Şimdi Ara

zyxel p 660hnu f1 usb hard disk bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

zyxel p 660hnu f1 modeme hard disk veya usb flash bellek bağladığımda modem arayüzünden göremiyorum. Hangi yolları takip etmeliyim? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gnykspr

Merhabalar

zyxel p 660hnu f1 modeme hard disk veya usb flash bellek bağladığımda modem arayüzünden göremiyorum. Hangi yolları takip etmeliyim? Teşekkürler.

Kanki aşağıdaki adımları uygulaman yeterli ;

Modem arayüzünden sırasıyla ; Ağ ayarları > USB Servisi > Dosya Paylaşımı Etkinleştir, Medya Sunucusu Etkinleştir.

USB diskin içerisindeki verilere erişmek için ise ; Başlat > Çalıştır ; \\192.168.1.1 yaz enter 'a bas kardesim.
  • Teşekkürler dostum, diski ftp formatladim, çözüldü. Fakat, diske dosya yazımı cok yavas ve farkettigime göre modemdeki internet bağlantısı sık sık kopuyor, modemi yeniden baslatmak gerekiyor, suanda nas sunucularina yöneldim. Kullanacak arkadaşlarin bilgisine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gnykspr G kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Bende de zyxel vmg3312 model modem var ve ben de hddyi göremiyorum. Ftp formatlamaktan kadtınız nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşın dediği gibi ağ iiçerisinde çalıştığı için biraz yavaşlama olabilir bunun için üretilen nas ürünlerine bakabilirsniz. Diki bi formatla biçimlendirirken dosya tipi var onu bi değiştir bide modem arayüzünden o ayarları etkinleştir. Belleğin boyu çok yüksekse ondan da kaynaklanabilir ama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.