Şimdi Ara

Ztv Lys Edebiyat ve Coğrafya ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar Ztv lys edebıyat ve coğrafya vıdeoları olan var mı ? Acıl Lazım Kardeslerım ya da uyelık var mı 1 gunlugune verse biri cok ıhtıyac var ?

• hocam çok kötüler ya mat1 iyiydi orda bi tek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: materyalist imam

hocam çok kötüler ya mat1 iyiydi orda bi tek.

imam edebiyatı nası la ztv nin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: materyalist deli

quote:

ztv edebiyat felaket lae. bi tane kadın hoca var, korkutuyo beni, tırsıyorum onu görünce. ayrıca kadın anlatmıyo, söylüyo... hem de tonlama olmadan ağzı açılıp kapanıyo sadece :D

adam akıllı edebiyat kitabından okuyarak çalış, 10 kat daha fazla verim alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: artı bir

quote:

quote:

ztv edebiyat felaket lae. bi tane kadın hoca var, korkutuyo beni, tırsıyorum onu görünce. ayrıca kadın anlatmıyo, söylüyo... hem de tonlama olmadan ağzı açılıp kapanıyo sadece :D

yav fem el kitabı var ama sanki herşeyi anlatmıyomuş gibi bi his var içimde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: artı bir

quote:

quote:

yav fem el kitabı var ama sanki herşeyi anlatmıyomuş gibi bi his var içimde.

edebiyatta hangi kitap olursa olsun o his hemen hemen herkesin içinde var hocam :D yanlışsız veya eksiksiz edebiyat kitabı yok gibi. fem el kitabı bende de var, iş görür bence, yeterlidir.

• quote:

quote:

olm kadın çıkıyo anlatıyo sadece hani sözel ders başka napıcak desen haklısın da bence bi yararı yok amk ezberlemiş resmen ezbere konuşuyo orda noktasına virgülüne kadar hatmetmiş karı. robot gibi.

ben sevmiyorum öyle işte. ezbere konuşmıcak rahat olcak cool olcak hoca dediğin samimi bulmadığım hoca olunca konsantre çöküyo. ztv'nin geometrisini o yüzden sevmezdim mat1 için kullanırdım mat1 hocası çok iyiydi. Sonra mat2 videolarına bi bakayım dedim geometriyi anlatan adamı koymuşlar mat2'ye de adam heyecan yapıyo kamera karşısında belli gözlerini kırpıp duruyo falan elim ayağım titredi sinirden kapadım

• quote:

olm kadın çıkıyo anlatıyo sadece hani sözel ders başka napıcak desen haklısın da bence bi yararı yok amk ezberlemiş resmen ezbere konuşuyo orda noktasına virgülüne kadar hatmetmiş karı. robot gibi.

ben sevmiyorum öyle işte. ezbere konuşmıcak rahat olcak cool olcak hoca dediğin samimi bulmadığım hoca olunca konsantre çöküyo. ztv'nin geometrisini o yüzden sevmezdim mat1 için kullanırdım mat1 hocası çok iyiydi. Sonra mat2 videolarına bi bakayım dedim geometriyi anlatan adamı koymuşlar mat2'ye de adam heyecan yapıyo kamera karşısında belli gözlerini kırpıp duruyo falan elim ayağım titredi sinirden kapadım

Kardes uyelık varsa 1 gunlugune versene ya cok lazım valla :S
  • bende üyelik var kötü demişler ama yararlı olacağını düşünüyorsan vereyim hocam pm at
  • 5 dk sonra cıkıcam hocam pm atarsan vericem.
  • ZTV sözel derslerde Tarih ve Coğrafya'da çok iyi. Ancak Türkçe ve Edebiyat için aynı şeyi söyleyemem. Yetersiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.