şekilde. Son yazılıma güncellenmiş. 4 5 gündür 5ghz kopması yaşamıyorum. Bir baktım ki yazılım güncellenmiş.
  • kafasına göre takılıyor
  • Çözümü şu şekilde buldum. Modemi bir gece kapalı tutarak ertesi gün açtığımda açılışta güncellemeyi aldı. Ama anlık açıp kapatmalarda almamıştı denemenizde fayda olabilir.

• Modemi yeni aldım 1 haftadır geceleri kapattım/sabah açtım. Arada kapattım/açtım güncelleme alsın diye ,ama almadı. Bende kendi haline buraktım. Dün gece download yaparken 2 kere internet koptu /geri geldi , modeme bağlandım ve TTN.16T3_201111 yazılımına güncellenmişti.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.